Sari la conținut

Iar Veliko Turnovo 7-8 august 2010


xvs650
 Share

Postări Recomandate

O tura mica la Veliko...Plecare sambata dimineata cu intalnire in jur de ora 6 undeva in zona sos. Giurgiului eventual intre intersectia Luica si gara Progresul spre Veliko cu o posibila trecere prin Cherven(se decide la fata locului), cazare in Arbanassi, plecare duminica.

Pana acum suntem 3 motoare si mai asteptam....pentru cazare noi am ales asta:...

 

 

http://www.arbanashka-sreshta.com/index_en.php

 

asteptam confirmarea de rezervare....cine vrea altceva sa caute aici:

 

http://ro.bghotelite.com/Arbanasi_ro.html

 

si un popas delicios la Tempo, logic

 

 

Cine confirma??????????????

Editat de xvs650
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-aveti frate, ati cazut din pat? :) Eu plec sambata la ora 9,30 de la OMV City Mall, deci daca vrea cineva seria a 2-a il astept. Ah...si eu ma intorc in aceeasi zi. :crack:

 

Pe mine ma tenteaza o tura de o zi pana la Veliko Tarnovo, n-am reusit sa ajung pe acolo pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar pana in veliko sau si pana in pasul shipka?

centrala :crack:

e vara fratilor ce tot veliko veliko ? :_)

mai puneti 100 km si sunteti pe plaja

sac sac

veliko mia la toamna, must, pastrama, frunzele nebune arzand in coloritul de sezon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma tenteaza o tura de o zi pana la Veliko Tarnovo, n-am reusit sa ajung pe acolo pana acum.

 

 

doar pana in veliko sau si pana in pasul shipka?

 

Vedeti ca merg cu un prieten incepator, e una din primele lui iesiri, asa ca s-ar putea sa fie mare plictiseala...pe drum!Dar ne putem fixa puncte de intalnire!

 

centrala :crack:

e vara fratilor ce tot veliko veliko ? :_)

mai puneti 100 km si sunteti pe plaja

sac sac

veliko mia la toamna, must, pastrama, frunzele nebune arzand in coloritul de sezon

Tu ai dreptate, dar pentru o tura scurta ca sa mai initiem incepatorii este buna...si ieftina! La mare incep complicatiile si cam sar bancnotele din buzunar! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca merg cu un prieten incepator, e una din primele lui iesiri, asa ca s-ar putea sa fie mare plictiseala...pe drum!Dar ne putem fixa puncte de intalnire!

 

 

Tu ai dreptate, dar pentru o tura scurta ca sa mai initiem incepatorii este buna...si ieftina! La mare incep complicatiile si cam sar bancnotele din buzunar! :crack:

iarta ma, am spus BULGARIA!

ti se pare scump un 30 leva CAMERA ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ma ca stiu eu cum e! :)

 

Oricum plec in Thassos saptamana viitoare asa nu am chef de mare saptamana asta! :crack:

pai sigur ca stii

dar daca nu o faci cu cap.e naspa

eu plec cu " buget" :)O

platesc cazarea, pun gaz si ce mai ramane..de papa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ...on topic...mai merge cineva???

 

As merge eu dar e mult prea devreme plecarea la 6 dimineata. Daca e o excursie de 2 zile, se ajunge lejer pana spre seara la o viteza de croaziera de 90/110 km/h. Si avem timp si de opriri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As merge eu dar e mult prea devreme plecarea la 6 dimineata. Daca e o excursie de 2 zile, se ajunge lejer pana spre seara la o viteza de croaziera de 90/110 km/h. Si avem timp si de opriri

 

:crack: NIMENI nu se scoala la ora 5 dimineata pt 180 de km! Sambata! :)

 

Stati mai cuminti si intalniti-va la 8:40 si plecati la 9:00, ce Dumnezeului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum nimeni????....Eu...CryAngel27 si SDS....deci???....3

 

Am zis "nimeni".... voi sunteti CINEVA! :)

Eu inca ma gandesc daca ma alatur sau nu...insa daca da, vin in tura doi...care pleaca la o ora rezonabila :crack:

Pup

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...