Sari la conținut

Pro Biker's Party - Snagov Parc


ariciu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bre, da vocalu ala de la MS e beton !!

nu la fel pot spune de "canalul colector care il asteapta pe puisor" - hoisan :hug:

mixajul mai necesita bibileala, kitara solo inexistenta pana nu baga distorsion ... premierul putin cam spart .. volumul neekilibrat ... sau sunt eu carcotas ??

io care ma credeam beutor de bere sunt fundamental umilit de d-ra viorica (axa's girl ?) ! mama ce cadere/sete a avut :ok:

era un nene care vindea pielerie SH .. cam scump ! in vama acu cativa ani preturile erau mai in firea lor.

mititei am luat cu 1,5 si nu cu 2 roni; au fost acceptabili si comestibili .. mustarul cu hrean mai ales !

toaleta groaznica :P

roacarii prematuri din fata scenei penibili

din nou vocalul din MS super tare .. nu au ei canticele prea reusite, dar preluarile futare bune :drink: ! A, basistul a cantat cu vocea lui lemy "asu de inima neagra" .. deloc rau :P

lacul linistit si caldut, ploicica de vara apoi cer senin, artificiile cam subtiri si scunde dar binevenite, trotinete frumoase (am vazut un bmw r1200gs adventure pe viu, al doilea dupa cel de la smaeb .. am impietrit langa el 2 ore), racoreala spre mizul noptii, etc.

nu mi-a displacut, nu m-a dat pe spate, nu mi-a intrecut asteptarile dar nici nu le-a ramas datoare ... intalnirea de la snagov a fost OK, suficienta. oricum, speranta moare ultima, la anul va fi si mai buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu eu m-am simtit bine.....m-am intalnit cu prietenii...am admirat o motoreta...am admirat un kur de gagica...am baut o bere......am stat la o barfa......toate bune......organizarea dupa aparerea mea a fost buna.....cat despre preturile la mancare si bautura ....organizatorii nu au nici o vina deoarece aceea este o locatie privata si patronul isi face preturile......Toate una peste alta chiar m-am simtit bine si bafta organizatorilor in continuare. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu budele a fost penibila si o experienta unica! la orice farmacie se gaseste cloramina,10 pastile si 3 galeti de apa si gata mirosu! era greu? e vreo 3 lei cutia cu 50 comprimate!

noroc cu prietenii :ok: ,altfel.........

muzica:DJ?la anu mixati manele?

de aia au venit foarte multi din galati,ca e organizarea super! :hug:

la anu nu cred ca mai apar,o sa vad atunci!

va salut cu faru'! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

Organizarea a fost de cacao!!!

Nu a fost ambulanta, nu s-a asigurat ordinea, paza!

Pretul de intrare MUUULT prea mare, pt conditii si trupele invitate!!!

La anul nu mai vin aici!!!! sii sa fiti siguri ca nici prieteni de-ai mei nu vor mai veni!!! :hug: :ok:

Preferam sa platesc mai mult dar sa fie mai frumos si mai putin plictisitor!

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pot sa spun ca m-am distrat.

secretul: o parte din bere si din mancare am adus-o de acasa, prieteni, cunoscuti, noi cunostinte, ploaie, haz de necaz...

intr-adevar se putea si mai bine.

oricum, daca vreau sa ma distrez tre sa fac eu ceva nu sa astept de la altii pt suma de 20 ron.

parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca vorbiti de intalnirea de acum 2 ani... exact la fel a fost. La fel mi-am adus si io potol si alcool din satul de pe malul celalalt, si m-am simtit foarte bine. Pacat de preturile prohibitive pentru unii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

P.S.: Pt ca se apropie sfarsitul intrunirilor (mai merg doar la Tgv), am o vorba pentru vesnicii nemultumiti de pretul intrarii, de drumuri, de locatii Âş.a.m.d :uniti-va intr-o Liga a Nemultumitilor si implicati-va intr-o organizare de intrunire, pt a arata celorlalti cum se face o intrunire, cu formatii mari chemate, fara bilet de intrare, cu cazare la Astoria, drumuri nemtesti, premii de 10.000 de paraguay de fiecare participant, etc...am eu cativa clienti de pe forum care vin cu masina la intruniri si tipa aiurea-n trasura.

 

 

 

si eu vin acolo ... promit sa inchiriez un ferrari :P

 

:hug:

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da un fel de salonul refuzatilor... :ok:

 

Acum pe bune, am observat anul asta miscarea, orice intrunire ar fi, sunt critici pe forum si pana la urma iese de toata jena.

 

Daca pana si motorrockul s-a manjiot pe forum, una ca cea de acum, era de asteptat s-o manjim.

 

 

Am fost la Snagov, intr-adevar slaba rau intrunirea, dar m=am bucurat ca erau multi de-ai nostri, nici n-aveam timp sa ma opresc pe la toti, iar sambata am facut o mica excursie la alta intrunire sa vad si la altii cum e.

Deci alternative sunt, ca de obicei, nu iti place, tragi apa dupa cei 20 roni, si faci altceva.

Budele erau tot alea si acu 2 ani si acu 3 ani. Ne-am distrat super. Tot probike cred. Acum cred ca afsot asa in pripa facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"acolo unde femei goale nu e , nimic nu e "

 

Hai, mey, Gaxel!!!! Cum n-ai vazut femei goale???!!! Erau sambata niste tipe care faceau plaja. Cred ca tot ele erau si de la echipa de paza, "ca cam asa aratau"!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am fost p-acolo, dar ma intreb daca nu putem da dovada de mai multa imaginatie in organizarea unor evenimente de acest gen - si nu ma refer numai la strip-tease... chiar, ce criteriu, hmmm...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt prea multe intruniri sa se mai distreze lumea.. parerea mea e ca daca ar fi maxim 2 intruniri pe an, fiecare ar face pe dracu in patru sa mearga macar la una.. iar cei ce merg la ambele ar fi fericiti ..acum sunt weekenduri in care sunt 2 intalniri ..asa ca dispare orice farmec.

 

 

:D Ai pus punctul pe I ! Sunt atat de multe incat oamenii s-au plictisit, si sunt tot mai exigenti si pretentiosi. Nu mai sunt intrunirile ce au fost odata... Daca ar fi doar una doua pe an, intr-adevar, ar veni toata lumea, si ar fi atat de asteptate, incat nimeni nu si-ar permite sa nu se distreze. Toata lumea ar trece peste: "prea scumpa intrarea, prea murdare budele, prea nush cum mancarea, prea mult zgomot..." Acum ceva ani chiar nu se plangea nimeni de asha ceva. Si o intrunire moto era satisfactia anului pt. toti motociclistii. Unii chiar strangeau bani tot anul pt. intrunire, si i-si bibileau motoarele cu cateva saptamani inainte, ca sa fie pregatiti trup, suflet si motor pt. asta. Si predominau chopperele. Nostalgia asta... :P

Editat de koana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bea2000 am mers la parada ceva timp langa tine, mi-a placut cum mergeai erai f sigura pe tine tinand cont de motorul pe care il ai :D :P

 

multumesc pentru apreciere.Sunt constienta ca e cam mare pentru mine.Dar o iubesc pe Suzi de nu mai pot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...