Sari la conținut

Mam Ruuupt!


Ducati_Boy749
 Share

Postări Recomandate

hmmm...

am cascat ochii, am zambit, m-am intristat, am ras (dar in incinta), m-am incruntat, am mai cascat ochii de cateva ori, m-am scarpinat...dar pana nu vad poze cu motoru' nu cred o iota (asiguratorul face intotdeauna poze)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heheeee, frateee, entertainment nu alta :crack: :crack: :what:

O offtopicareala placuta, pentru zilele in care nu ai chef de munca...

 

Sau cand nu ai ce face la munca, ca mai ie si d-astia pe langa noi :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare o mare bataie de joc.

 

tipul care scrie mi se pare analfabet, iar asta face imposibila declansarea oricarei tente de empatie.. imi e total indiferent ca a cazut.

 

pe langa asta :

lasand veridicitatea pozelor (data, aparatul cu care au fost facute) etc, ceea ce spune si ce pozeaza nu are sens :

o clavicula rupta, e in ghips, aia e o julitura care se poate intampla de la o cazatura cu rolele .. dar in nici un caz nu are nici o clavicula rupta pentru ca nu atarna nici un umar si nu e nimic imobilizat..

piciorul nu prezinta o tibie rupta, ca nu il vad nici pe ala operat (daca e cazul de tija) sau ghipsat..

pe langa asta un motor din care ramane numai roata spate, toba si blocul nu se duce la reparat ci se declara dauna totala..

 

mi se pare un adolescent care a descoperit netul , si incearca sa faca misto. mai grav este daca si crede ceea ce scrie..

 

mai bine sa invete sa scrie .. numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sunt moderatorii in concediu cum explodeaza 16 pagini de aiureli. (unii cica se si distreaza... :crack: )

 

Ducatistule, cand ai de spus ceva serios despre accident, spune-mi sa-ti dau cuvantul. Pana atunci... multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...