Sari la conținut

Jupiter 4 cu atas


ioneld
 Share

Postări Recomandate

Vine iarna bine-mi pare c-am atasu in dotare ;)

Pentru cei interesati de ofroad pe timp de iarna se vinde urmatorul IJ Jupiter 4 , an 1983 , in stare de functionare buna ,cilindrii si pistoane noi , ambielaje noi , merge brici .

Acte ; talon vechi , carte de identitate deja facuta . Mai trebuie un pic vopsit da cu 2 spreiuri sau cu 0,5 litri de vopsea se rezolva .

Pret 500 euro neg.....mai multe info la tel. 0740 376 555

post-29942-1283619148_thumb.jpg

post-29942-1283619167_thumb.jpg

post-29942-1283619249_thumb.jpg

post-29942-1283619312_thumb.jpg

post-29942-1283619341_thumb.jpg

post-29942-1283619362_thumb.jpg

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine iarna bine-mi pare c-am atasu in dotare :lol:

Pentru cei interesati de ofroad pe timp de iarna se vinde urmatorul IJ Jupiter 4 , an 1983 , in stare de functionare buna ,cilindrii si pistoane noi , ambielaje noi , merge brici .

Acte ; talon vechi , carte de identitate deja facuta . Mai trebuie un pic vopsit da cu 2 spreiuri sau cu 0,5 litri de vopsea se rezolva .

Pret 500 euro neg.....mai multe info la tel. 0740 376 555

 

capacele de la carburator le poti face rost?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capace pt. carburator nu am in plus .

Se pare ca pretu este cam mare de aceea lasam la 400 euro si asigur si transport in Bucuresti si inprejurimi in limita a 100 km , ce trece peste discutam la gaz :hurt: .

Mesaj completat

Pret nou valabil doar o saptamina deoarece trebuie sa plec in Germania , dupa care revenim la pretul de mai sus . PROFITATI

 

 

300 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti fratilor ca la 300 euro e pomana :cheers: , acte in regula ,propietar , si carte de identitate facuta deja se mai face doar transcriere ca la orice moto sau auto care o cumparati .

PS ....Astia-s banii care m-au costat pe mine la achizitie si anume 250 mobra si 50 acte ,transport timp etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pret de urgenta 250 euro valabil pina duminica , ca saptamina cealalta plec . La banii astia nu se mai ofera si transport :P

 

Se poate monta motor de Planeta 5 pe Jupiter 4 fara a modifica cadrul?

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si devii alt pacatos care iese din legalitate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...