Sari la conținut

Eveniment Enduro -motomania


Postări Recomandate

Pai bine, mai frate, acuma spuneti ?? :crack: Daca stiam macar cu cateva zile mai drevreme, as fi putut sa vin... Alta data incercati sa anuntati si voi mai din timp, tre' sa ne programam week-endurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai bine, mai frate, acuma spuneti ?? :crack: Daca stiam macar cu cateva zile mai drevreme, as fi putut sa vin... Alta data incercati sa anuntati si voi mai din timp, tre' sa ne programam week-endurile.

Pai mai e o saptamana Pana la event!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca pensiunile care le-am oferit ca optiune pt cazare sunt ocupate deja, va mai pun la dispozitie inca un hotel si un motel. sunati ca sa rezervati locuri.

 

HOTEL POSADA - 0248.721.451

MOTEL VENUS - 0248.723.292 ; 0722.673.393

 

imi pare rau ca am anuntat prea tarziu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai e o saptamana Pana la event!!

 

Da, buna! :crack:

 

Din pacate, cand tre' sa te imparti intre munca, familie cu doi copii mici, si vreo doua-trei hobby-uri grele, fara planificare nu mai merge. Daca in urma cu zece ani nu stiam azi ce voi face maine, acum am ajuns sa am week-endurile planificate pe doua luni inainte... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, buna! :P

 

Din pacate, cand tre' sa te imparti intre munca, familie cu doi copii mici, si vreo doua-trei hobby-uri grele, fara planificare nu mai merge. Daca in urma cu zece ani nu stiam azi ce voi face maine, acum am ajuns sa am week-endurile planificate pe doua luni inainte... :P

:ok: sunt si eu tatic de 2 copii mici si iti dau dreptate.toate cele bune si distractie celor care vor participa la eveniment,poate la anul reusesc sa particip si eu(bine inteles la cat. hobby) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca...noi nu am apucat sa facem poze. Postez asadar cateva din pozele facute de prieteni, cu mentiunea ca dvd-ul evenimentului este in lucru si va putea fi primit gratuit in mai putin de o saptamana. Cei interesati pot trece pe la Motomania sa-l ceara.

post-9452-1157110262_thumb.jpg

post-9452-1157110280_thumb.jpg

post-9452-1157110295_thumb.jpg

post-9452-1157110314_thumb.jpg

post-9452-1157110329_thumb.jpg

post-9452-1157110345_thumb.jpg

post-9452-1157110363_thumb.jpg

post-9452-1157110383_thumb.jpg

post-9452-1157110400_thumb.jpg

post-9452-1157110416_thumb.jpg

post-9452-1157110437_thumb.jpg

post-9452-1157110454_thumb.jpg

post-9452-1157110473_thumb.jpg

post-9452-1157110492_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' secretoshi mai sunteti... :P

Hold your horses boys !!!!! :D

nu suntem secretosi deloc. a fost ff tare, dar de fapt eu personal, nu am avut timp sa povestesc nimic pe forum si de fapt am si asteptat sa se stranga pozele de pe la toti si filmuletzele, ca sa avem ce sa va aratam !

cred ca sapt. viit. o sa va satisfacem curiozitatea si la o noua editie sper ca o sa puteti veni !!!!!

:D :crack: :kiss: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SKIN HEADS !!!

Astia ie periculosi rau dom'le...

Da' io-i invidiez, ca pe mine m-a mancat in popo sa ma dau pe Transalpina in timpul ala.

Data viitoare nu mai lipsesc (ca ras in cap sunt oricum).

Asadar domnu' Vali, asteptam sa suni adunarea.

 

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...