Sari la conținut

Comisaru Se Intoarce


florinelu636
 Share

Postări Recomandate

Azi noapte la 1 30 m-am ridicat pe o roata. numai ca m-am speriat prea tare, si m-am oprit intr-un gard (pe doua roti, totusi). suzi a mea m-a tradat, a muscat mana care o hranea, m-a urat... :crack:( misto e ca dup-aia am baut o bere cu prietenii!!! dar am avut bulan, sunt OK dpdv fizic, aveti grija de voi, io plec in week-end cu masina la munte, so take care si sa auzim de bine!

Editat de florinelu636
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi noapte la 1 30 m-am ridicat pe o roata. numai ca m-am speriat prea tare, si m-am oprit intr-un gard (pe doua roti, totusi). suzi a mea m-a tradat, a muscat mana care o hranea, m-a urat... :crack: ( misto e ca dup-aia am baut o bere cu prietenii!!! dar am avut bulan, sunt OK dpdv fizic, aveti grija de voi, io plec in week-end cu masina la munte, so take care si sa auzim de bine!

 

Tu ai tradat-o... Ea face orbeste mereu ce-i ceri tu.

 

Capul sus si mai multa intelepciune. recunoaste, bausei ceva inainte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

experienta se castiga din greseli... ale noaste sau ale altora :what:

eu sunt doar un incepator, nu critic nimic doar observ si poate mai imi dau si eu cu parerea din cand in cand :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, mie :crack: de 2 ori involuntar, cu pasager in spate... noroc ca am observat repede si am taiat "elanul" bidiviului inainte sa "dea cu copita" :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, dupa atitea incidente cauzate de mersul pe o roata, incep sa ma intreb daca in ultima vreme ii mai iese cuiva un wheely fara incidente :crack:

Io am tras un uilie saptamina trecuta in poligon la ilioara, sub atenta supraveghere a 2 instructori . N-am cazut, dar se pare ca la prima aterizare am avut putin ghidonul stramb pentru ca am simtit ca ma duc intr-o parte si am dat gaz din nou si s-a ridicat si a doua oara.

Am facut-o din curiozitate si ca sa vad daca pot sa ridic motorul numai din gaz. Pe strada nu fac figuri din astea indiferent de ora si ne-aglomeratie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...