Sari la conținut

Pitica Mea


Katy
 Share

Postări Recomandate

ce rear stand? mobrele astea nu au cric central si da, cricul lateral e o gluma. Se presupune ca asa ceva e doar accidental parcat cand e scoasa la plimbare, in garaj e de tinut pe standul de montaj care costa sub suta de euro pentru ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca asta era.poza e de pe site ul mv agusta corse .dracia asta din aluminiu sau ce dracu o fi costa..tineti-va..529 de euro :D :peace: :) ideea este ca dracia se prinde sus si poti sa o parchezi in oras si nu cintareste mult .dar cred ca se pot face la preturi mai rezonabile

cine e nebun sa dea atat de mult??? ;) :P mai bine nu ma mai opresc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca asta era.poza e de pe site ul mv agusta corse .dracia asta din aluminiu sau ce dracu o fi costa..tineti-va..529 de euro :D :peace: :) ideea este ca dracia se prinde sus si poti sa o parchezi in oras si nu cintareste mult .dar cred ca se pot face la preturi mai rezonabile

 

Asta e un paddock stand. Nu se monteaza pe mobra! Never! Unul curb fara roata costa aprox 100 EUR. Original este EUR 250.

 

Katy, sa inteleg ca a fost tavalita si nu mai are cricul lateral original?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatoasa si sa va aveti fara incidente :)

 

ps..chiar poti sa o tii ? mie mi se pare destul de mare

fejerica era si mai mare, o motocicleta adevarata :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primu` si primu` rand, f.f. faini copilasi ai, sa-ti traiasca! :P

Apoi, e pe Sbz un super baiat, Tremelo, el are o Augusta . E in Belgia el, insa poti comunica cumva prin intermediul forumului, poate sa-ti dea multe informatii bune, are vechime si e bun.

Si nu in ultimul rand, ai facut multi barbati invidiosi pe-aicea. ;) Eu sunt unul dintre ei. :baldy: Si recunosc! Bafta si sa te bucuri de ea fara evenim. nasoale. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primu` si primu` rand, f.f. faini copilasi ai, sa-ti traiasca! :D

Apoi, e pe Sbz un super baiat, Tremelo, el are o Augusta . E in Belgia el, insa poti comunica cumva prin intermediul forumului, poate sa-ti dea multe informatii bune, are vechime si e bun.

Si nu in ultimul rand, ai facut multi barbati invidiosi pe-aicea. ;) Eu sunt unul dintre ei. :baldy: Si recunosc! Bafta si sa te bucuri de ea fara evenim. nasoale. :P

Tremelo are MV Agusta? Cool. Ultima oara cand l-am vazut avea Ducati. O sa-l contactez, mercic de informatie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a prins degetele intre ghidon si rezervor. In rest e mistoaca rau rau.

 

Katy schimba-i bateria. :baldy:

Si eu mi-am prins de cateva ori degetele intre ghidon si rezervor.

Daca raman la ea cu siguranta ii schimb bateria, cum ti-am mai spus si aseara nu sunt sigura ca vreau sa o pastrez, ma bate gandul in primavara sa imi iau o fejerica noua :lol: Oricum cu prima ocazie iti dau o bere ;)

Ma bucur ca am mai stat de vorba cu voi :D , pe Irina iar am scapat-o printre degete :lol: , imi pare rau ca nu am stat mai mult insa era timpul sa o alaptez pe Maya :P

Ray sar'na pt poze :D

Pe data viitoare :D

Editat de Katy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

post-9103-1159115536_thumb.jpg

banuiesc ca se pot face la comanda ..dupa "dizeinul" clientului si in romania.cred ca un strungar poate face asa ceva

Se face modelul din lemn/MDF/altceva, apoi se toarna din aluminiu in matrita de nisip (se pot gasi ceva rromi mai de teraba care fac de-astea, daca nu exista un mic furnal pe la cineva cunoscut), apoi se rectifica gaurile si suprafetele plane la strungarul/frezorul ala de care ziceai :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...