Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stay frate linistit in banca ta ca esti pe dinafara

ce jmecher esti ca scri cu "y" in loc de i ... esti foarte tare ...si ca fapt divers eu is foarte linistit si pe dinafara fara sa imi spui tu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vlaaad esti nou pe aici...asa ca stai in banca ta, si veziti de scuterul tau. Pentru ca aici tu esti cel vinovat. Suntem pe sectiunea tuturor ideilor traznite, asa ca aici e permis aproape orice discutie, in afara de vulgaritati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva cum as putea sa imi pun folie neagra pe viziera? :rolleyes:

am incercat dar nu sta :banana:

 

ai folosit apa cand ai lipit folia?eu am avut o folie deschisa pe geamul de la casca , am dat jos geamul am taiat folia pe masura si am pus sub apa folia si casca , acolo sub apa incercam sa pun folia pe geam dupa ce am reusit am lasat sa se usuce un pic am mai dat cu chestia aia sa scot bulele de aer si era gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai folosit apa cand ai lipit folia?eu am avut o folie deschisa pe geamul de la casca , am dat jos geamul am taiat folia pe masura si am pus sub apa folia si casca , acolo sub apa incercam sa pun folia pe geam dupa ce am reusit am lasat sa se usuce un pic am mai dat cu chestia aia sa scot bulele de aer si era gata.

 

am incercat , dar nu sta folia pe viziera :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti idee cam cat fuge un aprilia leonardo de 250cc cu motor in stare perfecta?? Si cam care este consumul mixt al unui maxiscuter de asta.??

??? :rolleyes: E motor in 4t. Detine cineva de asta???

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si cel de 150cc tot cam atata merge...si consuma 3%. Oare asta de 250 nu se intinde pana in 150??

Da la cosum cum sta?? Intreabal pe pretenul tau. Caci ma bate gandu sa imi iau unu, si nu stiu de care...de 150cc sau 250cc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai voie de la 13 cand faci majoratu :rolleyes: :banana: Acum la 16 poti sa dai de T.I.R

:kali: stiu ca se da la 16 ani legal...vreau mai repede sa`l scot ca deja so uitat polita de 3 ori la mine ..a 4 oara cred ca ma opreshte ;))ultima data dumini eram cu o prietena(doar eu casca)

Nu poate sa dea ceva de la scoala ..ca fac un curs de legislatie? o foaie ceva stampilata ..?

 

Ce tare....incerc si eu cu un balon ..;)))

Editat de ro_3x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

legat de cei "noi" sau cei "vechi".. pe aici !.. astia "noi" nu trebuiesc respectati de cei mai putin "noi" .. sau e numai invers valabil ?:banana: fara nici un fel de ofensa! :rolleyes: e doar o curiozitate..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kali: stiu ca se da la 16 ani legal...vreau mai repede sa`l scot ca deja so uitat polita de 3 ori la mine ..a 4 oara cred ca ma opreshte ;))ultima data dumini eram cu o prietena(doar eu casca)

Nu poate sa dea ceva de la scoala ..ca fac un curs de legislatie? o foaie ceva stampilata ..?

 

Ce tare....incerc si eu cu un balon ..;)))

 

 

Eu am citit in codul rutier ca se poate da pentru A1 inainte cu maxim 3 luni sa implinesti 16 ani(si il primesti la 16 ani).Oare scolile de sofer s-au conformat,se poate undeva face asa:>?Dar cum suntem in Romania ma indoiesc...cand mergi sa te inscrii iti spune o vaca cu cabina dubla care parca se tine de nas : -ai 16 ani?

-Nu,dar peste 3 luni implinesc.

-Bine,revino atunci!

- :rolleyes: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...