Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Gilera Runner 50

Arata impecabil, merge impecabil, isi ia bordu !!! scurt si la obiect 1.100 E negociabil cine crede ca e mult etc ca se abtina de la comentarii, pretul este negociabil in limita bunului simt ... contact yahoo: alby_mra

 

 

http://www.99poze.ro/Gilera_Runner_50/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca face cineva comanda pe Easyparts zilele astea sa ma anunte si pe mine va rog,am de luat 2 stickere.Dau o cola...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti. Imi pare rau sa aud ca s-a pierdut organizarea ... daca nu-i Garcea sa stea cu pulanul pe voi va cam faceti de cap :bigstar:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul tuturor! :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea ceva de pe easyparts sa spuna pana miercuri ca da Rolly comanda.

Id-ul lui este anton_rolly

Doar impartim transportul la cati suntem,rolly nu cere nimic,deci e -free,gratis,moca,fara bani,cum vreti :cheers:-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti... ce site-uri de piese de scuter mai sunt ca si easyparts? ma refer in genu in care iti alegi tu modelul si marca scuterului si iti arata toate piesele de care dispun. :cheers: si... nu ma intereseaza cu tuning, ci cu piese originale. thx;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti... ce site-uri de piese de scuter mai sunt ca si easyparts? ma refer in genu in care iti alegi tu modelul si marca scuterului si iti arata toate piesele de care dispun. :cheers: si... nu ma intereseaza cu tuning, ci cu piese originale. thx;)

http://www.scooter-centre.com

Editat de Sufletzel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti. Imi pare rau sa aud ca s-a pierdut organizarea ... daca nu-i Garcea sa stea cu pulanul pe voi va cam faceti de cap :clap:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul tuturor! :) :cheers:

S-a pierdut? Io n-am observat. Intalnirile se tin in fiecare duminica, unii chiar vin la ele..... :laugh: Mai mult de atat ce s-ar putea face? :bigstar:

Editat de roxanna_ghfx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a pierdut? Io n-am observat. Intalnirile se tin in fiecare duminica, unii chiar vin la ele..... :bigstar: Mai mult de atat ce s-ar putea face? :cheers:

 

Eu am auzit ca sunt chiar pana la 20 de scutere acolo duminica. Mai faceti si voi poze si postati ...... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

mersi la toti de site-uri..

Acuma... unde gasesc eu abtibilduri - stickere cu arai, shoei sau agv. Vreau sa imi lipesc pe casca. Mi-a adus cineva de dincolo o casca GPR neagra simpla, si vreau sa ii pun niste stikere albe sus si pe laterale. Sau numai sus. In fine.. unde gasesc sau cine poate face rost?

Ma intereseaa ceva ce sa tina si sa fie cat mai subtire.:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce vrei tu sa-ti strici casca? A mai incercat cineva pe aici (sa ridice 2 degete cine era :) ) aceeasi experienta si a regretat apoi pt ca si-a zgariat casca.

 

poi cu ce o stric daca lipesc un sticker pe ea? :cheers: nu e ca si cum as vopsi-o. un simplu abtibild. :bigstar:. are la spate un micut sticker... dar e naspa : scrie marca un site si nush ce nr de serie. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti. Imi pare rau sa aud ca s-a pierdut organizarea ... daca nu-i Garcea sa stea cu pulanul pe voi va cam faceti de cap :P

 

Asfalt uscat si salutari cu farul tuturor! :bigstar: :)

Salutare alias :laugh: Organizarea nu s-a pierdut, a fost o neintelegere intre participanti atunci, atat. In rest, lumea vine, hotaram unde mergem, cum mergem... Se merge grupat, cu viteza legala, fara acrobatii. Sper dupa ce-ti rezolvi treburile sa mai treci si tu, mai mergem la o pescuiala ceva :clap: cu prietena, daelma/masina/atlantic500(de ce nu :P )

 

 

Bafta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca multi intreaba cum introduci un link in spatele unui cuvant. Iata cum

scrii cuvantul care vrei tu, il selectezi si dai click pe sageata verde "insert link" (a 4-a figurina, cea dupa bold, italic si underline), bagi adresa si gata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...