Sari la conținut

Poliatui Vs. Io


pepsi
 Share

Postări Recomandate

azi dimineata am iesit la o tura linistita prin oras, si dintr-o data un politai de pe trotuar intra in fata mea, mio indoit furca, aripa fata... noroc ca n-am patit nik. l-am injurat vreo 2 minute, am bagat toate P**** in el ..... cand scoate masina de pe carosabil mai acroseaza o dacie :hug: :P :P cata prostie :ok:

si nu aveam viteza, maxim 50 cand l-am vazut si am franat vreun metru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu avea alcool, am suflat toti 3 in aparat , zero o iesit pt toti, io din fericire nu am patit nik (bine ca eram cat de cat echipat) , la motor cum am zis telescoapele si aripa fata so indoit de nu puteam vira.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cauta pulitaiul cu masina pe trotuar ? Doamne cata incompetenta........

 

Pepsi daca te pot ajuta cu ceva.......incerc. Numa sa-ti plateasca ala reparatiile cat mai repede.....Daca dauna e sub 1 mil de lei atunci asigurarea lui nu-ti plateste, si tu va trebui sa-l dai in judecata pe idiot, in caz ca el nu vrea sa-ti plateasca.

 

Cere sa-ti treaca telescoapele la inlocuire si nu reparatie, spune ca nu se mai pot indrepta.

 

Bafta si mult mult noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti grija ca multi politisti conduc rau. Alaltaieri era sa dea peste mine un politist comunitar cu un logan. Eu mergeam pe banda 1, el pe banda doi. Cred ca aveam vreo 40 la ora ca abia plecasem de la stop. Comunitarul care mergea paralel cu mine pune semnal si se baga direct pe banda mea, aproape peste mine. Noroc ca am fost pe faza si am reusit sa franez si sa trag mai pe dreapta. Ce s-a intamplat mai departe nu va mai povestesc :ok: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare paguba s-a facut achizitionand loganurile alea... (poate le-au luat la kg)

 

of of maai maaaaaai

Sa stii,poata ziua se plimba pe banii din impozitele noastre,si merg mult si in interese personale.Mai ales astia cu Politia Rurala,astia sunt fosti gardieni fara vreo pregatire :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii,poata ziua se plimba pe banii din impozitele noastre,si merg mult si in interese personale.Mai ales astia cu Politia Rurala,astia sunt fosti gardieni fara vreo pregatire :ok:

Din cate stiu eu loganurile respective sunt cumparate in leasing,sunt impuse de UE si avansul parca tot de la ei este.Eu asa am auzit.Ii spuneam si eu odata cuiva acelasi lucru ca s-au cumparat din banii nostri,nici mie nu mi se parea corect ca un orasel ca al nostru(DEJ) sa aiba vreo 6 loganuri,iar respectivul mi-a explicat cum sta treaba cu ele.Si cica tot UE le-a impus ceva "norme" la amenzi,pe care in caz ca nu le realizeaza,loganurile vor fi retrase din serviciul politiei.Nu stiu cat este de adevarat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu normele nu o cred, ptr ca asta inseamna sa pleci de la prezumtia de vinovatie: orice sofer incalca legea. In felul asta ar trebui sa opreasca astia de la Comunitara toata lumea pe strada si sa ii amendeze ptr ca cea mai mare parte nu au buletinul in buzunar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu normele nu o cred, ptr ca asta inseamna sa pleci de la prezumtia de vinovatie: orice sofer incalca legea. In felul asta ar trebui sa opreasca astia de la Comunitara toata lumea pe strada si sa ii amendeze ptr ca cea mai mare parte nu au buletinul in buzunar.

 

 

legionarule vezi ca gresesti la faza asta. nu mai suntem pe vremea lui impuscatu' cand erai obligat sa porti buletinul la tine. daca vor sa te verifice acum, te verifica prin statie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...