Sari la conținut

Accident...comic?!?!


nuka
 Share

Postări Recomandate

Din pacate mamica mea a trebui sa se interneze in spital la Valcea cu o tripla fractura de glezna... :D A stat acolo vreo 10 zile, operatii, suruburi in picior..brrrrrrrr...Ma abat de la subiect..Cat a stat in spital, a venit un nene...cu accident de moto..Nu a fost ea atenta la detalii, doar m-a sunat sa-mi atraga atentia sa nu mai ma urc in viata mea pe moto, ca uite ce se intampla...griji materne normale...:eek:. Omu' nu avea decat o fractura la tibie, parca...

Ceea ce e comic...mi-a zis mama ca povestea asistentelor printre vaiete si urlete...ca el a vazut masina ca opreste in fata lui...si nu a vrut sa franeze sau sa depaseasca... :kiss: :lol: ci a accelerat si a incercat sa ridice motorul ca sa sara peste masinaaaaaaa.. :P :D :crack:

 

Intrebare: Astora nu li se face nici un test psihologic serios??????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca omul dorea sa para foarte interesant in actiunea de "fraternizare" cu vreo asistenta

 

 

Bai, nu cred ca ducea lipsa ca zicea mama ca venea la el o zi nevasta, o zi amanta...si tot asa... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well .. o fractura de tibie se vindeca mai repede decit tripla fractura de glezna si cred ca e de preferat fracturilor de maini / coloana.

Logica pe care o intrevad eu e urmatoarea : i-a taiat calea si avand enduro a ridicat-o pe o roata pentru a lovi masina cu scutul de la motor si sa nu-si rupa toata fatza. De asemenea stia ca frana nu are sanse si cel mult ajunge sub masina unde putea fi calcat daca masina isi continua drumul sau strivit de cel din spate.

In rest orice scenariu e posibil inclusiv ca mergea omu pe o roata si i-a iesit unu in fatza si asta a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu cred ca ducea lipsa ca zicea mama ca venea la el o zi nevasta, o zi amanta...si tot asa... :P

pai vezi! intocmai... daca avea atatea sigur ii lipsea cate ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well .. o fractura de tibie se vindeca mai repede decit tripla fractura de glezna

 

lol..asa i-am zis si eu maica-mii...vezi? a picat cu moto, nu e asa rau ca tine, care ai alunecat pe munte, si ia uita-te!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-are nimic de a face una cu alta dar recunosc ca e util sa mai gandesti si asa

 

 

Trebuia calmata mama..incercam sa ii demonstrez ca mai tine si de atentie, si de noroc..anyway, revin: astora nu li se face un examen psihologic serios?

Editat de nuka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate mamica mea a trebui sa se interneze in spital la Valcea cu o tripla fractura de glezna... :D A stat acolo vreo 10 zile, operatii, suruburi in picior..brrrrrrrr...Ma abat de la subiect..Cat a stat in spital, a venit un nene...cu accident de moto..Nu a fost ea atenta la detalii, doar m-a sunat sa-mi atraga atentia sa nu mai ma urc in viata mea pe moto, ca uite ce se intampla...griji materne normale...:). Omu' nu avea decat o fractura la tibie, parca...

Ceea ce e comic...mi-a zis mama ca povestea asistentelor printre vaiete si urlete...ca el a vazut masina ca opreste in fata lui...si nu a vrut sa franeze sau sa depaseasca... :kiss: :lol: ci a accelerat si a incercat sa ridice motorul ca sa sara peste masinaaaaaaa.. :P :D :crack:

 

Intrebare: Astora nu li se face nici un test psihologic serios??????????????????????????

 

 

 

Imi pare rau pentru mama ta, dar eu nu ma amuz deloc :eek:

poate imi lipseste simtul umorului azi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...