Sari la conținut

Io Ce Motor Am?


Hannibal
 Share

Postări Recomandate

Treaba facuta in Romania. Mai mult: de catre politisti romani. Si mai mult: de politisti moldoveni: Se face ca a aparut o strutzocamila pe meleagurile noastre: un MOTOCICLU cu un nume ciudat rau, grea de rupe si cu rezervor... nul. Si io trebuie sa o calaresc... :D

 

Sunt campion: am YZF de 7 si juma R1 Bandit :P

post-2003-1157140775_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba facuta in Romania. Mai mult: de catre politisti romani. Si mai mult: de politisti moldoveni: Se face ca a aparut o strutzocamila pe meleagurile noastre: un MOTOCICLU cu un nume ciudat rau, grea de rupe si cu rezervor... nul. Si io trebuie sa o calaresc... :D

 

Sunt campion: am YZF de 7 si juma R1 Bandit :P

 

Tare aia cu YZFR1BAND :crack:. 0.0 litri la rezervor damn

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..............Pai sa o stapanesti sanatos !

 

Totusi un pic cam greutza barca 282 :D

 

Conform "bikez.com" are 196.0 kg (432.1 pounds) deci si aici au facut o mica greseala :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un Peugeot 306 1.9D iar pe talon avea motor diesel de 49cmc si 2kw. L-am vindut, mi se parea prea slab la 2kw :P

 

Acum sint multzumit, mi-au pus in plus la raptor : +10kw, +9kg la masa proprie... Bine, au omis ca e V-Raptor si nu Raptor, dar nu ma mira nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba facuta in Romania. Mai mult: de catre politisti romani. Si mai mult: de politisti moldoveni: Se face ca a aparut o strutzocamila pe meleagurile noastre: un MOTOCICLU cu un nume ciudat rau, grea de rupe si cu rezervor... nul. Si io trebuie sa o calaresc... :lol:

 

Sunt campion: am YZF de 7 si juma R1 Bandit :P

Neicaaaa!

Inseamna ca poti sa faci kilometri fara numar... fara numar... la ce rezervor ai!

:D MANELISTULE!!!! :eek:

:D :crack: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...