Sari la conținut

Targoviste 9-9-2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si cei doi Cristi ( Avanu si Bombardel ) ???????? si me?????? ......noi astia 3 iti multumim tie :angryfire:

nu ma intelege gresit Biule, eu m-am referit in special la ei pentru ca au stat la poarta in loc sa se distreze ca voi :) ...zic eu ca pentru efortul depus meritau multumirile astea :angryfire: . Am spus-o si o repet Bujie No. 1!!! S-a implicat foarte mult , si-a luat "rolul" in serios BRAVO LUI!!! :angryfire:

 

Cat despre tine si Bombardel ce sa zic formati o echipa fantastica. Voua tre' sa vi se multumeasca pentru show-ul facut :finger: GOOD ENTERTAIMENT! ;)

Editat de Bombardica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ai plecat fara sa ma vezi cand am reusit sa ma dau pe-o roata dupa 2 ore de incercari penibile si patetice ;) Numai ca dupa ce am reusit nu ma mai saturam :angryfire:

Cand mergem la Breaza trec pe la tine sa te iau :angryfire:

Vezi ce inseamna sa ai sustinerea familiei? daca a stat fiica-ta sa te sustina moral, normal ca pana la urma ai reusit :) ....M-ai educat bine cand eram mica si acu' ma revansez fata de tine :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumimi tuturor celor care au venit. Cei care nu au venit or sa vina la anul.

Iertati-ne micile greseli din organizare, puneti-o pe lipsa experientei. Am vrut mult, ce am reusit apreciati voi.

 

Ne vedem la Breaza 15/17 septembrie!

 

Uiii!

 

Geo

 

Cu siguranta ca mergem la Breaza pe 15/17 septembrie mai ales ca cei de acolo au fost foarte prezenti pe tot timpul intrunirii.

Cat despre organizare eu zic ca a fost un an in plus de experienta pentru fiecare din organizatori.Parerea mea ca a iesit bine pentru cea de-a doua intrunire.De asemenea,Geo vreau sa iti apreciez public calitatile de lider de care ai dat dovada si totodata sa il felicit pe Stancu pentru efortul depus.Cat despre Bujie, multumesc! Kesule sa te faci VJ frate...te prinde.Cristi Avanu, tu ai fost cel care, pe mine unul, m-ai facut sa merg pana la capat.Bombardel, un baiat si un motociclist de milioane..............mi-a placut.

Si nu in ultimul rand apreciez si multumesc participarea celor prezenti.

Cu tot optimismul de care pot da dovada, sunt sigur ca la anu vom trece la alt nivel.

 

Multa bafta tuturor!!!!!

 

 

Vezi ce inseamna sa ai sustinerea familiei? daca a stat fiica-ta sa te sustina moral, normal ca pana la urma ai reusit :angryfire: ....M-ai educat bine cand eram mica si acu' ma revansez fata de tine :angryfire:

Sustin cele afirmate cu datu' pe o roata.Eram in spatele lui si l-am vazut ridicat.Bravo Shoty!! Sper sa fie momentul respectiv la cineva pe pelicula si acel cineva sa posteze pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieee! Asa... multe poze bune de la o intrunire foarte buna!

Acum pot sa zic ca apar si eu pe larg in pozele lui Skywalker... :angryfire:

Si am fost surprins de camera si cand discutam cu posesorul fostului meu IJ! ;)

 

La cat mai multe d-astea bune! :angryfire:

 

By the way... parada nu a fost si filmata? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma intelege gresit Biule, eu m-am referit in special la ei pentru ca au stat la poarta in loc sa se distreze ca voi :) ...zic eu ca pentru efortul depus meritau multumirile astea :angryfire: . Am spus-o si o repet Bujie No. 1!!! S-a implicat foarte mult , si-a luat "rolul" in serios BRAVO LUI!!! :angryfire:

 

Cat despre tine si Bombardel ce sa zic formati o echipa fantastica. Voua tre' sa vi se multumeasca pentru show-ul facut :finger: GOOD ENTERTAIMENT! ;)

Scuze Bombardico! Initial am inteles gresit.

Deci daca facem show, inseamna ca suntem clovni ????!!!!!!! :angryfire: (nu mai raspunde.....a fost o rautate din partea mea)

 

.....hai ca a fost super tare.....a fost cel mai distractiv week-end al meu din ultimele cateva luni....am ras foarte mult :yikes: ......"prietenii stiu de ce"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hot Wheels si prietenii.....

post-6592-1158007399_thumb.jpgpost-6592-1158007441_thumb.jpgpost-6592-1158007480_thumb.jpgpost-6592-1158007530_thumb.jpg

 

Cateva ,,frumuseti'' de la parada costumelor medievale:

post-6592-1158007643_thumb.jpgpost-6592-1158007681_thumb.jpg

 

O proba la care Caty a tras(capat) cu sageata pe jos...... :angryfire:

post-6592-1158007733_thumb.jpg

 

Invingatorii la tras franghia, prima confruntare:post-6592-1158007979_thumb.jpg

semifinala:post-6592-1158008035_thumb.jpg.....

si finala cu ,,Corciturile'' adunate ad-hoc de DMWpost-6592-1158008148_thumb.jpgpost-6592-1158008282_thumb.jpg

 

Poza de final: invingatorii, inainte de a consuma marele premiu....3 beri de caciula!post-6592-1158008363_thumb.jpg

 

O petrecere reusita din toate punctele de vedere. Multumim organizatorilor pentru conditiile si caldura oferite din plin.

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze si de la mine.zundap-ul este din ploiesti,iar piesele alea de bmw-uri sunt ale unui tip de pe langa ploiesti.ultimul este BOIERU aseara la un suc in Constanta.

post-3031-1158054540_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super intalnirea...mai marfa decat la ciolpani, dar si acolo m-am distrat....pacat ca aici am cam fost in ghips datorita cazaturii pe care mi-am furat-o cu minimobra la 8 km de targoviste :angryfire:...parada am pierdut-o pt ca la ora aia eram in scaun cu rotile la spital ;), dar de intors m-am intors la bucuresti tot pe motoreta, cu ajutorul unei craci de pom pe care tineam fixat piciorul,gandita de tovarashi :angryfire:...sper sa ne mai auzim la intruniri si sa ajung tot cu minimobra la care tin mult, dar, intreg :angryfire: pana atunci, asfalt uscat fratzilor

post-12624-1158071600_thumb.jpg

post-12624-1158071647_thumb.jpg

post-12624-1158071670_thumb.jpg

post-12624-1158071688_thumb.jpg

post-12624-1158071716_thumb.jpg

post-12624-1158071753_thumb.jpg

post-12624-1158071767_thumb.jpg

post-12624-1158071785_thumb.jpg

post-12624-1158071800_thumb.jpg

post-12624-1158071824_thumb.jpg

post-12624-1158071927_thumb.jpg

post-12624-1158071948_thumb.jpg

post-12624-1158071972_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ce inseamna sa ai sustinerea familiei? daca a stat fiica-ta sa te sustina moral, normal ca pana la urma ai reusit :) ....M-ai educat bine cand eram mica si acu' ma revansez fata de tine :angryfire:

Ha ha.Pai noroc cu tine ca nu cred ca mai tragea cineva vreo speranta sa reusesc s-o ridic :angryfire: Mi-ai ridicat moralul ca era cam sifonat recunosc :angryfire:

Te pupa taty ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha.Pai noroc cu tine ca nu cred ca mai tragea cineva vreo speranta sa reusesc s-o ridic :angryfire: Mi-ai ridicat moralul ca era cam sifonat recunosc :angryfire:

Te pupa taty ;)

era normal sa te sustin nu? :) ca doar na! un taty am si eu.... ce era sa fac sa-l supar si p'ala? si eu il pup pe taty :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha.Pai noroc cu tine ca nu cred ca mai tragea cineva vreo speranta sa reusesc s-o ridic :angryfire: Mi-ai ridicat moralul ca era cam sifonat recunosc :angryfire:

Te pupa taty ;)

helloooooooooooo, parca suntem la acasa tv.......bah voi nu aveti ID-urile voastre de mess????? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...