Sari la conținut

Dakar 2011


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Conform advrider, aici puteti vedea dakar cand se difuzeaza pe eurosport http://www.veemi.com/embed.php?v=BOMcbS6Wd...in=mypremium.tv

Nu necesita decat flash, fara sa instalati alte programele, pluginuri si balarii.

 

Poate cineva imi poate spune la ce ora ar fi asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare Many! Jos palaria, e meserias. Bravo lui. Ce o fi cu Marcel, ca nu ajunsese pana la ora asta !?! Sper sa ajunga cu bine! Multa bafta in continuare!

a ajuns...pe 70...

mai un pic...abia astept ziua de maine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios cum o sa decurga etapa de azi pt ca o sa treaca Anzii pe la aproape 5000 m altitudune...

Mai ales cel cu motorul de 125(parca) refacut din nu stiu ce model mai vechi

 

Si Bultaco si KTM-ul 2 timpi sunt out de cateva zile. Nu aveau cum sa tina si nu aveau cum sa treaca de dune fara power decent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie să faci a?a, dacă ai transmisie digitală (cu stb=set top box) pe upc/rds, selectezi info iar deacolo pui soundtrack english.

simplu.

 

 

;) Mersiiii!!!! It works !!! ;)

 

 

Bravo Mani!!!!!

Editat de Glad1ator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oneHD, dar acesta nu este receptionat in mod uzual in romania.

cauta pe net:

Dakar.Rally.2011.Day1.HDTV.XviD-W4F

Dakar.Rally.2011.Day2.HDTV.XviD-W4F

...

...

...

Dakar.Rally.2011.Day10.HDTV.XviD-W4F

Dakar.Rally.2011.Day11.HDTV.XviD-W4F

și mai departe, pe măsură ce apar.

sunt download'uri ușoare, fișiere avi de vreo 280MB fiecare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi, ce canal mai transmite reportaje Dakar? Vad ca de cateva zile Eurosportul..pauza Eu de doua zile am urmarit Eurosp dar nu s-a difuzat nimic. Sau am scapat eu....?

 

Uita-te seara pe la 21:30 ,dau un rezumat cam de-o ora ...ala de noaptea il dau doar daca au loc din cauza altor transmisii mai importante ( snoocker,darts etc ).

Ma refer aici la Eurosport .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi, ce canal mai transmite reportaje Dakar? Vad ca de cateva zile Eurosportul..pauza Eu de doua zile am urmarit Eurosp dar nu s-a difuzat nimic. Sau am scapat eu....?

 

Ai renuntat prea devreme. Aseara/azi noapte a inceput pe la 00.30 / 01.00. Tre' sa ai rabdare pana se gata snookeru'. Cam asa se intampla de cateva seri incoace. Eu urmaresc snooker dar de data asta il urasc ;)

 

Daca o tine tot asa Mani face treaba faina si azi. GOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si Bultaco si KTM-ul 2 timpi sunt out de cateva zile. Nu aveau cum sa tina si nu aveau cum sa treaca de dune fara power decent.

hmm...ma uitasem chiar ieri la ceva filmulet in care aparea unul dintre ei(postat aici cu cei de la coada clasamentului, cred...)...da' probabil era mai vechi

Mesaj completat

Ai renuntat prea devreme. Aseara/azi noapte a inceput pe la 00.30 / 01.00. Tre' sa ai rabdare pana se gata snookeru'. Cam asa se intampla de cateva seri incoace. Eu urmaresc snooker dar de data asta il urasc ;)

 

Daca o tine tot asa Mani face treaba faina si azi. GOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

am stat pana pe la 1 fara un sfert si nu era inceput...fac ceva pe sporturile lor de kko

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si azi Mani si Butuza au mers foarte bine -abia astept rezumatul de la 21:30.

 

Se pare ca nici anul asta nu se scapa de victime -un argentinian a fost strivit de o masina.

Probabil vor da mai multe detalii mai incolo .

 

Hai ai nostrii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Many merge inainte bravo lui WP8 este pe 23 si la general locu 17 Hai Many ;) ;)

Mesaj completat

Many merge inainte bravo lui WP8 este pe 23 si la general locu 17 Hai Many :D :D

Mesaj completat

Scuze locu 18 general pana la WP8

Editat de mihuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la wp 12 Mani este pe 23 Marcel a trecut de wp10 deocamdata nu apare pe wp 11...bravo baieti ;) ;)

Mesaj completat

la wp 12 Mani este pe 23 Marcel a trecut de wp10 deocamdata nu apare pe wp 11...bravo baieti :D :D

Marcel a trecut de wp11

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...