Sari la conținut

Feriti-va De Prostul Asta


spydy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da-mi voie sa-ti spun ca daca nu realizeaza ce consecinte au faptele lor, boala asta are un nume in medicina si ar trebui sa i se anuleze permisul.

 

 

eu cred, mai degraba, ca este: lipsa bunului simt si proasta educatie pe care AU primit-o!

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi v-ati baga asa aiurea?Eu de exemplu nici nu-l cunosc pe spydy@,n-are nimic completat la profil.In cazul asta de unde stiu ca cele relatate de el sunt adevarate?Poate sa fie foarte bine o gluma proasta sau un act de razbunare pe cineva care l-a deranjat cu altceva decat ce a prezentat el.

nu am completat nimic la profil pt ca nu stiu cum; iar ca sa postez aiurea crede-ma ca nu imi arde. pur si simplu am postat pt a nu mai pati cineva asta cel putin daca da de boul ala pe strada. daca stiam preferam sa raman in urma lui si sa astept sa treaca;cel putin pe viitor asa am sa fac. altfel, acum sunt la politie si astept. o faza interesanta e ca la accidente usoare sct1 , cat astepti, te poti aseza la bar, iei un pesi la jumate(3,5 lei) si stai gratuit pe net ; trece mai repede plictiseala; nu stiu cum suna dar mie mi se pare un pas bun din parte politiei si omniasigului. eu oricum nu am patit nimic,iar motocicleta are doar o zgrietura pe toba care nu e grava; poate ca pierd vremea de pomana pe aici dar eu zic ca e bine sa existe si plangeri inregistrate despre soferi deastia idioti. asfalt uscat la toti si sa nu aveti parte de neplaceri in trafic

 

1. da-ti una in genunchi sa ai o super vanataie

2. du-te la politie si reclama

3. dovada IML

4. incepe distractia

prietene iti multumesc pentru sfaturi, dar nu imi sta in caracter, si nu incerc sa ma razbun, desi poate ar merita, bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost mai multe "tentative" dastea si de multe ori vorbele au ramas vorbe!

 

Asemenea tentative soldate si cu reusita au incercat sa fie postate aici (cu poze & stuff) dar le-am sugerat ca e mai bine pentru ei sa taca si sa nu faca valva pentru ca pozele pot fi luate drept dovada, etc. Si se complica aiurea :angryfire: Cazul din link-ul anterior, cel cu topicul "Taxi vs me" a fost DOAR un caz, numai eu mai stiu inca 2, plus subsemnatu' :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi v-ati baga asa aiurea?Eu de exemplu nici nu-l cunosc pe spydy@,n-are nimic completat la profil.In cazul asta de unde stiu ca cele relatate de el sunt adevarate?Poate sa fie foarte bine o gluma proasta sau un act de razbunare pe cineva care l-a deranjat cu altceva decat ce a prezentat el.

 

...uite un punct de vedere bun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie dat omor in ei...Mai devreme am vazut o gagica pe motor care a cazut la o trecere de pietoni,agatata usor de un BMW.Bine ca n-a patit nimic tipa si baietii cu masina chiar am vazut ca o ajutau(verificau sa vada daca e intreaga ea si daca motoru e ok).Da' oricum mai rare cazurile astea.Oare daca nu era fata erau la fel de intelegatori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la politie nu vei rezolva din pacate nimic. sau aproape nimic. iar dupa numarul de inmatriculare e mai greu de gasit pentru ca e de leasing si la verificare apare ca proprietar compania de leasing si nu utilizatorul. dar daca politaiul e in toane bune si aia de la elasing se intzeapa si dau numele utilizatorului......

 

 

 

si eu caut pe cineva la Alfa leasing, ghici de ce! :angryfire:

 

l. edit: daca afli cine e spune-mi si mie te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care se baga la o echipa "educationala"?

 

Ca altceva mai inteligent NU STIU efectiv ce sa zic - recunosc.

io,o sa aflu'unde sta(unde figureaza auto).Sunt nervos,vreau sa-i recit o poezie. ;)

 

Voi v-ati baga asa aiurea?Eu de exemplu nici nu-l cunosc pe spydy@,n-are nimic completat la profil.In cazul asta de unde stiu ca cele relatate de el sunt adevarate?Poate sa fie foarte bine o gluma proasta sau un act de razbunare pe cineva care l-a deranjat cu altceva decat ce a prezentat el.

si ce daca? :angryfire:

 

la politie nu vei rezolva din pacate nimic. sau aproape nimic. iar dupa numarul de inmatriculare e mai greu de gasit pentru ca e de leasing si la verificare apare ca proprietar compania de leasing si nu utilizatorul. dar daca politaiul e in toane bune si aia de la elasing se intzeapa si dau numele utilizatorului......

 

 

 

si eu caut pe cineva la Alfa leasing, ghici de ce! :angryfire:

 

l. edit: daca afli cine e spune-mi si mie te rog.

baga nr. lu ala cu Alfa :angryfire:

 

Asemenea tentative soldate si cu reusita au incercat sa fie postate aici (cu poze & stuff) dar le-am sugerat ca e mai bine pentru ei sa taca si sa nu faca valva pentru ca pozele pot fi luate drept dovada, etc. Si se complica aiurea :finger: Cazul din link-ul anterior, cel cu topicul "Taxi vs me" a fost DOAR un caz, numai eu mai stiu inca 2, plus subsemnatu' :yikes:

stiu si eu un caz.dar cred ca e coincidenta.Ce vina avem noi daca cineva-i ciufuleste fatza sau masina?e coincidenta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama, ce idiot ala cu mitubisiul lui! lua-l-ar dracu! ma infior cand citesc intamplari de genul asta aparute din cauza unor imbecili. sper sa arda dar nu in iad ci aici pe pamant. cretinii dracu!

 

 

hmmmm.... that can be done, but with some amendments: nu idiotu, ci masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm.... that can be done, but with some amendments: nu idiotu, ci masina...

 

Colegu' , cred ca vorbeste gura fara tine.Observ ca esti trecut de varsta pubertatii.

De la un timp de vreme au aparut tot felul de viteji care din spatele tastaturii sunt zmei,dar faceti mai baieti si ceea ce scrieti daca sunteti asa tari.Duceti-va si dati foc la masina omului.Tare curios sunt cati dintre voi,cei care ziceti:sa-i taiem,sa-i spanzuram...etc , v-ati batut in trafic cu cineva sau ati facut o actiune asemanatoare. Pana la proba contrarie va rog sa va linistiti si sa va abtineti.

 

Si chiar daca sunteti capabili de asa ceva forumul asta nu e locul potrivit pentru asa ceva.

 

Probabil o sa se intalneasca omu cu masina cu cineva mai infipt,daca mai continua cu fazele astea naspa, care o sa-l linisteasca dar oricum nu o sa aflam asa ceva asa ca linistiti-va.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colegu' , cred ca vorbeste gura fara tine.Observ ca esti trecut de varsta pubertatii.

De la un timp de vreme au aparut tot felul de viteji care din spatele tastaturii sunt zmei,dar faceti mai baieti si ceea ce scrieti daca sunteti asa tari.Duceti-va si dati foc la masina omului.Tare curios sunt cati dintre voi,cei care ziceti:sa-i taiem,sa-i spanzuram...etc , v-ati batut in trafic cu cineva sau ati facut o actiune asemanatoare. Pana la proba contrarie va rog sa va linistiti si sa va abtineti.

 

Si chiar daca sunteti capabili de asa ceva forumul asta nu e locul potrivit pentru asa ceva.

 

Probabil o sa se intalneasca omu cu masina cu cineva mai infipt,daca mai continua cu fazele astea naspa, care o sa-l linisteasca dar oricum nu o sa aflam asa ceva asa ca linistiti-va.

cred ca nu intelegi ca suntem nervoshi,in(cuvant cah)mea. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inteleg ca sunteti nervosi,si eu sut nervos.Si mie mi s-au intamplat 2 faze asemanatoare dar nu atat de grave .Dar de la a spune ca hai sa-i dam foc la masina(si de fapt nu o sa se faca nimic) pana la a spune ca suntem nervosi e cale lunga.

 

Daca sunteti asa nervosi si pusi pe fapte mari mobilizati-va la un colt de strada si puneti la cale razbunarea nu mai stati aici pe forum si debitati verzi si uscate ca si eu vreau sa castig la loto dar nu prea cumpar bilete,daca intelegi ce vreau sa spun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inteleg ca sunteti nervosi,si eu sut nervos.Si mie mi s-au intamplat 2 faze asemanatoare dar nu atat de grave .Dar de la a spune ca hai sa-i dam foc la masina(si de fapt nu o sa se faca nimic) pana la a spune ca suntem nervosi e cale lunga.

 

Daca sunteti asa nervosi si pusi pe fapte mari mobilizati-va la un colt de strada si puneti la cale razbunarea nu mai stati aici pe forum si debitati verzi si uscate ca si eu vreau sa castig la loto dar nu prea cumpar bilete,daca intelegi ce vreau sa spun.

iti cumparam noi(adica nu vechi) :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am terminat cu astia de la politie; mi-au dat o autorizatie de reparatie pentru zgarietura de pe toba, desi nu am ce face cu ea, dar mi s-a zis ca am facut bine ca am venit caci daca nu ma duceam si venea ala mi-ar fi suspendat carnetul. daca mai apar in baza lor de date probleme legate de nr. de inmatriculare al masinii se vor autosesiza si vor lua masuri(nu mi s-a zis ce masuri). Dar mi s-a recomandat sa merg si la circa 5 de politie sa fac acolo o plangere, ceea ce voi face miine. Poate ca pierd timpul de pomana, dar poate ca nu; ramane de vazut. PS: incredibil: a fost o placere vizita la politie la accidente usoare(nu credeam ca voi spune vreodata asa ceva)---tot raul spre bine!!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cine nu a fost de curand la accidente usore la sct 1: sa mutat pe grivita in incinta griro, iar birocratia a disparut : te duci acolo , te ia o gagica misto in primire, completezi o declaratie si astepti sa iti vine randul. timpul il poti petrece la bar in compania unui suc si internet gratuit, adica te asezi pe un fotoliu de piele si stai cu un laptoop in brate. lasand la o parte ca ambianta e super, nici nu stii cand trece timpul. am ramas foarte surprins ca poate fi asa ceva la noi. felicitari omniasigului pentru treaba asta

 

of topic: sigur am sa-mi cumpar pistol :angryfire: .... :angryfire:

mi-ai furat ideea. in masina tin in partea dreapa o bata; ce utila mi-ar fi fost si acum tot in dreapta sa o am :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colegu' , cred ca vorbeste gura fara tine.Observ ca esti trecut de varsta pubertatii.

De la un timp de vreme au aparut tot felul de viteji care din spatele tastaturii sunt zmei,dar faceti mai baieti si ceea ce scrieti daca sunteti asa tari.Duceti-va si dati foc la masina omului.Tare curios sunt cati dintre voi,cei care ziceti:sa-i taiem,sa-i spanzuram...etc , v-ati batut in trafic cu cineva sau ati facut o actiune asemanatoare. Pana la proba contrarie va rog sa va linistiti si sa va abtineti.

 

Sa zicem ca io l-am caftit pe unu' dupa un incident in trafic. Dupa maxim 30 de minute o sa intru pe forum unde o sa dau toate detaliile, poze, eventual si numere de inmatriculare. Gandeste si tu un pic... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...