Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu asa o vreme,cred ca azi,o sa faceti pauza...Numa' cand ma gandesc ce noroi e acuma,pe ulitza aia,la Trixa...off-road curat! Pardon.."strada" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh... Nu ne-a prins ploaia asa tare... Pe alocuri cativa stropi. Sper sa nu-l fi prins ploaia pe Alex... :peace:

Oricum, cred ca a fost una dintre cele mai reusite "revederi", sau "vederi" (pentru nou-veniti), de pana acum. Abia o astept pe urmatoarea! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filos , nu am ajuns in targ bineanteles, dar pe forum de dacia cica releu 6 - 11 ron si cica cu 3 si 4 picioruse , al 4-lea e martor de bord dar vedem la un magazin cel mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veste buna!

Mihai are pe cineva in Spania, care poate sa ne faca rost de piese pentru babele noastre. :moron:

Acum este la dezmembrare un En500, si daca e, sa vedem ce am vrea si ce ne poate oferi omul, ca sa facem o comanda mai mare.

 

La mine e clar ce-mi iau! CUZINETI! :peace: Eventual, daca este nevoie, o sa iau si jambele, tevile, sau ce naiba sunt alea, ca sa nu mai demonteze, sa se strice... Mai vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am putea... Numai ca e problema transportului... Sa nu ne coste mai mult, decat motocicleta in sine.

Putem sa vedem ce ni se poate strica mai des, ce e mai greu de gasit pe la noi si ce ne lipseste acum...

E doar parere, ziceti si voi. :peace:

Mesaj completat

Eventual sa ne hotaram pana maine seara, cand putem vorbi cu el; sa avem ceva stabilit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa facem un fel de listuta pe care s-o adaptam, in functie de ceea ce vrea fiecare. Incep eu:

 

1. Beatrice: scaritele de pasager (pentru ca p-alea de fata, probabil o sa le ia Alex :peace:) + cuzineti de furca sau jamba (depinde cat m-ar costa si cat de greu ar fi sa-i demonteze)

2. ...

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Beatrice: scaritele de pasager (pentru ca p-alea de fata, probabil o sa le ia Alex :peace:) + cuzineti de furca sau jamba (depinde cat m-ar costa si cat de greu ar fi sa-i demonteze)

2. Alex_en : scarite pilot daca or mai fi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne gandim la parti mici (pt ca pot fi puse intr-un colet rezobabil ca dimensiuni si greutate); cred ca nu se merita sa o luam pe toata; maine poate vedem si poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha...gasca de hoitari...Pardon,haita :peace: . Mai simplu,cumparati si casapitzi direct aicea,un EN-u.Nu va mai complicati cu transportul de-afara. Parc-o si vad pe Beatrice,cu un flex in mana,cum face "portiile"

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Darian, o luam pe toata, dar fa si tu un pustiu de bine si plateste-ne transportul. :peace:

 

Eugen, cred ca mai bine ne apucam naiba sa facem un OCC ( Link) :) , dar adaptat la Romanica... Ar fi o treaba, sa-i facem concurenta lu' Paul Teutul. :moron:

Mesaj completat

patrunjelu_spanzurat: ne facem occ bre :D

darianvn750: mda...de la O Ce Cazatura de mobra

patrunjelu_spanzurat: :)

patrunjelu_spanzurat: i kill you

 

Na ca te-am parat...

Mesaj completat

1. Beatrice: scaritele de pasager (pentru ca p-alea de fata, probabil o sa le ia Alex) + cuzineti de furca sau jamba (depinde cat m-ar costa si cat de greu ar fi sa-i demonteze)

2. Alex_en : scarite pilot daca or mai fi...

3. Mihai Fillo: releu de semnalizare

Hai cu lista!

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea am nevoie de nimic... Poate doar de crash bar (nu stiu daca are) si de coarne (nu stiu daca sunt cum vreau), dar numai piese mici nu sunt astea si-mi pare tare complicat cu transportul.. Asa ca o sa ma reorientez spre zona locala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ne dea si niste poze maine ca sa vedem si noi cat de uzate sunt piesele si daca merita. Intrebam si de crashbar pentru tine.

Si de portbagaj pentru Eugen. :peace:

 

Dar oare credeti ca or veni intr-o saptamana piesele? Ca eu sunt foarte disperata...

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...