Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Este foarte posibil ca miercuri sa fie gata si trotineta mea! :lol:

 

Deci, ramane sa ne vedem si noi la "ochi" undeva pe miercuri seara? Ora si locul se vor stabili prin vot. :lol: Deci, sariti cu sugestii, daca e ok pentru voi miercurea.

 

 

Si daca tot e posibil sa fie gata dai si tu o apa (da fara lamaie ca e criza)? :)

Doar glumeam. Daca mai ai nevoie de ceva stii la cine sa apelezi :lol:. Eventual ai si id-ul meu (sau cred ca il mai ai nu stiu sigur) si mai povestim acolo cand mai ai nevoie de cate ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lasa ca vine si apa aia plata cu lamaie, cand 'oi ajunge prin Iasi (daca am cu ce, sigur ajung :lol: ).

Nu am id-ul tau, da-l te rog, si tu pe PM. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Punem si noi de-o intalnire miercuri incepand cu ora 18?

Mai punem tara la cale, vedem ce mai facem...

Am putea sa ne intlnim la Ursu, pe Matei Voievod, am fost acu cateva zile si e fain, ce ziceti?

Zic sa ne intalnim acolo sa poata sa vina si Beatrice care o sa fie la service sa-si ia motoru iar in caz de ceva sa putem sa-o ajutam.:lol:

Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locul este undeva aici http://wikimapia.org/#lat=44.4375719&l...amp;l=0&m=h

Maine e posibil sa mai "ploo" putin, dar macar e mai cald ca azi.

 

Am fost si eu azi la mecanic sa las cuzinetii, si mi-a zis ca maine TEORETIC e gata.

Deci eu intai o sa trec pe la ei si apoi ne vedem acolo.

 

P.S.: Gixule, nu-ti fie rusine si cand esti pe receptie (ca stiu ca esti cu geana pe mine si pe inca o tipa ;) ), da un semn de viata sa vorbim ceva, eventual nu pe forum ca e aiurea, si apoi iar zice lumea ca ma plang in public (desi culmea ca eu nu dau nici un nume, nu zic nici o zona). :cheers:

Ca ultima data te-am sunat de 2 ori sa-ti explic si ti-am dat si mesaj; nu mi-ai raspuns la nici unu'. Arata-mi ca nu esti doar o "tzatza" care vorbeste din auzite si careia ii place sa-si spele chiloteii in public. :(

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasand offtopicul la o parte :( , eu parca m-as apuca sa-mi cumpar piesele pentru schimbarea lantului de distributie.

Facem o lista de cumparaturi pentru cine mai vrea sa comande ceva? Eu as vrea intinzator de lant, pinioane, si am inteles ca exista si o garnitura pentru intinzator... :cheers:

Cam ce ar mai trebui sa iau? Ce se mai poate rupe / sparge / crapa la schimbarea lantului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys, imi cer scuze, dar e o chestiune de principii aici....

poveste scurta si trista(pt mine, cel putin, legata de mobra mea) in care domnul se baga, el neavand nici cea mai mica legatura. Daca tot ni se urmaresc posturile mie si lui Beatrice, e trist..insa in momentul in care apare acest element care nu stie ce vorbeste, dar vb pt ca ecoul celor 4 pereti ai lui suna bine, ma oftic. Nu mi se pare de bun simt sa fiu jignita de necunoscuti....v-am cat stricat topicul..voi aici sunteti friendly si cu bun-simt. Sorry again.

 

 

 

@Gixuletz: daca o singura data ma mai invoci in vreun post de-al tau(mai ales cand "vb" cu alti useri), o sa spun povestea cu mobra si mai ales faptul CA TU N-AI NICI UN AMESTEC IN EA..doar ca esti un om mic, cu gura mare.

:cheers:

 

 

 

nu gasesc emoticonul pentru popcorn

 

 

on topic: cearta si spalatul se fac pe "pm"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

 

Oricum, sa nu uitam cine e posesoare de copite :( , ca eu stiu, din ce ai zis tu, ca-s posesoare de c.oaie...si da, they are bigger than yours! Se vede cu ochiu' liber.

Propun o intalnire face to face,chiar daca tu n-ai nici o treaba in povestea x, sa ne lamurim care, cum, cine, de ce, unde...

:cheers:

 

 

deja eu am ramas in urma cu noutatile

 

 

la partea cu intalnirea is de acord.

restul pe pm da??

 

 

inclusiv partea cu stiutul ca eu am zis ce am zis ;)

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca o concluzie,a mea...Topicul EN 500,camp de batalie (zona neutra,ca pe vremuri),intre 2 beligeranti (am pus special,la masculin...ca domnisoara,se lauda cu outze,nu? :cheers: ),care au mobre de alta categorie, nici macar sa fie cruisere...Eu n-am inteles nimica,din scandalul asta...O-i fi eu,mai prost...N-am nimic,cu niciunul din voi...Da' poate-mi explicati si mie,pe PM,care-i treaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EVIDENT ca ziceam de @Gixu' si de @ValoXM...Dracu'...doar ti-am facut seaua la Eliminator,parca...NU?!Apropo:@ValoXM:sper c-ai luat-o ca pe-o gluma,si nu te-ai suparat pe mine.Oricum,iti cer scuze... :cheers:

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, ia cumparati-va En500 daca vreti sa mai postati p-aici! :(

Asta ca sa nu fiti complet off-topic. :cheers:

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, ia cumparati-va En500 daca vreti sa mai postati p-aici! :(

Asta ca sa nu fiti complet off-topic. :cheers:

 

Ha,ha...Uite cine s-a gasit sa zica...Cum e trecut in talon,motorasul ala,al tau...?! Macar,eu,am mers vreo 1400 km,p-un EN 500 C...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce .. tu ai en500?? :(
Ha,ha...Uite cine s-a gasit sa zica...Cum e trecut in talon,motorasul ala,al tau...?!

 

Eh, lasa cum e trecut... Conteaza mai putin. ;)

Ce oameni rai domne'... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt nemultumiti, am sters offtopicareala grava expusa de offtopicarista sefa si nu numai. Ma gandesc ca nu vreti sa vedeti cum isi masoara dom'soara C**iele, nu? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cerut scuze pt offtopicareala..daca-si face Beatrice babuta, poate facem swap de mobre odata si atunci scriu si eu pe aici:).

N-aveam nici o treaba cu topicul vostru, daca nu eram invocata..atat de "gratios".

 

faza cu oole o stie Gixu. am dat citat din el.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...