Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I-am dat mesaj lu' Alex sa vad daca doarme. Ca daca doarme, la mesaje injura mai putin. :what:

Darian a zis ca nu poate sa vina ca are de lucru si are si probleme cu bateria...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eugen daca ai convins-o si pe sotia ta hai sa mergem, niciodata nu ne vom strange toti

e o mica iesire la iarba, nu are ce sa ne para rau

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex a zis ca nu poate, este terminat de oboseala, si incepe sesiunea... Mai bine sta si invata... Deci am fi 2 fire, 2 paie maine... :what:

Eh, mai bine pe saptamana viitoare, cand putem mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cam prinsa pe langa casa weekendul asta, de-asta n-am zis nimic concret ca nu stiu cum sa rezolv treburile sa ajung. La ce ora vreti sa va adunati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ori dimineata ori duminica iar saptamana cealalta poate mergeti la mare ca eu nu pot .

Mesaj completat

Au scuze e chiar acu seawolfs

Mesaj completat

Nu am retinut datele sapt. asta men fest si cealalta e cu marea

Mesaj completat

Da vin ok facem blitz ride, dar sak cum poti maine sau duminica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci mai bine o lasam pe alta data. :what:

Ramane sa mai vorbim; poate va e mai bine duminica. Eu oricum pot oricand, pana duminica seara, probabil in jur de 5-6.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci mai bine o lasam pe alta data. :lol:

Ramane sa mai vorbim; poate va e mai bine duminica. Eu oricum pot oricand, pana duminica seara, probabil in jur de 5-6.

Te-as fi invitat eu la o plimbare dar nu pot mere numa cu treapta doua.., spui ca nu poti mere mai tare de suta.., sorry! Las ca poate ne vedem las Menfest, ce zici? :lol: Ps Dariane, pe aici iti pierzi timpul.., te credeam om serios! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu eugen si a ramas sa ne vedem la un gratar duminica asta, acolo la padure langa calugareni; cine mai are chef sa ridice manuta; beatrice vine si ea ca sa-mi predea purikosul; detalii stabilim maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-as fi invitat eu la o plimbare dar nu pot mere numa cu treapta doua.., spui ca nu poti mere mai tare de suta.., sorry! Las ca poate ne vedem las Menfest, ce zici? :lol: Ps Dariane, pe aici iti pierzi timpul.., te credeam om serios! :lol:

:what:

Tu ai citit ce am zis pana acum, sau te-ai bagat asa din plictiseala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-as fi invitat eu la o plimbare dar nu pot mere numa cu treapta doua.., spui ca nu poti mere mai tare de suta.., sorry! Las ca poate ne vedem las Menfest, ce zici? :lol: Ps Dariane, pe aici iti pierzi timpul.., te credeam om serios! :what:

 

Ce,ma Jeane...Asa ma stii tu,de om serios...?! :D Unde-ai vrea sa ma gasesti..Pe topicul de vitezane...?! NEVER !!! Aicea,se mai misca ceva...la Vulcan,e liniste si pace... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare din Bucuresti la ora 9.00 din fata magazin Kronau cel de la uniri la fostul nufaru pana innpre Budapesta pe dreapta ,sper sa fie vreme frumoasa si doritori care au ceva comun cu grupul nostru sunt bine veniti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pt maine? deci facem gratar sau nu? :D (daca ma lasa Beatrice sa vin cu voi :lol: )

Normal, esti binevenit! :)

 

Mihai ce zice? Ai apucat sa vorbesti cu el? Ca eu nu stiu drumu' pana unde zicea... Oricum va astept la al doilea sens giratoriu din Calugareni. :lol:

Maine, 27 de grade, fara ploi. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: multam @beatrice..... vezi ca vin cu un tovaras bun..... si o pasagera :lol:

 

pai si mici, mustaru, friptura...!!? cum facem?!

 

 

LE: @beatrice..... :what: ai cel mai frumos ID de mess....

Editat de CryAngel27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem la 9 in fata la kronau, in armuri, facem cumparaturi si plecam spre calugareni, unde ne asteapta mihai viteazu'

Aha! Cu el sa va duceti la gratar, ca tot va asteapta! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o s-apar dupa 13.00...Nu ma trezesc asa devreme,si am si de terminat urgent,alta sea. S-ar putea sa vin si cu Paul...Si el e tot asa,mai putzin matinal...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...