Sari la conținut

2006 1000RR


Stau-De-6
 Share

Postări Recomandate

Frumoasa motoreta! Imi plac culorile, sa fiu sincera n-am prea vazut asa. 2006 e o alegere buna :lol:

Sa o stapanesti sanatos si multi km sa faci cu ea. Poate ne vedem pe Selena anul asta prin mai :) (vezi la redcarpet :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta cu ea si ma mai anunti si pe mine ce-i mai faci, ce-i mai dregi .....
I will. :D

 

 

Frumoasa foc !

Sa o stapanesti sanatos si sa aveti grija unul de celalalt !

Merci! :lol:

 

 

Frumoasa motoreta! Imi plac culorile, sa fiu sincera n-am prea vazut asa. 2006 e o alegere buna

Sa o stapanesti sanatos si multi km sa faci cu ea. Poate ne vedem pe Selena anul asta prin mai (vezi la redcarpet)

Multumesc! :) Pe Selena nu cred c-o sa vin, mai repede poate ne organizam cu totii la vara, cand ne dam in Ungaria. :)

 

 

sa o stapanesti sanatos. stii ca ma oftic asa un pic.. dar facem o ieseala in vara cu noutatile sa vedem ce si cum
Cu siguranta. Musai sa facem o comparatie intre modele, cu atat mai mult cu cat a doua optiune era un K5/6. :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba combinatie de culori :lol: Felicitari!

Mesaj completat

a doua optiune era un K5/6. :)

 

Iar ca sa fiu si un pic carcotas, mai bine mergeai pe a doua optiune :) Doar daca era vb. strict de gixxer.

Oricum, look nota 10, combinatie de culori nota 20 ... ai o mobra tare frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru noua achizitie, km/bani ?:)
Multumesc! Mobra are 30k km. Am optat pt un motor cu km reali, decat unul care sa-mi spuna ca are 10k. Ca bani... nu pot sa spun decat ca l-am luat bine. :)

 

 

Superba combinatie de culori :lol: Felicitari!

Iar ca sa fiu si un pic carcotas, mai bine mergeai pe a doua optiune :D Doar daca era vb. strict de gixxer.

Oricum, look nota 10, combinatie de culori nota 20 ... ai o mobra tare frumoasa!

Merci, Gabi! Nah, ca optiune, e normal ca gixxer-istii sa vrea un K5/6. :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RuLLz! :D
happy-093.gif

 

 

Sa o stapanesti sanatos Stau-de-6 ,stiu ca ti-o doreai de ceva timp si sa ne vedem pe Tihuta ! :)
Merci! Va astept aici! :D

 

 

U crazy snail :) ... Asteptam filmari pe Tihuta cat mai curand.......
Doar sa vina caldura... :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
frumoasa foc ma nicule, sa o stapanesti sanatos.
Multumesc mult! hug.gif

 

 

Intre timp, i-am luat un set de semnalizari spate pe led, i-am pus rimstrips, i-am schimbat uleiul si semeringurile la furca fata. In garaj asteapta sa fie montate un set de Michelin Power One (noi). :P Luna viitoare vrem sa ne dam si pe-un circuit in Ungaria. :blbl:

 

Incepem sa ne intelegem de minune...

 

IMG_8105.jpg

 

IMG_0234.jpg

 

IMG_8119.jpg

 

IMG_8131.jpg

 

:P

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

skvj are dreptate. E fostul proprietar. Mie-mi place mai mult sa-l duc pe curbe, nu intr-o roata. :rolleyes:

 

P1040109.jpg

 

 

fostul o fi, dar langa el e o fata (cu o cizma eleganta cu toc), care e la fel de nervoasa...eu asa vad. voi?

 

sa stapanesti motorul sanatos, frumoasa combinatie de culori si iti merg cu echipamentul "manusa".

 

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fostul o fi, dar langa el e o fata (cu o cizma eleganta cu toc), care e la fel de nervoasa...eu asa vad. voi?

 

sa stapanesti motorul sanatos, frumoasa combinatie de culori si iti merg cu echipamentul "manusa".

 

asfalt uscat!

Intr-adevar, fata avea de vanzare gix-ul respectiv. Nu stiu daca l-a vandut sau nu. :scratch:

Merci de urari! :cheers:

 

Si daca tot am postat, mai pun cateva poze. :rolleyes:

 

photo2.jpg

 

DSC_0221.jpg

 

DSC_0203.jpg

 

:rusinica:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...