Sari la conținut

Accident P Brancoveanu-ieri


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

Salut am postat tema in speranta ca cineva d p forum il cunoaste p baiatu' care a cazut ieri p brancoveanu shi eventual ne poate spune cate ceva despre starea lui actuala...Din cate am inteles(nu am fost martor-mi-a spus un amic care nu prea are vreo treaba cu motoarele) baiatu cu motoru a accelerat brusc dup care din motive inca necunoscute a pierdut controlul...iar motoru scapat d sub control s-a rastogolit pana intr-o masina parcata mai in fata p care a lovit-o cu putere...baiatu a ramas intins p asfalt pana la sosirea ambulantei(care spre surprinderea tuturor a venit sub 5 min) dupa care a fost urcat in aceasta unde shi-a revenit... :peace: Un alt amic(asistent) mi-a zis ca baiatu era cat d cat bine (data fiind duritatea loviturii)shi se va recupera total...Sper k totu sa fie bine...INSANATOSIRE GRABNICA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ati pus vreodata intrebarea ca omul in cauza nu vrea sa posteze accidentul lui aici ? Ce atata curiozitate ?

 

Daca posteaza, sau nu, numai el poate decide, dar nu vad nici o rusine in a povesti ce ti s-a intamplat, in speranta ca altii pot invata din greselile tale.Si eu am postat cand am patit-o si nu mi-e rusine.Si a fost o lectie atat pentru mine, cat si pentru cei care au citit. Sper.

Oricum, este imbucurator ca este OK.Sper sa se refaca rapid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca posteaza, sau nu, numai el poate decide, dar nu vad nici o rusine in a povesti ce ti s-a intamplat, in speranta ca altii pot invata din greselile tale.Si eu am postat cand am patit-o si nu mi-e rusine.Si a fost o lectie atat pentru mine, cat si pentru cei care au citit. Sper.

Oricum, este imbucurator ca este OK.Sper sa se refaca rapid.

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu culoarea sau modelul din cauza k prietenul care a fost martor nu deosebeste motocicletele intre ele...e p dinafara...dupa descriere tind sa cred ca era un naked sau o vitezana...in ceea c priveste o eventuala revanzare...yo zic k e corect sa-i spui viitorului propietar toate bubele motorului...pt k nu t imbogatesti p necazul altuia...Dak la o conserva cateva bube ascunse se pot lasa doar cu pagube materiale...in cazul unui accident d motor s poate lasa cu victime...asa k...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu culoarea sau modelul din cauza k prietenul care a fost martor nu deosebeste motocicletele intre ele...e p dinafara...dupa descriere tind sa cred ca era un naked sau o vitezana...in ceea c priveste o eventuala revanzare...yo zic k e corect sa-i spui viitorului propietar toate bubele motorului...pt k nu t imbogatesti p necazul altuia...Dak la o conserva cateva bube ascunse se pot lasa doar cu pagube materiale...in cazul unui accident d motor s poate lasa cu victime...asa k...

:)

insa putini gandesc gandesc asa :D :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu culoarea sau modelul din cauza k prietenul care a fost martor nu deosebeste motocicletele intre ele...e p dinafara...dupa descriere tind sa cred ca era un naked sau o vitezana...in ceea c priveste o eventuala revanzare...yo zic k e corect sa-i spui viitorului propietar toate bubele motorului...pt k nu t imbogatesti p necazul altuia...Dak la o conserva cateva bube ascunse se pot lasa doar cu pagube materiale...in cazul unui accident d motor s poate lasa cu victime...asa k...

 

sunt FOARTE de acord cu tine. Plus ca un cunoscator isi da seama de o motoreta lovita, chiar daca n-a fost postat aici accidentul. Iar daca nu este cunoscator, este incepator si merita sa-si piarda din start increderea in semenii lui???? nu stiu, zic si eu!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...