Sari la conținut

Renuntati La Sosea Cu Motoarele Supersportive !


Roli
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 331
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am sa continui sa merg pe strada deoarece mi-a spus mie Doamne Doamne ca doar prostii si incompetentii cad!!! :peace: :wave: :ok: :D :P

 

Prietene, gresesti fatal.

Cu timpul o sa-ti dai seama ca nu e chiar asa.

Observ ca ai o parere foarte buna despre tine. Dar oamenii de stiinta ce zic?

Daca intr-adevar asa gandesti si nu e cumva o gluma, da-mi voie sa spun, fara intentia de a jigni, ca e vai de viata ta.

Fara suparare!

Editat de boco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, gresesti fatal.

Cu timpul o sa-ti dai seama ca nu e chiar asa.

Observ ca ai o parere foarte buna despre tine. Dar oamenii de stiinta ce zic?

Daca intr-adevar asa gandesti si nu e cumva o gluma, da-mi voie sa spun, fara intentia de a jigni, ca e vai de viata ta.

Fara suparare!

:bow:

Dupa cum bine stii avem o gasca din asta in Cluj.

Si mai stii si istoria lor de anul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, gresesti fatal.

Cu timpul o sa-ti dai seama ca nu e chiar asa.

Observ ca ai o parere foarte buna despre tine. Dar oamenii de stiinta ce zic?

Daca intr-adevar asa gandesti si nu e cumva o gluma, da-mi voie sa spun, fara intentia de a jigni, ca e vai de viata ta.

Fara suparare!

 

Mey bikere eu m-am exprimat radical, recunsoc ca sunt situatii si situatii, da un prost peste tine etc etc insa eu m-am referit strict la cei care o patesc din cauza lor...si daca totul ar fi cum gandesti tu unde ar mai fi selectia naturii? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey bikere eu m-am exprimat radical, recunsoc ca sunt situatii si situatii, da un prost peste tine etc etc insa eu m-am referit strict la cei care o patesc din cauza lor...si daca totul ar fi cum gandesti tu unde ar mai fi selectia naturii? :bow:

 

Chiar si asa consider ca gresesti. Oricui i se poate intampla sa aiba o zi proasta, o fractiune de secunda proasta sau sa ia o decizie proasta.

Daca tu crezi ca le stii pe toate, ma rog, poate esti vreun fenomen. Aminteste-ti, te rog, ca si astfel de fenomene pica (vezi motogp).

Despre selectia naturala ai dreptate. La noi este o vorba: "Selectie naturala; mai mor din ei, nu traiesc toti!".

E o vorba tampita si morbida dar exista. Cine a scos-o probabil a stiut de ce. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar si asa consider ca gresesti. Oricui i se poate intampla sa aiba o zi proasta, o fractiune de secunda proasta sau sa ia o decizie proasta.

Daca tu crezi ca le stii pe toate, ma rog, poate esti vreun fenomen. Aminteste-ti, te rog, ca si astfel de fenomene pica (vezi motogp).

Despre selectia naturala ai dreptate. La noi este o vorba: "Selectie naturala; mai mor din ei, nu traiesc toti!".

E o vorba tampita si morbida dar exista. Cine a scos-o probabil a stiut de ce. :lol:

Boco, nu te deranja prea mult....mayaghery e prieten cu Silviu.C...deci.... :bow: :bow: :bow: :lol:

Editat de Braccio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boco, nu te deranja prea mult....mayaghery e prieten cu Silviu.C...deci....

La ce poola mea vorbesti aiurea in tramvai?Mai da-l in mortii masii de misto ,ca chiar ma calci pe nervi.Am inteles ,facem mistouri ,ne intepam ,dar stii ca anumite chestii le-am discutat.Ca tie iti place sa primesti limbi in dos ,treaba ta frate ,dar de ce faci niste afirmatii care stii ca NU SUNT ADEVARATE??? :bow: :bow: :bow: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce poola mea vorbesti aiurea in tramvai?Mai da-l in mortii masii de misto ,ca chiar ma calci pe nervi.Am inteles ,facem mistouri ,ne intepam ,dar stii ca anumite chestii le-am discutat.Ca tie iti place sa primesti limbi in dos ,treaba ta frate ,dar de ce faci niste afirmatii care stii ca NU SUNT ADEVARATE??? :bow: :bow: :bow: .

Glumeam ma...dar imi place sa te mai agit :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar si asa consider ca gresesti. Oricui i se poate intampla sa aiba o zi proasta, o fractiune de secunda proasta sau sa ia o decizie proasta.

Daca tu crezi ca le stii pe toate, ma rog, poate esti vreun fenomen. Aminteste-ti, te rog, ca si astfel de fenomene pica (vezi motogp).

Despre selectia naturala ai dreptate. La noi este o vorba: "Selectie naturala; mai mor din ei, nu traiesc toti!".

E o vorba tampita si morbida dar exista. Cine a scos-o probabil a stiut de ce. :baldy:

 

Nu sunt un fenomen...insa nu sunt teribilist! Ii dau goneta doar cand trebuie iar in rest merg potolit, ptr mine gradele sau aprecierile altora nu reprezinta nimic!Vreau ca peste 20 de ani sa merg la fel de sanatos, fara sa imi fie frica si sper sa fiu la fel de bun ca shi acum! :baldy:

 

Boco, nu te deranja prea mult....mayaghery e prieten cu Silviu.C...deci.... :bow: :bow: :bow: :lol:

 

Sorry insa de cand m-am apucat sa fac afaceri cu prietenii nu mai sunt...da-ma dreacu de bulangiu ce sunt! :lol:

Editat de mayaghery
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Glumeam ma...dar imi place sa te mai agit :bow: :bow:

Ti-am spus si iti repet:facem glume ,ne intepam intre noi PERFECT!!!....dar anumite chestii ,eu unul ,le consider prea serioase ca sa faci tu misto de ele si stii despre ce e vorba. Oricum or sa sara acum cei din afara care nu au habar despre ce vorbim acum ,dar nu dau 2 lei si te rog sa stai in banca ta cu afirmatii mincinoase...ca vrei sa faci un misto ,facem cat vrei ,dar repet ,NU pe niste lucruri serioase

 

Ps:ma abtin cu greu de la un post de mai sus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt un fenomen...insa nu sunt teribilist! Ii dau goneta doar cand trebuie iar in rest merg potolit, ptr mine gradele sau aprecierile altora nu reprezinta nimic!Vreau ca peste 20 de ani sa merg la fel de sanatos, fara sa imi fie frica si sper sa fiu la fel de bun ca shi acum! :bow:

Sorry insa de cand m-am apucat sa fac afaceri cu prietenii nu mai sunt...da-ma dreacu de bulangiu ce sunt! :bow:

Adica ..."afaceri" :bow: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ca sunt fucking off topic insa ca sa lamuresc odata problema asta am sa dau un exemplu pe cat de simplu pe atat de concludent:maine am sa arunc pe strada o bancnota de 10 lei (RON) si daca o ia cineva am sa-l acuz de furt iar ca martori o sa va chem pe voi doi ca sunt sigur ca o sa mai faceti un minim de efort ca sa-l acuzati de furt! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o idee mai buna ca a voastra... am un teren la tara cu porumb .. tai porumbu si fac circuit ... "Va invit aici ... Nu pe strada lor !!!!!" Na mai ca o sa avem si circuit in romania si nu mai merem in Ungaria :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt un fenomen...insa nu sunt teribilist! Ii dau goneta doar cand trebuie iar in rest merg potolit, ptr mine gradele sau aprecierile altora nu reprezinta nimic!Vreau ca peste 20 de ani sa merg la fel de sanatos, fara sa imi fie frica si sper sa fiu la fel de bun ca shi acum! :bow:

 

Nu trebuie sa fii teribilist ca sa gresesti. Greseala e omeneasca si cine zice ca nu a gresit niciodata minte.

 

Teribilism este insa sa ii faci pe toti care au cazut din vina lor "prosti si incompetenti". Nu e chiar corect!

 

De asta ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa fii teribilist ca sa gresesti. Greseala e omeneasca si cine zice ca nu a gresit niciodata minte.

 

Teribilism este insa sa ii faci pe toti care au cazut din vina lor "prosti si incompetenti". Nu e chiar corect!

 

De asta ce zici?

 

Iti dau tema ptr acasa:studiu individual despre cauza si efect! Dupa ce inveti lectia stam de vorba si ca sa te ajut iti mai zic ceva: fum fara foc ntz ntz nu iese! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau tema ptr acasa:studiu individual despre cauza si efect! Dupa ce inveti lectia stam de vorba si ca sa te ajut iti mai zic ceva: fum fara foc ntz ntz nu iese! :bow:

 

M-ai lasat masca! Ce are p... cu prefectura?

Tu chiar te consideri un fenomen! Tu n-ai gresit niciodata! Dumnezeu sa-ti ajute sa nu gresesti nici de acum incolo!

Eu am terminat cu subiectul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...