Sari la conținut

Renuntati La Sosea Cu Motoarele Supersportive !


Roli
 Share

Postări Recomandate

Ps:boco ,ai zis ca tu nu ai fost ironic ,dar de ce ai spus "gunoaiele de ducati"(citat 100% dupa ce ai spus TU) ...nu ti se pare o ironie???....mie da si ti-am raspuns cu aceiasi moneda ,dar se pare ca vrei sa ai numai TU dreptate...uite ca nu e chiar asa :cheers:

 

Mai bolovanule, tu nu faci diferenta dintre o ironie generala si una la adresa cuiva?

Am avut eu treaba cu tine?

Ti-am adresat macar un cuvant tie? Nici macar n-am zis nimic de mult iubitele tale japoneze.

Faptul ca te-ai simtit tu, de buna voie, nu iti da dreptul sa-mi vorbesti ironic.

Si mai termina cu citatele, ca nu esti tu in masura sa judeci ce spune unul sau altul. Cine iti da acest drept?

 

Ai inteles, bolovanel?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 331
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca nu stiai ,asta e un FORUM unde se discuta discutii :cheers: ,atata timp cat eu nu te-am jignit ,tu vad ca persisti in nesimtire.Tu nu ai adresat nici o jignire japonezelor ,perfect adevarat ,dar camaradul tau Roli a avut cateva replici acide la adresa lor dar nu l-am jignit ca ultimul om de pe strada si pana la urma nu inteleg de ce s-au umflat muschii pe tine ,doar pt ca te-am intrebat daca ai un 999 asta te face sa crezi ca mergi pe motorul lui Baylis???...doar pt asta sa jignesti ca un birjar??!??...imi pare rau ca esti ardelean ,ii cam faci de rusine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stiai ,asta e un FORUM unde se discuta discutii :cheers: ,atata timp cat eu nu te-am jignit ,tu vad ca persisti in nesimtire.Tu nu ai adresat nici o jignire japonezelor ,perfect adevarat ,dar camaradul tau Roli a avut cateva replici acide la adresa lor dar nu l-am jignit ca ultimul om de pe strada si pana la urma nu inteleg de ce s-au umflat muschii pe tine ,doar pt ca te-am intrebat daca ai un 999 asta te face sa crezi ca mergi pe motorul lui Baylis???...doar pt asta sa jignesti ca un birjar??!??...imi pare rau ca esti ardelean ,ii cam faci de rusine :)

 

Prima data judeca-ti comportamentul tau de tzatza de mahala (cu studii, care vorbeste frumos, dar tot tzatza ramane) si dupa aia uita-te in ograda altuia.

Sau uita-te in oglinda mai pe scurt.

Totdeauna te vezi jignit de unu sau de altul. Cine crezi ca are treaba cu tine, un zero barat (sau taiat in patru, cum vrei)?

 

Si n-am stiut ca judeci oamenii dupa apartenenta la o regiune a tarii. M-am legat eu de moldoveni?

Iar te mananca?

 

Poti sa fii si academician ca tot iti iesi din pepeni la un moment dat si folosesti altfel de cuvinte decat cele de zi cu zi, mai ales daca ai de-a face cu indivizi de teapa ta.

 

Si aici am teminat.

Vezi-ti te rog de treburile tale.

Fa-te ca nu exist.

Eu asa o sa procedez cu tine.

Editat de boco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si n-am stiut ca judeci oamenii dupa apartenenta la o regiune a tarii. M-am legat eu de moldoveni?

Iar te mananca?

Tu o tot tineai sus si tare ca esti ardelean si ca sunteti foarte calmi(tu ai zis-o cu gura ta,vrei citate? bla bla etc etc...am cunoscut si eu destui ardeleni si pot spune ca esti o uscatura intre ei ,pacat :cheers:

 

Ps:pune mana pe un atlas geografic ...daca buzaul e in moldova ,inseamna ca tu stai in kongo ...de fapt nu m-ar mira la ce comportament ai :)

Prima data judeca-ti comportamentul tau de tzatza de mahala (cu studii, care vorbeste frumos, dar tot tzatza ramane) si dupa aia uita-te in ograda altuia.
Daca am spus de un ducati ca transpira ulei ,ceea ce am vazut cu ochii mei la o motocicleta NOU-NOUTA ,gata incepi cu injuraturi si zici ca sunt contra!??!...esti dus frate. Poate ai si tu exemple de suzuki sau orice alta motocicleta japoneza care i s-a dus motorul ,cutia de viteza sau mai stiu eu ce ...zi-le frate si NU o sa te jigneasca nimeni ,cum ai facut-o tu
Si aici am teminat.

Vezi-ti te rog de treburile tale.

Fa-te ca nu exist.

Eu asa o sa procedez cu tine.

E o idee :) :)

 

@bracio-

Subscriu!

Tu nu subscrii ,doar "dansezi" cu unul si cu altul :D :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca as avea circuit in spatele blocului as renunta si eu, m-as multumi cu ktm-ul pt traficul asta spurcat.. parca am fi in Japan in unele zile-nopti

 

dar cum nu am circuit in spatele blocului .. asta este:D e ca un drog.. ce sa fac daca nu am unde sa mi-l iau??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...