Sari la conținut

Bikers Night


nightster
 Share

Postări Recomandate

post-37620-1299232760_thumb.jpg

 

Fie ca esti motociclist sau nu deja e prea mult cu frigul de afara.

 

Cu totii asteptam sa vina soarele ca sa explodeze mugurii in copaci, sa ne luam gagicile de mana sa le ducem la plimbare, sa ne zbenguim in parcuri sau in cazul nostru sa incalecam in sa si tulea pe strazi.

Asteptam sa ne intalnim cu prietenii motociclisti, sa vorbim, sa bem o bere...

 

Iar pentru ca vremea se anunta in continuare cainoasa DRACULAS MC organizeaza Vineri 11 Martie Ora 22 in Centrul Istoric la Buddha o petrecere pentru motociclisti si nu numai, asa in intampinarea sezonului ce sta sa vina. In cazul in care iti e dor de o seara cu cei ce simt la fel ca tine sau daca nu esti motociclist dar pur si simplu vrei sa te simti bine te asteptam, invitatia fiind deschisa pentru toata lumea...

 

Bikers Night

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se vede ca incepe sezonul, se vede ca nu mai au motociclistii rabdare... :laugh:

Oricum, cu cat avem mai multe petreceri intre noi, pasionatii de motociclete, cu atat este mai bine.

 

 

=HD= ai dreptate... "rabdare" acest cuvant nu mai face parte din vocabularul motociclistului ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se vede ca incepe sezonul, se vede ca nu mai au motociclistii rabdare... :)

Oricum, cu cat avem mai multe petreceri intre noi, pasionatii de motociclete, cu atat este mai bine.

 

Exact - HD - , ai subliniat esentialul.. Nu mai au motociclisti rabdare. Iar pedeasupra , e bine sa avem petreceri comune , sa ne cunoastem mai bine , ca de la an la an creste numarul pasionatilor Moto ,si petrecerile de genul sunt numai binevenite :)

 

Ne vedem pe 11.03 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Bikers Night pentru toată lumea din partea casei un shoot de "The Raging Bull" :laugh:

 

* ce e The Raging Bull, mai exact? n-am auzit. ...just curious :D

 

un jack nu dati?

 

vorba lui DF: respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ce e The Raging Bull, mai exact? n-am auzit. ...just curious :laugh:

 

un jack nu dati?

 

vorba lui DF: respect!

 

 

 

 

 

The Raging Bull

 

Tanqueray Gin

Red Bull Energy Drink

 

 

Fill the bottom half of a fluted shot glass with Red Bull and the top with Tanqueray Gin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Raging Bull

 

Tanqueray Gin

Red Bull Energy Drink

 

 

Fill the bottom half of a fluted shot glass with Red Bull and the top with Tanqueray Gin.

 

* desconspiratorule!

ai stricat ...misterul :D

 

da, nu vreau bautura asta. raman pe jack :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa multe calcule stiintifice, care au durat zile in sir, in care am tinut cont de pretul de achizitie, costuri cu personalul, amortizarea investitiei, utilitati, inflatie si rata de schimb euro-dolar la bursa din NY, fisa noastra de productie in care regasim preturile pentru bauturi la petrecerea de diseara este urmatoarea:

 

post-37620-1299817978_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa multe calcule stiintifice, care au durat zile in sir, in care am tinut cont de pretul de achizitie, costuri cu personalul, amortizarea investitiei, utilitati, inflatie si rata de schimb euro-dolar la bursa din NY, fisa noastra de productie in care regasim preturile pentru bauturi la petrecerea de diseara este urmatoarea:

Haha, bun!

 

 

Bai, deci ne vedem diseara, daa? :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa multe calcule stiintifice, care au durat zile in sir, in care am tinut cont de pretul de achizitie, costuri cu personalul, amortizarea investitiei, utilitati, inflatie si rata de schimb euro-dolar la bursa din NY, fisa noastra de productie in care regasim preturile pentru bauturi la petrecerea de diseara este urmatoarea:

 

 

 

 

 

foarte frumos au dat aceste calcule " stiintifice " :P :P

 

:P

 

:D

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata. S-a terminat prima petrecere DRACULAS MC de anul asta. A fost multa lume si pentru asta va multumim. Au fost oameni noi pe care ne bucuram ca i-am cunoscut, au fost oameni care nu au ajuns si ne-am fi bucurat sa vina, dar nu-i nimic, or sa mai fie petreceri.

 

Sper ca v-ati simtit bine, ca am reusit sa creeam atmosfera pe gustul tuturor, noi cu siguranta ne-am bucurat sa vedem atatia motociclisti la un loc. Am vazut aseara ca spirit de motociclist exista indiferent ce fier incalecam. RESPECT.

 

Va uram un sezon care tocmai a inceput pe cinste, cu multi kilometri, drumetii frumoase si amintiri de depanat la nepoti.

 

Toate bune si nu uitati:

 

post-37620-1299914919_thumb.jpg

Editat de nightster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...