Sari la conținut

SI NEVINOVAT, SI CU BANII LUATI


Nitescu
 Share

Postări Recomandate

Cineva a zis de instalat o pusca pe motocicleta..... fu un film mai demult cu Chuck Norris.. parca elta force.. daca nu ma insel..... avea pe un motor si lansato de grenade.... eu cred ca ar trebui bagata cate una in fiecare gura de dobitoc..... nu de alta.. dar am vazut cum ca nesimtirea idiotilor.... nun trece...

a fost mai de mult un reportaj la televizor... cand cu ambulantele alea care poc-poc.... in care un tampit nuu se dadea la o parte nici dupa insistentele politiei... deci.. fiecare e un "king of the road"

 

idioti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm!!!

 

 

Asta nu se poate comenta in nici un fel. Nu sunt adeptul ideii ochi pentru ochi dar uneori astfel de intamplari imi incetoseaza ratiunea si parca-parca incep sa-mi schimb principiile catre "fa-ti singur dreptate"!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. ai dreptate...

 

Azi mi-au povestit parintii cum zilele trecute.. pe la Piata sudului.. unu a fortat o trecere.. si pentru ca a primit clacsoane.. s-a dat jos si a luat din portbagaj o sabie cu care s-a dus la cel care a clacsonat..... mai mai sa-l taie pe ala...... cu lumea de fata... fara nici un fel de jena...

 

Am ramas stupefiat.... am zis.. e clar... tre sa mergem cu arsenalu' dupa noi.. ca sa putem sa supravietuim....

 

deci.. Nobloody... ce zici de regiunea Bavaria... ca vad ca avem pareri comune.. si din cate inteleg din avatarul tau... ii stimezi pe nemti...?...

 

Ufff... de parca ne-ar primi ei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Si unde mai pui ca i s-a cerut si spaga pt deschiderea dosarului la parchetul national anticoruptie-------spaga=anticoruptie.............ceva nu se leaga. Ce oameni de cacao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e o rezolvare.

Vinovati suntem tot noi, ca nu suntem uniti (asa cum sunt tziganii, macar au si ei ceva bun ce ar trebui sa luam de la ei).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greata si scarba, cuvinte ce descriu romania?

 

Decat sa ne tot plangem de coruptie si de restul, in loc sa cautam oameni "de treaba" care sa ne ajute, de ce sa nu ajutam noi pe altii? de ce sa nu luptam sa ajungem NOI acolo sus unde se iau deciziile?

 

Daca noi suntem viitorul, hai sa luptam sa fim viitorul de care are nevoie romania. Articole de genul nu pot decat sa creasca ura, iar ura poate deveni vointa.

 

Pentru ca putem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...