Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

crezi tu :))

acum fac al doilea oras, cropper :laugh:

 

 

...ai vrut sa spui al doilea sat.

eu imi dezvolt singur resursele ,apoi armata.tot ma cheama unu-altu prin aliante, dar nu ma bag.cel putin deocamdata.sunt un dac conservator... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ai vrut sa spui al doilea sat.

eu imi dezvolt singur resursele ,apoi armata.tot ma cheama unu-altu prin aliante, dar nu ma bag.cel putin deocamdata.sunt un dac conservator... :laugh:

sat... oras... tot acolo-i...

eu pe langa resursele mele, o sa iau si resursele altora :)

 

9dragons jucati?

am jucat umpic... dar... lineage2 ii mai fain :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am jucat umpic... dar... lineage2 ii mai fain :)

 

o fi..dragons asta e primul mmorpg pe care il joc...mi l-a recomandat un amic care avea nevoie de ajutor la traduceri(e un fel de aplicatie online..si cu cat mai mult traduci strangi puncte bonus etc).problema e ca eu mi-am facut personajul pe bardo si acolo pvp ul merge doar in bloody plains si inca vreo doua locuri..si plm..acolo e plin de sacali ce stau la panda si te fac din doua lovituri :laugh: ..asa ca ma distrez si eu cu mobii..oricum are un bug serios si anume daca omori din clanul tau sau jucatori noi aduni bad karma care e mai utila decat good karma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<<<WoW addikt chiar aici fratilor:D obsedat de mmorpguri am incercat tot de la lineage la wow si am ramas pe wow:D cel mai complex joc parerea mea:D joi primesc wrath of the lich king si iar nu dorm noptile:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la legends of rock am ajuns la ultimele 4 melodii inainte de batalia cu lou lol pe expert. alea nu le pot termina. exceptie facand cliffs of dover lol:D ps3 si pc.

 

 

... maniac! :sick: ... ma mai chinui si io pe la el, sa vedem ce iese intr-un final :moto: ... beleaua mare cu jocu asta e ca am inceput sa ma gandesc cum sa fac una-alta in joc, in loc sa ma gandesc cum sa le fac pe bune, pe chitara... :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar sunt curioasa daca exista asa ceva...Sunt oameni si oameni,pareri si pareri...Sunt de fapt interesata cati motociclisti sunt pasionati de DotA,Diablo,NFS,Gta si alte cele.sunt putini cei care ar renunta la 2-3 ore de dat cu motoru in favoarea calculatorului(in afara serviciului...)In orice caz,vreau sa stiu care sunt aceia!!! :sick: este,(zic eu)un subiect destul de interesant de dezbatut intre motociclisti despre timpul liber...CAN I HEAR AN AMIN??? :moto:

 

 

Sa inteleg ca suferi pe de urma fenomenului (in sensul ca, ai prieten care prefera sa se joace Dota; Counter; Call of Duty; Dead Space; King's Bounty; Diablo si orice joc care implica actiune, in loc sa si-l petreaca cu tine) dar sa stii ca nu o face pt ca are ceva cu tine, asa sunt ei :D Bine ca nu exista inca un remediu pentru asta... mai mult timp pt noi cele care am invatat sa-l folosim in favoarea noastra. :drink:

Editat de Black_horse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca suferi pe de urma fenomenului (in sensul ca, ai prieten care prefera sa se joace Dota; Counter; Call of Duty; Dead Space; King's Bounty; Diablo si orice joc care implica actiune, in loc sa si-l petreaca cu tine) dar sa stii ca nu o face pt ca are ceva cu tine, asa sunt ei :sick: Bine ca nu exista inca un remediu pentru asta... mai mult timp pt noi cele care am invatat sa-l folosim in favoarea noastra. :drink:

 

 

AMEN to that! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rectific.. * in loc sa isi petreaca timpul cu tine*... nu stiu cum de mi-a scapat, va rog sa ma scuzati. :drink:

 

 

Detaliat ar fi cam asa:

 

EA: - Iaaaaar te joci?

EL: - ... [click! click! click!]...

EA: - Ai zis ca in seara asta stai si cu mine...

EL: - ?!?! [clack! clack!]...

EA: - Helooo!!! Vorbesc cu tine!

EL: - huh? Ai zis ceva?

EA: - ...

 

... LATER...

 

EA: - Ti-am asternut patul ... pe caneapea!

EL: - [click! click! click!] ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink: Asa este, exact asa este.. inafara de ultima parte.(dormitul pe canapea).. Ce rost are sa fii suparata chiar atunci cand intr-un final sta langa tine .... :D ???

 

Cel putin eu una acum ma amuz cand il vad suparat ca a luat bataie la jocul respectiv.. :moto: Daca nu atunci cand este cu adevarat invins, atunci cand sa fiu langa el :sick: ?

Editat de Black_horse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce naspa e cand te saboteaza in timp ce joci

 

De genul:

 

El infuriat ca o fura la... Starcraft (random game example... ahem)... online... ea, plictisita in spatele lui pe canapea:

 

EA: - Hai ca oricum esti praf, nu vezi ce-ai furat-o!

EL: - :drink: :sick: :moto:

EA: - Mai bine hai sa ne uitam impreuna la TV :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jocuri preferate:

 

Carmageddon

Starcraf

Warcraft I,II,III

NFS HS,P, MW!

Diablo I si II

Half Life 1-2....

 

Astept:

Diablo III

Starcraf 2

si NFS Undercover - sper sa fie macar ca MW!

 

I HATE Conter Strike, e cea mai mare prostie dupa mine!

 

De obicei joc jocuri numai iarna ca vara sunt ba pe motor, ba pe bicicleta, ba pe un vf. de munte, ba la strand la inotat, ba la un chef la vreo cabana sau concerte rock!

Bafta!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...