Sari la conținut

Snagov Reloaded


Kali
 Share

Postări Recomandate

Pt ca high_dive_eagle nu s-a potolit si a insistat, s-a ales cu o cununie civila sambata, 7 octombrie 2006, ora 14.15, la Starea civila Sector 6.

 

(Va rog sa nu ma acuzati de rea-credinta, sa stiti ca i-am mai dat o sansa sa se razgandeasca pana atunci. In ciuda acestui fapt, el zice ca ar fi in stare sa ma suporte alaturi pentru tot restul zilelor lui.)

 

Dorinta noastra este sa tragem o petrecere in aer liber, la Snagov. Alaturi de prieteni, evident. Din pacate, nu am apucat sa vorbim la camping, fiind presati de problemele cotidiene, dar vom avea vesti curand de acolo. Va asteptam cu drag, la un gratar, o bere, o sarma (singularul de la "sarmale", nu de la "sarme"), un foc de tabara si niste cantece la chitara.

 

Ramane sa va stabiliti care cu cine vine, care cu cine imparte cortul. Oricum, dupa ce terminam de baut, n-o sa mai conteze care cu cine a venit, care cu cine imparte cortul..

 

Parada moto se va desfasura pe traseul (neaprobat de Primarie si Politie): Starea civila (Drumul Sarii)- Leu - Grozavesti - Crangasi - Casin - P-ta Presei - Baneasa - DN1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitări!!! Eu am un prieten care e programat la ora 2 în acelaÂşi loc, în acelaÂşi scop. AÂşa că dacă vedeți un CB negru carenat, eu sunt intrusul Âşi nu am apărut neinvitat :D

 

don't you get it??? :D

nu exista neinvitatzi, doar invitatzi!!! :baldy: ;) :D

 

urarile se vor face la fatza locului!!! nu pe net!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A aflat, ma, ca a si semnat sentinta ;) :P

 

POate da naiba sa lipsiti, ca va dezumflu cauciucurile! PS: anuntati pe forum care veniti, sa stim cum ne organizam. Preventiv, luati-va niste sandwich-uri cu voi :baldy:

 

Adrian, daca poti, esti binevenit! Oricine doreste sa ne fie aproape este binevenit :D :D

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai sa fie si io aflu asa tirziu.......Hai sa va fie intr-un ceas cu cuc si sa va mearga bine

 

Daca e sofer poate sa fie Nino (tata) ca nu are nimic inpotriva sa care sarmale ...singura problema este sa ii dati foaie de parcurs si nota de inventar ca el e in stare sa ajunga fara sarmale la petrecere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai sa fie si io aflu asa tirziu.......Hai sa va fie intr-un ceas cu cuc si sa va mearga bine

 

Daca e sofer poate sa fie Nino (tata) ca nu are nimic inpotriva sa care sarmale ...singura problema este sa ii dati foaie de parcurs si nota de inventar ca el e in stare sa ajunga fara sarmale la petrecere

 

 

Nasule, de-i vb. de soferul de pe "asistenta tehnica" de la nunta lu' Mielu&Mutulica are acceptul meu, si rugaminta totodata, de a conduce "conserva cu sarmale". Tks!

;) :baldy: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu va prind fara Nino, ca va mananc! Totusi, Nino nu duce cu masina hantzele voastre? Masina noastra va fi full, si sarmale, si pasageri, si hantze...

 

Pacasacule, iei una bucata Oaca de un flaps si veniti. Paharnicul meu preferat nu poate lipsi ;) :baldy:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te refereai la mine :D :D :lol: eu sunt shi comentator shi petrecaretz :baldy: ;) :D

 

 

 

Citez, nu mai bine stai pe margine si razi de alilalti. Tu esti numa comentator :P

 

 

Petrecaretii semneaza condica, si dau apa la moara la comentatori

 

Je estem cu motoreta cu tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...