Sari la conținut

O Kawa Superba


mayaghery
 Share

Postări Recomandate

Imi pare rau de motocicleta.. cine a facut asa ceva habar nare ce inseamna SPORT BIKE.. de ce crezi ca nu exista ABS, airbag, radio, si altele pe motocicleta? de ce crezi ca suspensia e asa tare ca te doare curu dupa 100 km? sport bikeurile sunt cu acest scop: viteza si performanta.. NU SHOW! bikeu asta e un esec.. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine a facut asa ceva habar nare ce inseamna SPORT BIKE

 

Nu sunt de acord cu tine . Daca te uiti mai bine vezi o " mica " butelie de nos + bascula marita - aduce a moto de drag .

Personal nu am nimic impotriva personalizarii ( tuning optic) unei motorete . Diversitatea rasei umane .

Cel de fata mi se pare ca si-a atins scopul - este putin " pimp " - te face sa intorci capu dupa ea pe strada .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul e facut probabil pt "show off". De curbe nu poate fi vorba. Ma rog, la ce curbe au americanii pe interstate-uri, putea sa ii puna si furca alungita tip paralelogram.

 

Sincer: nu imi place. Si-a batut joc de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul e facut probabil pt "show off". De curbe nu poate fi vorba. Ma rog, la ce curbe au americanii pe interstate-uri, putea sa ii puna si furca alungita tip paralelogram.

 

Sincer: nu imi place. Si-a batut joc de ea.

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motocicleta e modificata special pt drag...

acu' fiecare intelege altceva prin Drag: Drag Queen, Dragster ... mai stiu eu

 

ca idee bascula este lungita pt liniute ... american shit.

la ei (si ma refer aici doar la o anumita patura majoritara in USA) asta inseamna sport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vrea sa faca moto de drag, de ce nu ia o busa?? Eu toate moto-dragsterele care le-am vazut in SUA sunt ori Hayabusa ori Harley/Buell custom made. ZXR Dragster?? Sau e oaie in blana de lup (sau de veverita portocalie)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este frumoasa si asta garantat suta la mie,este o motocicleta de show,si garantat intoarce multe captete pe strada

Putea omul sa gaseasca alt model de albastru...ma refer la flacari...putea sa puna altceva

Cand ma uit la motorul acela ma gandesc la tuning extrem,un om care ii place sa fie privit,sa atraga atentia,un pasionat al tuningului :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

mie imi plac mai mult sleeper-ele... motoare foarte usor sau deloc modificate estetic, de multe ori personalizate prin ceva simplu dar in motor... valeleeeuuu! :ok: alea-s faine! io de exemplu am de gand sa tin kawa cat mai jegos, asa de-al dreq! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este frumoasa si asta garantat suta la mie,este o motocicleta de show,si garantat intoarce multe captete pe strada

... ...

Cand ma uit la motorul acela ma gandesc la tuning extrem,un om care ii place sa fie privit,sa atraga atentia,un pasionat al tuningului :ok:

:angry:

Mah, de dragutza nu-i urata... :)

 

Si eu sunt sigur ca asta este scopu' mobrei, sa intorca "," capete, indiferent daca le intoarce cu admiratie sau repulsie si in mod cert reuseste.

Si va garantez ca la viteza numarul acela montat la axul rotii spate strica tot echilibrul aerodinamic al mobrei, deci nu este vorba de un dragster.

Editat de WildPuppy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...