Sari la conținut

Luni 25 Apr - Nessebar, Bulgaria, prin Varna


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

multumesc de infomatie.... tre sa-mi mai fac un calcul...

 

vremuri grele

 

fara asigurare pot sa trec la bulgari ? ca mai costa si aia ceva

Nu risca sa iesi fara asigurare.Lucrurile de care te intreaba politia bulgara este permisul, actele moto si cartea verde "asigurare".

Editat de flor!n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna seara!si adevarat a inviat!ma gandeam sa merg si eu maine....se stie pana la urma cati merg?

Mesaj completat

si nu mai sunt incepator...am vrei 30000km cu 749 intr-un an :P dar nu stiu sa schimb acolo la status :P

 

Incepator te fac administratorii site-ului dupa cate postari ai, nu stiu ei numarul tau de Km. Dar oricum sunt inconsecventi, unii au trecut la o categorie superioara si au mai putine postari decat altii;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepator te fac administratorii site-ului dupa cate postari ai, nu stiu ei numarul tau de Km. Dar oricum sunt inconsecventi, unii au trecut la o categorie superioara si au mai putine postari decat altii;

 

Off topic: E defaultul de la personal statement... default e "Incepator", poti sa modifici cu ce vrei de cand ti-ai facut contul.

 

On topic: Pas, astept livrari si la kit de lant si la guma spate, cu ce am acum nu ma bag la 800km.

 

Drum bun si distractie placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il ciorino:

- 4 cred ca suntem daca nu mai apare cineva

- "titlul" ti se schimba automat cu numarul de posturi. la unele forumuri ti-l poti modifica singur.

costin:

- ok dar noi la ruse o luam spre razgrad voi spre pleven sau veliko, acolo ne despartim. la 8 e plecarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lume..lume...io m-am ratacit prin Varna si abia am nimerit autostrada...v-am asteptat pret de 2 tigari intun Shel,pe dreapta,timp in care ma gandeam daca ati trecut sau nu.

pe viitor,daca mai iesim in formula asta,neaparat sa schimbam numere de tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ne-am invarit de vreo 15 min la intarea pe autostrada... era gpsu setat pe home si o lua prin silistra :P

era setata varianta cea mai scurta si te trimitea spre Dobrich si apoi Silistra la bac , care daca nu are clienti , la 20.15 , dupa schimb de tura la vama se opreste . pe viitor setati Ruse din Varna , am patit-o si eu ieri ! sa va fie de bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi la 21.30, am mai stat vreo 45 min sa cascam gura pe acolo.

 

Frumoasa plimbarea, mancare acceptabila, companie placuta, vremea buna si drumul ok.

 

Haideti cu pozele si cu filmuletele!

 

Care vrea poze sa trimita adresa de mail pe PM. Voi trimite un link de unde se pot descarca pozele dorite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fainut:)

am trecut si eu pe acolo venind din Grecia iar bucata aia faina intre Nessebar si Obozor are cateva curbe"nisipoase"

poate ca acum ca a dat o mica ploaie sa se spele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...