Sari la conținut

INTALNIREA TEMERARILOR DIN MIZIL


CIRO
 Share

Postări Recomandate

distractia incepe vineri(5 august) si se incheie ,cand ........se poate ,obligatoriu costum de baie ,bere ,mici ,pastrama ,si voie buna garantat cu detaliivenim in zilele urmatoare multumim si va asteptam la o distractie pe cinste :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea se suprapune cu cea organizata de Clubul KMB Motors la PlăieÂşii de Jos, Covasna (conform Comunicatului -postat mai jos- al UNIUNII CLUBURILOR DE MOTOCICLISM DIN ROMĂNIA). Trebuie avut in vedere acest aspect. Oricum, orice intrunire de acest gen este bine-venita.

SUCCES!

 

Comunicat de Presă

Sezonul motociclistic 2011 cuprinde următoarele evenimente:

1. 27-29 mai, Cluj-Napoca, Gilău camping El Dorado (organizator: Clubul Transilvania Bikers MC)

2. 3-5 iunie, Turnu Severin - BaloteÂşti (organizator: Clubul Moto Sapiens)

3. 10-12 iunie, CătruÂşa (organizator: Clubul Flagelum Day)

4. 17-19 iunie, TimiÂşoara (organizator: Clubul Road Patrol)

5. 24-26 iunie, Târgu MureÂş (organizator: Clubul Plum Brandy)

6. 1-3 iulie, Târgu Secuiesc (Free Frogs Riders Club)

7. 1-3 iulie Suceava - Voroneț (organizator: Clubul North Gang Riders)

8. 8-10 iulie, ReÂşița-ArÂşița Neagră (organizator: Clubul Trust MC)

9. 15-17 iulie, Gheorgheni (Blues Riders MC)

10. 15-17 iulie Pecica (organizator: Clubul West Motoeador)

11. 29-31 iulie, East European Motor Show

12. 5-6 august, Covasna, PlăieÂşii de Jos (organizator: Clubul KMB Motors)

13. 12-13 august, Odorheiu secuiesc (Daimler MC)

14. 19-21 august, Miercurea Ciuc – Frumoasa (organizator: Clubul Flagelum Day)

15. 26-28 august, Zalău – Băile BoghiÂş (organizator: Clubul M.M.C. Zalău)

16. 9-11 septembrie, Cernat (Cetatea Ica)

 

Contact:

Radu Zărnescu

Tel. +40 731 342 275

E-mail. raduzarnescu@rocketmail.com

Editat de gerula1967
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, orice intrunire de acest gen este bine-venita.

SUCCES!

Cred ca am peste 300 de poze de la inceputurile acestei manifestari.Datorita locatiei si oamenilor, voi fi prezent indiferent de situatie.

Traiasca Mizilenii. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam detalii de la Ciprian (aka bossul locatiei), am inteles ca a facut ceva investiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci e oficiala data 5-7 august! e bine de stiut...mereu m-am simtit super bine la mizil,oameni primitori si zona frumoasa! e una dintre locatiile in care m-am simtit cel mai bine la o intrunire moto! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul de intrare este 15 lei de persoana, la intrare se va servi taria din dotare.

Vom avea si muzica vreo 3 formatii, ceva concursuri si vom mai vedea.O sa mai vin cu detalii si va asteptam cit mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea se suprapune cu cea organizata de Clubul KMB Motors la PlăieÂşii de Jos, Covasna (conform Comunicatului -postat mai jos- al UNIUNII CLUBURILOR DE MOTOCICLISM DIN ROMĂNIA). Trebuie avut in vedere acest aspect. Oricum, orice intrunire de acest gen este bine-venita.

SUCCES!

 

Tot in acel weekend are loc intilnirea de la Arbanasi din Buzau, la care stiu ca multi prahoveni merg, poate va ginditi la alta data, toate bune succes in organizare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va pupa gasca din ctza!

Ooooooo, ce vremuri bune. deabea astept sa ne revedem.

post-39145-0-75921700-1310225099_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul de intrare este 15 lei de persoana, la intrare se va servi taria din dotare.

Vom avea si muzica vreo 3 formatii, ceva concursuri si vom mai vedea.O sa mai vin cu detalii si va asteptam cit mai multi.

pfff... :disappointed: ceva reduceri ptr studenti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'l comme tovaresci, and we drink for fun and show. Russian boy :friends: :cheers: :rock: :moto:

Ma bucur sa ne revedem Andreevici. :friends:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma gandesc bine eu am sa vin de joi de pe 4 si am sa plec..... cand oi pleca, adica dupa ce trece vara. Apa in bazin este, beutura mai gasim, papaleala nu e o problema ca iesim la vanatoare, ce sa mai... abia astept sa ne revedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este bine ca ai de unde alege!la Mizil(localitatea Baile Boboci;asezata intr-o depresiune intre dealurile Tohani),o sa gasesti bazin cu apa de dimensiuni considerabile numai bun de scaldat,destula umbra de nuc si alti diferiti copaci,iarba verde;poiana unde se poate bate mingea,turca,face plaja ,gratare sfaraind,diferite vinuri si beri si nu in ultimul rand oameni destul de deschisi la tot felul de idei.

 

Da...si terasa mare unde se poate socializa,se poate servii masa...dansuri,muzica,...cine a mai fost stie despre ce vorbesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai mare dreptate domune LANTZ! Se pot face si drifturi cu trabantul sau se poate da cu motoreta pe iarba pe o parte, plus ca avem un nuc unde se pot scoate flacari pe teava de esapament sau se pot da pacanele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este bine ca ai de unde alege!la Mizil(localitatea Baile Boboci;asezata intr-o depresiune intre dealurile Tohani),o sa gasesti bazin cu apa de dimensiuni considerabile numai bun de scaldat,destula umbra de nuc si alti diferiti copaci,iarba verde;poiana unde se poate bate mingea,turca,face plaja ,gratare sfaraind,diferite vinuri si beri si nu in ultimul rand oameni destul de deschisi la tot felul de idei.

 

Da...si terasa mare unde se poate socializa,se poate servii masa...dansuri,muzica,...cine a mai fost stie despre ce vorbesc!

In bazin se poate pescui ? Daca ma inbat... au salvamar ? :laugh: OK !... m-ai facut curios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasim si un salvamar ,daca trebuie ,la editiile precedente nu am avut nevoie ,dar daca e musai ,vin baieti de la Constanta si scpi sigur :what:

 

anu asta vreau ,FARA .FARA ......... tobe ROSIIIIIIIIIIII :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Popescu (Indianu)si Adi impuscatul, au zis ca vin si ei. :banana:

Nu pot sa dau de zapacitul de Kremf, care stiti ceva de el?

post-39145-0-46787600-1311652115_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Popescu (Indianu)si Adi impuscatul, au zis ca vin si ei. :banana:

Nu pot sa dau de zapacitul de Kremf, care stiti ceva de el?

 

Se aude ca ar fi plecat pe la Jermanica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stieu Legendarul si-a vandut motoretele si parapanta pt a-si construi o barca cu care sa coboare pe Dunare din Germania pana la Marea neagra sa intre in Cartea Recordurilor. Mai multe nu cunosc nici eu.

LOLO ne vedem la :cheers: :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...