Sari la conținut

chopperele din grupul chopperistilor


robychopper
 Share

Postări Recomandate

Da, de ce nu Icelord, abia astept sa vina primavara sa ne putem vedea, sa ne cunoastem,

dar pana atunci vine ziua ta saptamana asta, si iti urez, de pe acum un sincer

:kick: LA MULTI ANI :crack: , si cati mai multi km cu motocicleta :P

Te salut cu respect :cheers:

 

Apropo, ai un Virago jos palaria:

post-25487-1197846489_thumb.jpgpost-25487-1197846514_thumb.jpg

Multumesc Mult pentru toate.....si eu iti urez Sarbatori Fericite si un An nou fericit plin de realizari si impliniri.Si tu sa ai grija de bijuteria aia, sa ai parte numa de asfalt uscat si toate cele!!!Daca se poate sigur ne intalnim la o bere :crack: !!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 520
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pina acum nu aveam nici o poza cu EL ( HARRY ).

Poza am gasit-o pe forum, facuta la evenimentul Pepsi Max.

Oricum, asta e Harry al meu.

 

Bafta multa !

:kick:

 

Salut! Vad ca ai adugat la el cate ceva...Arata beton! Asa l-ai luat sau ai facut tu schibarile? In primavara ma bate gandul sa schimb unele piese si d-asta intreb..

 

Sa-ti traiasca si poate ne intalnim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare,

 

In sfarsit pot sa postez si eu aici :lol: dupa ani de asteptare.Despre draga classica de 650 XVS stiti cu toti ce si cum.A mea are mici customizari cum ar fi : riserele inalte , ghidonul ,cele 2 faruri in plus ,un neon albastru sub (pus de ex-proprietar :D ).Tobele standard suna aiurea (multumiri multe lu' Dinicutu :bigstar: ),abia astept sa invat cum se pun cele din poza.Ghidonul din poza e pus tot la comanda lu Dinicutu de la RAR :P :lol: :lol:

 

3 filmulete ca idee :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=Xa3FHKSmEAk

 

http://www.youtube.com/watch?v=lOh2FH6A1C8

 

 

Numai bine, Cristi :D

 

post-12030-1199543848_thumb.jpg post-12030-1199543906.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

In sfarsit pot sa postez si eu aici :lol: dupa ani de asteptare.Despre draga classica de 650 XVS stiti cu toti ce si cum.A mea are mici customizari cum ar fi : riserele inalte , ghidonul ,cele 2 faruri in plus ,un neon albastru sub (pus de ex-proprietar :D ).Tobele standard suna aiurea (multumiri multe lu' Dinicutu :bigstar: ),abia astept sa invat cum se pun cele din poza.Ghidonul din poza e pus tot la comanda lu Dinicutu de la RAR :P :lol: :lol:

 

3 filmulete ca idee :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Xa3FHKSmEAk

 

http://www.youtube.com/watch?v=lOh2FH6A1C8

 

 

Numai bine, Cristi :D

 

post-12030-1199543848_thumb.jpg post-12030-1199543906.jpg

Sa ai Bafta de ea omu'!Dar vezi ca am vazut ca in ultimul video ca ai uitat de shock....era cam tras ca prea tare se ambala la relantii!! :D

 

 

--- Mesaj completat în 06 Jan 2008 12:20 -------------

dupa deviza totul sau nimik vo prezint pe "gloria"

:lol: :D :D !!!Bafta si Noroc pe noul tau motor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca m-ai tras de maneca ICE LORD. :bigstar:

Este un Suzuki Marauder VZ800. din 2003 cu cateva modificari de aspect cum ar fii sisibarul,ghidonul(de care sincer nu sunt prea multumit,din cauza pozitiei in care sunt nevoit sa stau),+2 faruri,semnalizatoare.

Sunetul motorolui este foarte naspa din cauza tobelor pe care o sa le golesc cat de curand.

 

 

 

Va salu cu respect pe toti

Editat de clausspac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari lui Nou Nascut pentru Dragstar,arata foarte bine,intr-o vreme m-a interesat si pe mine dar mu-mi placea pretul,ne poti spune cu cat s-a vandut pana la urma. Sa te bucuri de el si multi Km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum postez si eu. Asta este mandria mea, un Virago 250 din 86. Alearga frumos, i-am golit tobele.Alte modificari nu am facut.

 

Ce bine arata la cei 22 de ani pe care ii are :P

 

--- Mesaj completat în 07 Jan 2008 11:55 -------------
... acum am vazut ca e mai mica decat tine doar cu 2 ani :lol:

Bravo voua! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miriam, in poza parca are comenzile mai inaltate... asa ai luat-o? nu e incomod sa stai cu picioarele mai sus? intreb ca vreau si eu o virago.

Editat de Kenno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum postez si eu. Asta este mandria mea, un Virago 250 din 86. Alearga frumos, i-am golit tobele.Alte modificari nu am facut.

:bigstar: Sa ai Bafta de ea, si toate cele ce se cuvine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

am facut si io upgrade. De la EN500 , la Honda... de 750... 4 cilindri in V . E o Magna. Honda Magna.

 

 

 

post-6107-1201563201_thumb.jpgpost-6107-1201563241_thumb.jpgpost-6107-1201563269_thumb.jpgpost-6107-1201563297_thumb.jpg

Editat de Poison
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor,

Rasfoiam paginile cu amintiri si m-a cuprins un dor de vara de soare de asfalt si muuuulta hoinareala.

Iote aici cum m-am ''ratacit " la inceput de toamna intr-o padure de langa Svistov.

O TEMPORA !

post-15724-1201596229_thumb.jpg

post-15724-1201596549_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut si io upgrade. De la EN500 , la Honda... de 750... 4 cilindri in V . E o Magna. Honda Magna.

post-6107-1201563201_thumb.jpgpost-6107-1201563241_thumb.jpgpost-6107-1201563269_thumb.jpgpost-6107-1201563297_thumb.jpg

felicitari,sa stii ca merita fiecare banut ce l-ai dat pe ea ,asa domle poate o punem si noi de un topic al nostru incet incet nu numa aia cu vn si viroage :bigstar: .sa stii ca eu sunt cel de la ploiesti da numa ca acu nu mai este galbena ci gri :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut si io upgrade. De la EN500 , la Honda... de 750... 4 cilindri in V . E o Magna. Honda Magna.

post-6107-1201563201_thumb.jpgpost-6107-1201563241_thumb.jpgpost-6107-1201563269_thumb.jpgpost-6107-1201563297_thumb.jpg

...fain rezervor :bigstar: royo sau boris?

 

--- Mesaj completat în 30 Jan 2008 11:07 -------------

Salutare,

 

In sfarsit pot sa postez si eu aici :bigstar: dupa ani de asteptare.Despre draga classica de 650 XVS stiti cu toti ce si cum.A mea are mici customizari cum ar fi : riserele inalte , ghidonul ,cele 2 faruri in plus ,un neon albastru sub (pus de ex-proprietar :bigstar: ).Tobele standard suna aiurea (multumiri multe lu' Dinicutu :bigstar: ),abia astept sa invat cum se pun cele din poza.Ghidonul din poza e pus tot la comanda lu Dinicutu de la RAR :bigstar: :bigstar: :bigstar:

 

3 filmulete ca idee :crack:

Numai bine, Cristi :bigstar:

 

nice :crack: ...la asa ceva visez...ca fiind viitorul motor :crack: ...sa-l stapanesti sanatos :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum postez si eu. Asta este mandria mea, un Virago 250 din 86. Alearga frumos, i-am golit tobele.Alte modificari nu am facut.

Felicitari!Si eu tre sa golesc tobele la a mea ca precis urla mai fain!Dar baiul e ca trebuie regalte carburatoarele si nu am idee cum se face dar sper ca am sa reusesc sa rezolv!Sa ai parte numa de momente placute pe ea! :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 00:28 -------------

am facut si io upgrade. De la EN500 , la Honda... de 750... 4 cilindri in V . E o Magna. Honda Magna.

post-6107-1201563201_thumb.jpgpost-6107-1201563241_thumb.jpgpost-6107-1201563269_thumb.jpgpost-6107-1201563297_thumb.jpg

Fain paint!Sa ai graja de ea! :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 31 Jan 2008 00:29 -------------

Fratilor,

Rasfoiam paginile cu amintiri si m-a cuprins un dor de vara de soare de asfalt si muuuulta hoinareala.

Iote aici cum m-am ''ratacit " la inceput de toamna intr-o padure de langa Svistov.

O TEMPORA !

Interesant! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

In sfarsit mi-am implinit si eu visul :what: am trecut de la Coltul Comunistelor unde trebuia sa fiu in Grupul Chopperistilor, iata noua mea amanta luata acum 3 zile Intruder 800, acum tre sa imi schimb si ID-ul ca nu mai sunt comunist :kiss:

post-12772-1202625712_thumb.jpg

post-12772-1202625805_thumb.jpg

Editat de SlipComunistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit mi-am implinit si eu visul :kiss: am trecut de la Coltul Comunistelor unde trebuia sa fiu in Grupul Chopperistilor, iata noua mea amanta luata acum 3 zile Intruder 800, acum tre sa imi schimb si ID-ul ca nu mai sunt comunist :kiss:

Sa ai noroc de ea! :kiss: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit mi-am implinit si eu visul :kiss: am trecut de la Coltul Comunistelor unde trebuia sa fiu in Grupul Chopperistilor, iata noua mea amanta luata acum 3 zile Intruder 800, acum tre sa imi schimb si ID-ul ca nu mai sunt comunist :kiss:

[/quote

Noroc frate.Frumos motor...si io am fost cu o comunista pana acu da' m-am innoit cu o japoneza.Nu stiam la ce sa ma opresc: intruder, vulcan ,shadow sau dragstar........Era bine daca puteam sa mile iau pe toate si rezolvam dilema.Asa m-am oprit la vn 800 classic......Dar motoru' tau arata super.Asfalt uscat si drumuri cat mai multe si fara necazuri.bafta.

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...