Sari la conținut

CDI-uri


Postări Recomandate

Banuiesc ca poate mai exista un topic de acest fel,nu am verificat

Pentru cei care au probleme cu CDI-ul,recomand firma ceha ignitech@ignitech.cz,super seriozitate,calitate..eu am comandat la ei un CDI pt suzuki dr800...sunt foarte multumit..plata se face prin transfer bancar sau PAYPAL..transportul prin DHL in 2 zile am primit pachetul,,,costul la Suzuki era 19 mil..la ei am platit 6mil cu tot cu transport..iti trimit pana si schema de montaj

Parerea mea decat sa iei un second hand la 100-150euro mai bine un aftermarket de calitate nou la acelasi pret.

Eventual ei iti mai cer ceva de genul asta in cazul ca e un model nu prea des intalnit:http://www.ignitech.cz/english/poptavka.htm

Sper ca topicul asta sa ajute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut si CDI si regulator de la ignitech, recomand. Oricum oamenii nu au nevoie de nici o recomandare, sunt cunoscuti in afara destul de bine.

 

Aici e "fabrica" Ignitech, Prelouc, Cehia.

 

post-7046-0-67167000-1312886404_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un modul "Ignitech" de aprindere programabila din soft pentru un proiect pe care nu am avut timp sa'l finalizez (TPS si harti de aprindere 3D). M'am proptit in setarile servo-motorului de la EXUP pe care nu le'am gasit nicaieri, se pare ca va trebui sa le determin empiric.

 

Oricum, oameni seriosi, produse de calitate. Singura problema, cel putin la vremea aia, comunicarea in limba engleza.

 

Ride Safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

am trimis si eu un mail la ei cu o comanda pt un cdi pt ktm400exc. a durat cam o sapt sa-mi dea un raspuns. cred ca au multe mailuri primite. acum sunt nehotarat din cauza unei probleme, cdi-ul lor nu are TPS. ei spun ca nu e nici o problema, cdi este neprogramabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...