Sari la conținut

FREE BIKERS WEEK 4


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si daca n-avem cont pe feizbuc, inseamna ca nu existam? Adica n-avem acces sa vedem filmuletu' cu pricina?! :scratch:

 

Nu , din acest motiv , i-am scris autorului de pe feizbuc , sa posteze filmultul si pe youtube :

 

 

...................................................

 

Asteptam postare si pe youtube .

 

Dupa ce il va posta , cu siguranta va aparea si aici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut remarca in ideea ca si cei care posteaza link-uri de pe alte site-uri, unde si-au postat poze si trebuie sa fii logat pentru a le putea vedea, sa ia la cunostinta. E pacat sa nu poata vedea tot poporu' poze de la o intrunire frumoasa! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca albumul meu (a doua incercare) se vede , deoarece am facut public albumul pentru toata lumea.

 

Pentru mai multa siguranta il mai pun odata aici : https://picasaweb.google.com/101423245708362331216/FreeBikersWeek4Nandru2011#

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se vad... numai ale lui @laumoto nu le pot vedea, ca n-am cont acolo... si nici nu-mi fac! Sa le vada altii, io am fost la fata locului si-s in tema! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai..ce sa zic? Festivalul de la Nandru "risca" sa ajunga unul dintre cele mai tari de pe la noi. Sper sa se ajunga la asta. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citeva si de la mine : Nandru 2011.rar - 41.7 Mb :friends:

 

 

 

 

oooo uite-l si pe "prietenul" meu care se dadea cu cross-ul prin padure sambata seara pe la 19 (min 0:57 )de era sa-mi dea un bolovan in cap eu dormind linistit in cort :moron:

 

bine macar ca stiu cine e ... asa.. pt la anu' :kick:

Editat de drakushor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, era "Pictorul", care si noua, celor cu corturile mai linga drum, ne-a bagat tarina in gura de mai multe ori, asa ca pentru la anu' o sa-mi aduc remediul impotriva astora si-al alora cu guitatoarele si pocnitorile! :kick:

Cit priveste fisierul tau cu poze, sa-l vizionezi sanatos, fiindca la mine nu binevoieste sa se cracaneze! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat arhiva acum ..la mine merge :scratch:

hai ca rearhivez si mai pun odata :bigstar:

 

link nou : Nandru 2011.rar - 41.7 Mb

Ivan incearca sa il dezarhivezi cu winrar sau daca ai total commander ALT+ F9 :cheers:

sa ne vedem sanatosi la anu la Nandru la o bere ! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca dispun de tehnica necesara vizionarii pozelor tale, sau experienta mea in domeniul P.C. lasa de dorit, asa ca ma las pagubas. As fi preferat, ca si altii, ceva simplu, care sa nu necesite programe sau "trupe NATO" ca sa pot viziona niste poze. Ma declar invins de tehnica! Multumesc totusi pentru efort! Ne vedem la Nandru 2012! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cu intarziere pun si eu cateva poze "de noapte":

post-12539-0-12980000-1314782390_thumb.jpg

post-12539-0-63554500-1314782421_thumb.jpg

post-12539-0-16129700-1314782577_thumb.jpg

 

Si una cu neobositul trubadur al Devei:

post-12539-0-63895400-1314782462_thumb.jpg

 

Respecte!

Editat de Tija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Clubul Moto FREE BIKERS Hunedoara :

 

-- Multumeste tuturor participantilor prezenti la editia a 4-a a festivalului moto FREE BIKERS WEEK - SAPTAMANA MOTOCICLISTILOR LIBERI !!!

 

--- MULTUMIM pentru comportamentul exemplar de care ati dat dovada , si speram ca v-ati simtit bine la festivalul nostru !!!

 

-- Daca pe parcursul festivalului , au mai aparut anumite neplaceri ne cerem scuze , noi le-am notat - am notat si chestiile negative punctate aici pe forum , si incercam la anu sa ne organizam si mai bine , sa fim mai atenti si vigilenti , totul pentru ca voi prietenii nostrii sa va simtiti minunat cand veniti la noi !!!

 

 

 

-- Multumim pe aceeasta cale si celor care ne-au sustinut , sponsorilor , si cluburior care ne-au ajutat la organizare SP .

Totodata multumim si tuturor cluburilor si grupurilor care ne onoreaza cu prezenta an de an !!!

 

 

 

VA ASTEPTAM pe toti cu drag si la EDITIA A 5-A FREE BIKERS WEEK 2012 in numar cat mai mare !!!

 

 

 

 

PENTRU CA ROMANIA VA CRESTE PRIN BUN SIMT SI RESPONSABILITATE !!!

 

.

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

SALUTARE PRIETENI,

 

 

INCERC SA-MI IMPLINESC UN VIS SI PENTRU ASTA AM NEVOIE DE SUSTINEREA VOASTRA.

 

E VORBA DE CONCURSUL DE LA RADIO ROCK FM!

 

VREAU MOTORUL PUS CA PREMIU!!

 

 

VA ROG ACORDATI-MI UN VOT LA ADRESA DE MAI JOS SI TRIMITETI MAI DEPARTE PRIETENILOR SI CUNOSCUTILOR VOSTRII SA VOTEZE SI EI.

 

 

DACA VOI CASTIGA PROMIT SA IMPART CU VOI SENZATIA INVINGATORULUI!!

 

 

MERCI MULT!!

 

 

http://www.rockfm.ro/iaviatadecoarne/1358/Petrache-Cristian.html

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...