Sari la conținut

donatii


calutz
 Share

Postări Recomandate

am un canapea pt 2 persoane inca folosibila intradevar la cunoscut pe ceausescu dar decat so bag pe soba o dau moca cui io trebe,si o atela la fel momentan canapeaua e pregatita de transport deci demontata se poate vedea montata in poza de mai jos.0721656301

post-44737-0-63547500-1313767894_thumb.jpg

post-44737-0-37484000-1313768044_thumb.jpg

post-44737-0-84041100-1313768076_thumb.jpg

post-44737-0-82123400-1313768100_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi exista un asemenea topic pe mai multe comunitati reegionale ,nimanui nu ia venit idea sa deschida si pe Hunedoara asemenea topic.

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un canapea pt 2 persoane inca folosibila intradevar la cunoscut pe ceausescu dar decat so bag pe soba o dau moca cui io trebe,si o atela la fel momentan canapeaua e pregatita de transport deci demontata se poate vedea montata in poza de mai jos.0721656301

chiar ma grabesc sa dau canapeaua caci ma incurca,chiar nu stiti pe nimeni mai amarastean sa vina so ia?

 

chiar ma grabesc sa dau canapeaua caci ma incurca,chiar nu stiti pe nimeni mai amarastean sa vina so ia?

sa dat canapeaua :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

Tocmai mi-a venit o noua baterie si m-am gandit sa o donez pe cea veche (dar buna). Poate cineva are nevoie de ea. Este de pe un FZR de 600. Dimensiunile bateriei sunt: 13/7.5/16.

0770668611

Editat de scorpyo982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

Tocmai mi-a venit o noua baterie si m-am gandit sa o donez pe cea veche (dar buna). Poate cineva are nevoie de ea. Este de pe un FZR de 600. Dimensiunile bateriei sunt: 13/7.5/16.

0770668611

 

Cati amperi are bateria ??? si cum te uiti la ea , in ce parte are plusul ??

 

Am un baiat necajit de la Boz la care i-ar trebuii ??? o pot incarca si pe redresorul meu inainte sa i-o donam !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu de oferit ceva, si anume un cauciuc de masina pe 14,160 sau 180 nu mai tin minte, in stare buna,cu janta cu tot cu 4 gauri ,am dat Regata la remat si mi-a ramas rezerva de la ea...si o curea de distributie noua 143 de dinti tot de regata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati amperi are bateria ??? si cum te uiti la ea , in ce parte are plusul ??

 

Am un baiat necajit de la Boz la care i-ar trebuii ??? o pot incarca si pe redresorul meu inainte sa i-o donam !!!

 

Mi se pare ca are 12 amperi. Nu e nici o problema cu incarcatul. O incarc eu inainte sa ti-o aduc. Nu stiu sigur, dar cred ca + este in stanga.... Ma uit cand ajung acasa de la servici si iti spun sigur. Eu am drum miercuri dupamiaza in HD, in caz ca vrei sa o aduc atunci. Daca nu, o aduc joi la Sarmis (daca ne lasa vremea, ca s-au anuntat ploi :baldy: ).

Editat de scorpyo982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catelus maidanez mioritic romanesc 2luni,impreuna in poza de jos cu maicasa,detalii despre parinti:buni paznici si vanatori.nepretentios la mancare,atentie i plac slapii.il donez ca mai am 4 de crescut .0721656301

post-44737-0-61186200-1315313374_thumb.jpg

post-44737-0-46507000-1315313476_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mi se pare ca are 12 amperi. Nu e nici o problema cu incarcatul. O incarc eu inainte sa ti-o aduc. Nu stiu sigur, dar cred ca + este in stanga.... Ma uit cand ajung acasa de la servici si iti spun sigur. Eu am drum miercuri dupamiaza in HD, in caz ca vrei sa o aduc atunci. Daca nu, o aduc joi la Sarmis (daca ne lasa vremea, ca s-au anuntat ploi :baldy: ).

 

Salutari! M-am uitat la ea si e de 12V/12A. Cum te uiti la ea din fata, are +ul in dreapta. Sa-mi spui daca o pun la incarcat sau o incarci tu. Mi-e indiferent. Sa ma anunti cand sa o aduc.

 

Salutari,

Tocmai mi-a venit o noua baterie si m-am gandit sa o donez pe cea veche (dar buna). Poate cineva are nevoie de ea. Este de pe un FZR de 600. Dimensiunile bateriei sunt: 13/7.5/16.

0770668611

 

 

 

Bateria s-a dat...

Editat de scorpyo982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

catelus maidanez mioritic romanesc 2luni,impreuna in poza de jos cu maicasa,detalii despre parinti:buni paznici si vanatori.nepretentios la mancare,atentie i plac slapii.il donez ca mai am 4 de crescut .0721656301

chiar nu se gasesc niste stapani pt fiinta asta?lam si dezvatat sa roada slapii si lam invatat sa cerseasca deci daca aveti de gand sa mergeti in spania italia e de ajutor

 

am un canapea pt 2 persoane inca folosibila intradevar la cunoscut pe ceausescu dar decat so bag pe soba o dau moca cui io trebe,si o atela la fel momentan canapeaua e pregatita de transport deci demontata se poate vedea montata in poza de mai jos.0721656301

sa dat si atela a ajuns in iasi so folosesti prietene sanatos...

 

am dat si catelul sa fie intrun ceas bun si sa fie ingrijit cum se cuvine.multumesc bogdan ca ai sufletul mare sigur o sati gasesti o muiere pe masura cati plac alea cu sufletul mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

...multumesc bogdan ca ai sufletul mare sigur o sati gasesti o muiere pe masura cati plac alea cu sufletul mare...

 

 

Ms si eu...pai daca tot sunt la rubrica donatii,ia sa vedem daca se doneaza vreo una mai "sufletista" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Dau niste matze(pisici). is faini si jucausi, da am prea multi.

 

Donez 2 cagule moto + 1 pereche ciocate 44 + o pereche de pantofi moto textili - Nr.45 , toate folosite .

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Donez un set de cauciucuri Mitas E07, 90/90/21 si 130/80/17, folosite, dar mai au ceva viata. Doritorii sa dea un PM si primul venit, primul servit.

 

Cauciucul 130/80/17 este de enduro asa-i? Am o CB 500 si daca anvelopa este de strada mi-ar prinde bine deocamdata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucul 130/80/17 este de enduro asa-i? Am o CB 500 si daca anvelopa este de strada mi-ar prinde bine deocamdata...

 

Asa arata Mitas-ul respectiv ... nu merge la tine ... daca vrei doar strada...

post-56982-0-37534600-1345709153_thumb.gif

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-36144-0-42418200-1346101022_thumb.jpg

astea-s cizmele

sunt rezervate de cineva din deva dar daca se razgindeste contactez urmatorul care a fost interesat

Editat de costinell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...