Sari la conținut

Propuneri pt perioada 22-28 august?


Sicilyano
 Share

Postări Recomandate

Eu as vrea sa plec duminica pe ruta:Ploiesti-Cheia-Brasov(plimbat prin piata sfatului,stiu o autoservire cu preturi bune si mancare tot la fel de buna,la cativa metri de Piata Sfatului)dupa care intors pe Valea Prahovei-urcat la cota 1400(bem un suc acolo si dupa aia spre seara o taiem spre casa).Nu o sa merg tare,pt ca sunt incepator si e posibil sa merg si cu pasager,asta depinde de situatie,dar nici prea incet,adica in localitate legal,si afara in jur de 100-110.

 

Nu iese nimeni la plimbare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

In principiu, sambata pe la 13:30 plec eu din bucuresti spre cheia, iar de intors nu conteaza pe unde, asta ramane de vazut in functie de timp. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau puteți veni aici: /index.php?/topic/665902-intrunirea-bukowina-motor-club-2011/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata as baga si eu o plimbarica pana la brasov,dar 1.sunt incepator,2.motocicleta mea nu dezvolta viteze asa mari(maxim 90)!Eu sunt din Valeni,daca vreti sa ma agatati si pe mine merg cu cea mai mare placere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai se pleaca maine spre cheia? eu sunt din București dar as vrea sa ne vedem in Ploiești sa facem impreuna traseul. daca mai pelcati si se poate un sms, ceva..sa stiu pe la cat sa plec si eu de aici sa fiu in ploiesti la ora pe care o ziceti voi.

Sebi 0764.943.357

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 9 plec din Ploiesti si dau o fuga in Kaufland sa imi iau un antifurt :D ,si dupa aia o tai pe Cheia,nr meu de telefon 0720 033 376,Cosmin.

 

Am fost 3 persoane si 2 mobre(CBR 600),am urcat pe Cheia,unde am avut si o mica "emotie" intr-o depasire,dupa iesirea din viraj cand sa dau superioara m-am trezit fara schimbator :D imi iesise surubul ala,dar am avut noroc ca nu l-am pierdut si l-am infiletat cu mana pana acasa,unde l-am strans cu un imbus.Vremea a fost superba,chiar caniculara la Brasov(mai cald ca la Ploiesti),dupa care am urcat la Cota 1400,am baut o bere(fara alcool desigur),a fost cea mai buna bere din viata mea,dupa atatia km chiar merita,si ne-am intors pe Valea Prahovei,in total 260km.

post-43306-0-27877600-1314644049_thumb.jpg

post-43306-0-50163700-1314644069_thumb.jpg

post-43306-0-56276600-1314644088_thumb.jpg

post-43306-0-28643900-1314644120_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...