Sari la conținut

Accident Voluntari


sorinachos
 Share

Postări Recomandate

:disappointed: Nici nu ardeti gazu' aiurea turand motoarele noaptea pe kktu' ala de sosea de unde poate oricand sa va iasa ceva in fata... nici nu conteaza ca in 2 luni s-au dus 2 dintre voi, voi sunteti toti cerebrali.

 

Adi.

 

Mai bine sa o arzi noaptea pe orice cacao de sosea decat sa stai zi de zi si ora de ora pe forum sa mai strangi un post!

Incetul cu incetul in Romania experienta motociclistilor se va masura in posturi pe forum si nu in km pe sosea, Peste 30 de ani sa va intalniti la petrecerea motoveteranilorFORUMISTI(de la 20 000posturi IN SUS) in timp ce astia "kamikaze" care se avanta pe sosele patriei se vor odihni in pace!

 

Condoleante familiei si prietenilor.

 

Gabone... Respectele mele pentru interventiile pe acest forum, cel putin odata pe pagina ar trebui data cate o palma peste ceafa unora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 88
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai bine sa o arzi noaptea pe orice cacao de sosea decat sa stai zi de zi si ora de ora pe forum sa mai strangi un post!

Sunt sigur ca nu te refereai la mine.

Moto-forumistii macar pot sa mai iasa din cand in cand cu motorul :)

Cinic, dar adevarat.

Editat de Hannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu lucra de noapte ca taximetrist

 

Pai daca lucra de noapte ca taximeTrist nu-i asa ca nu ar fi fost exclus sa fie ceva premeditat ? Poate l-a urmarit unu' care i-a tras o teapa cu ceva etnobotanice sau fetite ... nu poti sa stii ce legaturi avea, se stie ca taximeTristii din turele de noapte stiu tot ce misca prin fauna interlopa si au o gramada de ponturi. Mai ales ca Audi-ul ala care a dat peste el e pe locul 2 in topul preferintelor masinilor de cocalari. Poate stiu colegii lui mai bine, aia de sunt chemati prin statie la cate-un scandal ? Intreb si io, nu dau cu paru' ...

Oricum, RIP, a murit asa cum ii sta bine unui Rege al soselelor: pe sosea.

 

:rose:

 

 

Gabone... Respectele mele pentru interventiile pe acest forum, cel putin odata pe pagina ar trebui data cate o palma peste ceafa unora.

 

Astept palma dupa ceafa ... :eek:

Editat de danny120669
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine sa o arzi noaptea pe orice cacao de sosea decat sa stai zi de zi si ora de ora pe forum sa mai strangi un post!

Incetul cu incetul in Romania experienta motociclistilor se va masura in posturi pe forum si nu in km pe sosea, Peste 30 de ani sa va intalniti la petrecerea motoveteranilorFORUMISTI(de la 20 000posturi IN SUS) in timp ce astia "kamikaze" care se avanta pe sosele patriei se vor odihni in pace!

Ai perfecta dreptate. Am mai zis in primele mele posturi ca exista trei feluri de motociclisti : morti , ologi si aia care se lasa. Asta-i realitatea in tara asta. Eu nu m-am lasat asa ca am libertate de alegere (sper). Acu , daca ti-am dat dreptate lasa-ma sa-ti zic ca statistic nu mor aia kamikaze pe sosele cat mor aia kamikaze pe bulevarde de oras. Ai sanse mai mici sa ti-o iei cu 200kmh pe judeteana ziua decat ai sa mergi cu 70kmh printr-un sat noaptea. Sau cu X kmh depasind coloana. Se intampla.

Daca vreti sa traiti terminati cu rahatu asta ca toata lumea merge repede. Da , toata lumea o face. Si din toata lumea unii scapa cat de cat ieftin si altii mor. Aia care merg legal scapa cu recuperare de menisc sau fractura deschisa de tibie sau alte rahaturi ingrozitoare dar mai au de ales din ce categorie vor sa faca parte. Mergeti legal sau mai incet. Nu asigura ca traiti (eu am vazut si nu exagerez zeci de morti din accidente rutiere la viteza legala) dar va da o sansa. In rest , sanatate. Ca la ce vad pe aici pe forum , e mai importanta decat asfaltul uscat.

Editat de Ender28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti gresim, toti mergem tare, toti depasim coloana printre masini la semafor, toti turam motoaree noaptea cand altii vor sa doarma.

Gabone, las-o balta cu generalizarile ca nu toti facem asta. Nu are nici macar treaba cu accidentul asta, dar nu toti motociclistii sunt rockeri satanisti, unii doar violeaza babe :), dar din cei pe care ii stiu ei mai bine nici unul nu tureaza motorul noaptea, nu merge pe o roata pe strada (nu pentru ca nu stiu sa mearga pe o roata), toti au motoare de 600 sau mai mari si nu merg tare prin oras, asa ca nu judeca nici tu pentru altii si nu ne pune pe toti in aceeasi oala.

 

Cat despre cine iti da dreptul sa judeci - cine ti-a dotat cutia craniana cu creier a facut-o ca sa il folosesti si sa judeci tot ce vezi, auzi si simti, altfel punea doar cat pentru o gaina si de restul marmelada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gabone, las-o balta cu generalizarile ca nu toti facem asta. Nu are nici macar treaba cu accidentul asta, dar nu toti motociclistii sunt rockeri satanisti, unii doar violeaza babe :), dar din cei pe care ii stiu ei mai bine nici unul nu tureaza motorul noaptea, nu merge pe o roata pe strada (nu pentru ca nu stiu sa mearga pe o roata), toti au motoare de 600 sau mai mari si nu merg tare prin oras, asa ca nu judeca nici tu pentru altii si nu ne pune pe toti in aceeasi oala.

 

Cat despre cine iti da dreptul sa judeci - cine ti-a dotat cutia craniana cu creier a facut-o ca sa il folosesti si sa judeci tot ce vezi, auzi si simti, altfel punea doar cat pentru o gaina si de restul marmelada.

 

 

Adi, astfel de comentarii mi le-ai fi putut trimite prin PM.

Am pretentii la tine, te stiu un baiat destept si diplomat.

 

Daca vrei sa purtam o discutie pe acest subiect, te rog scrie-mi pe mess sau pe fb.

 

va rog sa-mi scuzati off topic-ul.

 

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AparTe

Gabone , .George cu Kawasaki Z750 argintiu sunt,, imi pare rau ptr prietenul tau, si era prieten si cu Pustiu' si cu Cristi,, :( Dumnezeu sa-l Ierte,, Iar ptr moralistii........,, as spune mai multe,, dar sunt la al treilea cont inchis,,nu mai vreau sa ma pun la mintea voastra, numai ca ne vine randu la toti , la unii mai devreme, unii mai tarziu,, fie ca ne dam pe-o roata,, fie ca mergem pe motor in slapi, sau cu armura de titanium pe noi,,, toti ajungem la EL,, asa ca nu o mai ...............i aiurea,, ,,, si io ma dau pe-o roata, am cazut,, mi-am rupt, mainile, si daca era sa mor,, aia e,, nu mi-e frica de moarte,, macar sa mor de ceva ce chiar inseamna ceva ptr mine in viata asta de (cuvant urat) in care ne riscam pielea chiar si cand traversam strada pe trecerea de pietoni pe verde,,

 

Pai daca lucra de noapte ca taximeTrist nu-i asa ca nu ar fi fost exclus sa fie ceva premeditat ? Poate l-a urmarit unu' care i-a tras o teapa cu ceva etnobotanice sau fetite ... nu poti sa stii ce legaturi avea, se stie ca taximeTristii din turele de noapte stiu tot ce misca prin fauna interlopa si au o gramada de ponturi. Mai ales ca Audi-ul ala care a dat peste el e pe locul 2 in topul preferintelor masinilor de cocalari. Poate stiu colegii lui mai bine, aia de sunt chemati prin statie la cate-un scandal ? Intreb si io, nu dau cu paru' ...

Oricum, RIP, a murit asa cum ii sta bine unui Rege al soselelor: pe sosea.

 

:rose:

 

 

 

 

Astept palma dupa ceafa ... :eek:

 

OFFtopic aici a murit un om, si respect acest lucru dar nu ma pot abtine,cand vad specimene ca astea, ,Prietene,, ai vreo problema cu taximetristii ??? ,, nu ai fi in stare sa faci nici macar un leu greu din taximetrie daca ai lucra in meseria de taximetrist ,tu si cu taranii care se apuca de taximetrie cand raman fara serviciu lor de o viata,, acela de strungar, sau de sudor,,crede-ti ca este usor si simplu,,, ,, eh tin sa te informez ca nu e simplu, daca nu ma crezi poti incerca,, si ai sa vezi ca dupa 1 saptamana de munca a cate 12 ore, in loc sa te duci cu bani acasa, vei aduce bani de acasa sa iti platesti planul, deasta ii catalogati asa pe taximetristi ptr ca au ajuns toti tiganii si cocalarii pe taxiuri crezand ca e simplu,dar asa cum se apuca si termina cu taxiul cocalarii si tiganii dar marea problema este ca in romania ponderea de cocalari si tigani este foarte mare,,, io am lucrat pe taxiu 2 ani, si am facut banii de bani, dar mi-a placut meseria asta si am facut-o cu drag din prima zi cand am inceput-o pana cand m-am lasat,,, cred ca in fiecare zi nu exista cel putin o persoana care schimband cateva fraze cu mine, sa nu ajunga sa imi zica de ce am ales meseria asta ca par destul de dezghetat si as putea face altceva,, :)))) ...

Editat de AparTe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a mai discutat faptul ca sectiunea accidente nu e nici parastas nici priveghi, ci un loc unde se analizeaza diferite accidente (cauze, vinovat/vinovati etc.), chiar exista o propozitie care da mai multe detalii "Sa invatam din greselile altora". In cazul de fata de exemplu omul o arde racing de ceva vreme (si nu ma refer la faptele de eroism publicate pe facebook, mi-a povestit cineva mai multe vitejisme ale omului vazute de el live) si intr-un final i s-a infundat. Nu se putea intampla oricui pentru ca unii mai stau sa se si gandeasca putin inainte sa bage mana-n gaz ca maimuta, motiv pentru care reusesc in mod miraculos sa ajunga de fiecare data intregi acasa fara sa se infinga in prima masina care iese de pe o straduta laterala. De ridicat motoru' pe o roata cu siguranta mai toti am facut asta minim o data, dar nu tuturora li s-a parut asa o mare realizare in viata incat sa faca n poze si filmulete sa vada fetitele pe facebook ce jmekeri suntem noi. Culmea e ca de fiecare data apar cativa care ii iau instant apararea celui in cauza ca avea multi km si stia sa se dea foarte bine etc., dar in mod bizar in toata experienta lui colosala de mare motociclist n-a reusit sa invete ca de pe o straduta laterala e posibil sa apara o masina... chestie care si cel mai forumist forumist dintre forumisti o stie. Prin urmare concluzia e aceeasi ca de fiecare data, daca noi nu tinem la viata noastra, nu avem grija sa ajungem sanatosi acasa zi de zi, altii nici atat. E deja lucru binestiut ca sunt pline strazile de gropi, soferi neatenti, lucrari nesemnalizate si altele, dar in mod uimitor unii inca se incapataneaza sa ignore complet toate aspectele acestea si rezultatele sunt de cele mai multe ori tragice. Cu atat mai grav cand persoana in cauza avea 30 de ani (nu era vreun hormonel care a avut majoratul ieri si i-au luat mami si tati motorel ca sa fie si el cool nitel) si se presupune ca ar fi trebuit deja sa acumuleze pana la varsta asta ceva maturitate si experienta (macar de viata). Speranta de viata e proportionala cu IQ-ul in viata in general si mai ales in motociclism... asta e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de offtopic dar mai rar vad asemenea genii!

 

...........

Prietene,, ai vreo problema cu taximetristii ??? ,, nu ai fi in stare sa faci nici macar un leu greu din taximetrie daca ai lucra in meseria de taximetrist ,tu si cu taranii care se apuca de taximetrie cand raman fara serviciu lor de o viata,, acela de strungar, sau de sudor,,crede-ti ca este usor si simplu,,, ,, eh tin sa te informez ca nu e simplu, daca nu ma crezi poti incerca,, si ai sa vezi ca dupa 1 saptamana de munca a cate 12 ore, in loc sa te duci cu bani acasa, vei aduce bani de acasa sa iti platesti planul, deasta ii catalogati asa pe taximetristi ptr ca au ajuns toti tiganii si cocalarii pe taxiuri crezand ca e simplu,dar asa cum se apuca si termina cu taxiul cocalarii si tiganii dar marea problema este ca in romania ponderea de cocalari si tigani este foarte mare,,, io am lucrat pe taxiu 2 ani, si am facut banii de bani, dar mi-a placut meseria asta si am facut-o cu drag din prima zi cand am inceput-o pana cand m-am lasat,,, cred ca in fiecare zi nu exista cel putin o persoana care schimband cateva fraze cu mine, sa nu ajunga sa imi zica de ce am ales meseria asta ca par destul de dezghetat si as putea face altceva,, :)))) ...

Mai geniule sezi bland ca faci valuri degeaba, mai orasene ia spune-ne tu noua, spre deosebire de taranii care au fost strungari si au devenit taximetristi, tu ai facultatea de taximetrie + master si doctorat?

A, daca tu te-ai facut direct taximetrist dupa ce ai terminat x clase esti mai presus de domnul Strungar care a muncit o viata si nevoia la facut sa se reorienteze catre taximetrie.

Dupa acei doi ani de taximetrie banuiesc ca te-ai pensionat, pentru ca stim toti cat de repede se consuma materia cenusie cand esti taximetrist si trebuie sa socotesti mereu restul pe care il dai, sau daca nu te-ai pensionat ma astept in orice moment sa aflu ca candidezi la presidentie pt ca orice alta meserie ar fi un pas in jos pentru tine fiind taximetrist cu studii de specialitate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speranta de viata e proportionala cu IQ-ul in viata in general si mai ales in motociclism... asta e

 

 

Aici te contrazic, din pacate.Prostii sunt multi la numar si aparent traiesc cat piatra in munte. Ca sunt si exceptii care o mierlesc, e partea a doua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de offtopic dar mai rar vad asemenea genii!

 

 

Mai geniule sezi bland ca faci valuri degeaba, mai orasene ia spune-ne tu noua, spre deosebire de taranii care au fost strungari si au devenit taximetristi, tu ai facultatea de taximetrie + master si doctorat?

A, daca tu te-ai facut direct taximetrist dupa ce ai terminat x clase esti mai presus de domnul Strungar care a muncit o viata si nevoia la facut sa se reorienteze catre taximetrie.

Dupa acei doi ani de taximetrie banuiesc ca te-ai pensionat, pentru ca stim toti cat de repede se consuma materia cenusie cand esti taximetrist si trebuie sa socotesti mereu restul pe care il dai, sau daca nu te-ai pensionat ma astept in orice moment sa aflu ca candidezi la presidentie pt ca orice alta meserie ar fi un pas in jos pentru tine fiind taximetrist cu studii de specialitate!

 

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFFtopic aici a murit un om, si respect acest lucru dar nu ma pot abtine,cand vad specimene ca astea,

 

Unde plm vezi tu ca a murit un om aici ? Omul ala a murit pe strada, nu aici. Aici e forum, nu cimitir ... si specimen sa-i zici lu' tac'tu :finger:

 

Prietene,, ai vreo problema cu taximetristii ???

 

Eu, ca si ceilalti soferi si motociclisti, am o FOARTE mare problema cu taximetristii in trafic din cauza nesimtirii, cocalarelii si durutinpulismului acestora.

 

nu ai fi in stare sa faci nici macar un leu greu din taximetrie daca ai lucra in meseria de taximetrist ,tu si cu taranii care se apuca de taximetrie cand raman fara serviciu lor de o viata,, acela de strungar, sau de sudor,,crede-ti ca este usor si simplu,,, ,, eh tin sa te informez ca nu e simplu, daca nu ma crezi poti incerca,, si ai sa vezi ca dupa 1 saptamana de munca a cate 12 ore, in loc sa te duci cu bani acasa, vei aduce bani de acasa sa iti platesti planul, deasta ii catalogati asa pe taximetristi ptr ca au ajuns toti tiganii si cocalarii pe taxiuri crezand ca e simplu,dar asa cum se apuca si termina cu taxiul cocalarii si tiganii dar marea problema este ca in romania ponderea de cocalari si tigani este foarte mare,,, io am lucrat pe taxiu 2 ani, si am facut banii de bani, dar mi-a placut meseria asta si am facut-o cu drag din prima zi cand am inceput-o pana cand m-am lasat,,, cred ca in fiecare zi nu exista cel putin o persoana care schimband cateva fraze cu mine, sa nu ajunga sa imi zica de ce am ales meseria asta ca par destul de dezghetat si as putea face altceva,, :)))) ...

 

Ba, stii ceva ? Ma pish cu bolta pe meseria voastra. Eu sunt ala care va sicaneaza in trafic, dupa cum am mai zis si in alt post pe un topic de la o alta sectiune a forumului. Sa-ti dau paste aici la ce-am zis acolo ca sa nu-ti chinui neuronul cautandu-l:

 

Casta taximeTristilor nu e decat o gasca de cocalari infecti si nenorociti, sunt plini de tupeu si aroganta, se cred regii soselelor si au impresia ca li se permite orice, incepand cu incalcarea regulilor de circulatie si terminand cu iertarea lor cand au facut o prostie (nu-mi luati permisul, painea mea, am familie etc).

Ca motociclist nu am cum sa le fac nimic in trafic dar cand sunt cu conserva ... oho, nu-i iert. Incepand de la simplul fapt cand nu-i las sa se bage in nici o situatie cand nu are prioritate (aici ma refer la "mica intelegere" gen "lasa-ma frate sa ma bag si eu - nimic, mumu") pana la mersul fara graba si cu o viteza mai mica atunci cand am in spate un jeg din asta care simt ca se grabeste si nu ma poate depasi. Nu scap nici o ocazie sa-i claxonez pentru abateri minore gen nesemnalizare sau mers aiurea pe banda.

Mai da-i in plm ... le generez cat mai mult stres pot ... sa munceasca pentru banii furati cu maimuta de la clienti.

 

Si daca tot postati momente funny cu taximeTristi, sa va povestesc cum l-am umplut pe unul de spume:

 

Aglomeratie, coloana, circulatie bara la bara pe un bulevard. Stradute laterale pline de masini care vroiau sa intre si ele in trafic. Plin de amabilitate, las pe unul sa se bage in fata mea de pe o straduta laterala (acolo mergea metoda "fermoarului" - inainta o masina din coloana apoi una de pe straduta).

Ce credeti ca face un tampit de taximeTrist din spatele meu ? Nervos ca l-am lasat pe ala sa se bage se apuca sa dea claxoane, flash-uri, urlete "misca ba mai repede".

Heheeee, atat mi-a trebuit ... deci te grabesti, da ? Lasa ca te fac eu sa nu te mai grabesti. L-am lasat se bage pe inca unul. Si apoi inca unul. La urmatoarea straduta am mai lasat 2-3. Si tot asa. Apoi i-am strigat pe geam: "Ba, cand esti si tu pe straduta si vrei sa reintri in trafic te simti bine cand te lasa unul sa te bagi, nu ? Acum faci crize ? Ia si fa crize". N-a mai zis nimic, avea si client ... a fortat depasirea in claxoanele celorlalti si dus a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva spune aici ca aceasta sectiune are scopul de a invata din greselile altora.

CORECT, insa atat.

Citesti, inveti si mergi mai departe.

La ce bun off topicurile, la ce bun injuraturile si cuvintele grele la adresa celorlalti cititori?

Te face mai baiat? nici pe departe.

 

Onoarea si cinstea nu ti-o cladesti cu flame-uri sau orice alta forma gen injuraturi sau ofense.

 

sunt convins ca daca va vedeti la Arc sau la vre-o alta intrunire, nu veti avea curaj sa va vorbiti sau sa va jigniti in fata.

gata cu off topicurile, va rog frumos.

gasiti-va alt topic sa va balacariti.

 

@danny120669 - violenta naste violenta.

 

On topic:

 

Maine, joi 08.09.2011 in jurul orelor 12 va avea loc inmormantarea

Noi cei care l-am cunoscut ne vom vedea la ora 10 la locul accidentului si apoi merge sa ne ducem prietenul pe ultimul lui drum.

Editat de dublu JACK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@danny120669 - violenta naste violenta.

 

Dar nesimtirea, smecheria, aroganta si tupeul ce naste ? Zilnic ma lovesc de ele in trafic si pana acum n-am zmardoit pe nimeni. Si nu ca nu m-ar ajuta statura si muschii :angry: Dar la taximetristi e prea de tot. Unul singur n-ar avea tupeu, ei actioneaza numai in haita (de cate ori nu ai auzit "ba, dau prin statie si chem colegii, sa muara familia mea"). Nu-i amenint, nu devin violent. Doar ca le raspund nici macar cu aceeasi moneda, ci doar cu o neacceptare (in limita legalitatii) a tampeniilor facute de ei si o lipsa de gentilete in trafic.

Ti s-a parut ca am fost violent in ce-am scris mai sus ? Eu inclin sa cred ca nu. Iar cu taximeTristul tastaturist de mai sus care-si lauda meseria da-mi voie sa-l tratez cu aceeasi scarba si lehamite. Pur si simplu mi se rupe de meseria lui si de "facutul" banilor prin aceasta metoda. Eu n-as fi in stare: sunt om cinstit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"cei cinstiti sunt inadaptatii societatii."

 

Ai mare dreptate. Cateva exemple: Nu am luat niciodata spaga pentru un serviciu pentru care eram platit deja. Nu suport sa dau spaga, la toti doctorii pe unde am fost ii ziceam sotiei: "Da-i tu spaga lui asta daca vrei ca eu ii dau in cap daca-mi cere". Am gasit un portofel cu bani pe strada si l-am dus la Politie. Am luat autostopisti fara bani. Am returnat intotdeauna restul calculat in plus pe la magazine. Si mai sunt. Da, recunosc: sunt prost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AparTe

mda

 

Scuze de offtopic dar mai rar vad asemenea genii!

 

 

Mai geniule sezi bland ca faci valuri degeaba, mai orasene ia spune-ne tu noua, spre deosebire de taranii care au fost strungari si au devenit taximetristi, tu ai facultatea de taximetrie + master si doctorat?

A, daca tu te-ai facut direct taximetrist dupa ce ai terminat x clase esti mai presus de domnul Strungar care a muncit o viata si nevoia la facut sa se reorienteze catre taximetrie.

Dupa acei doi ani de taximetrie banuiesc ca te-ai pensionat, pentru ca stim toti cat de repede se consuma materia cenusie cand esti taximetrist si trebuie sa socotesti mereu restul pe care il dai, sau daca nu te-ai pensionat ma astept in orice moment sa aflu ca candidezi la presidentie pt ca orice alta meserie ar fi un pas in jos pentru tine fiind taximetrist cu studii de specialitate!

 

Prietene,,,in primul rand am facultate,,iar , cand m-am apucat io de taximetrie, tocmai ce ma intorsesem din San Diego,, si in loc sa stau acasa, pana imi gasesc ceva ce ma satisfacea material si cerebral am zis sa fac o meserie "BANALA" taximetria,,, dar facand asta am inteles cat este de complexa aceasta meserie ,, si nu m-am pensionat,, dupa cei doi ani,, am plecat in California de unde scriu acum,, daca nu veneam aici, tot pe taxiu ramaneam :banana:....

 

Te salut si nu vreau sa ma mai cobor la nivelul celor ca tine si ca dany.....ptr ca nu o sa ajungem nicaieri,

Editat de AparTe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, recunosc: sunt prost.

 

Fii mandru de asta!!

 

mda

 

 

 

Te salut si nu vreau sa ma mai cobor la nivelul celor ca tine si ca dany.....ptr ca nu o sa ajungem nicaieri,

 

 

Vroiai sa zici "nu ma mai urc",nu?

 

Atunci inseamna ca eu sunt un inadaptat. Si sunt mandru de asta. Sper din toata inima sa devenim din ce in ce mai multi.

 

 

Io unul mi-am dat seama din postarile tale ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AparTe

Mai cel mai agresiv dintre zmei,,, ai uitat sa iti treci la motociclete detinute si Y2K.. ca in rest le ai pe toate ..fac pariu ca nici bicicleta nu ai,,, dar esti asa un fel de arogant privind de sus catre noi muritorii de rand :burnout:

aahaaahaaa m-am uitat acum la profilul tau..sectiune motociclete detinute- aprilia rs lol.....viseaza copile ,,viseaza

Editat de AparTe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai cel mai agresiv dintre zmei,,, ai uitat sa iti treci la motociclete detinute si Y2K.. ca in rest le ai pe toate ..fac pariu ca nici bicicleta nu ai,,, dar esti asa un fel de arogant privind de sus catre noi muritorii de rand :burnout:

 

 

:moron: Bah, tu stii ca ai dreptate?? Y2k,nu....dar parca da mai bine zzr-ul de 1400,nu? Multam fain.

Bicicleta nu am, ca am vandut-o ca sa dau avansul la busa. Dar ...sst! Asta ramane intre noi! Sa nu ma zici la astia de pe forum!

Apropo, cand ai chef de o tura...PM!! Nu, nu te invit la plimbare,ne vedem la un suc ceva sa-ti arat pozele cu mobrele gasite pe net ;)

Editat de AgresivRider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AparTe

agresivule dintre cei mai rai :nu mai ai ce sa ne explici,,, stim singuri cum sta treaba :crack:......zzr 1400... lol... io unu am terminat ...

Editat de AparTe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...