Sari la conținut

SUZUKI GS 500 '89


BELgoR
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@tng - un singur comentariu am de facut, "daca te amesteci cu laturile, te mananca porcii"!

 

Nu'ti mai bate gura cu toti dobitorcii si mai ales nu mai incerca sa'ti justifici bunele intentii aici pe forum, chiar nu merita efortul.

 

Ride Safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tng - un singur comentariu am de facut, "daca te amesteci cu laturile, te mananca porcii"!

 

Nu'ti mai bate gura cu toti dobitorcii si mai ales nu mai incerca sa'ti justifici bunele intentii aici pe forum, chiar nu merita efortul.

 

Ride Safe!

Ai mare dreptate,dar parinti mei m-au crescut cu mult respect si bun simt fata de ceea ce ma inconjoara,oameni,"animale" si natura. Asta e,sunt mai de moda veche..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E NU AM CE ZICE DAR MA TOT LUAT CA SUNT PRAF CA NU STIU MECANICA ADICA ASA LA MISTO SI NU IMI PLAC OAMENII CARE SE DAU MARI SI ABUZEAZA DE NESTIINAT ALTORA .... SINCER NU POT SA ZIC CA NU IMI PARE UN PIC RAU DAR NU E FRUMOS SA INJOSESTI OAMENII .... A CA ALTII NU ISI DAU SEAMA TREABA LOR .... baldy.gif

Editat de BELgoR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti zic ca ti-a vrut binele, ma crezi? Daca iti zic ca daca te bagi tu in motor si nu stii ce faci, faci mai mult rau decat bine? Prin rau intelege reparatii scumpe, mai scumpe decat toata mobra aia la un loc ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti zic ca ti-a vrut binele, ma crezi? Daca iti zic ca daca te bagi tu in motor si nu stii ce faci, faci mai mult rau decat bine? Prin rau intelege reparatii scumpe, mai scumpe decat toata mobra aia la un loc ;)

 

O SA SCHIMB EU PASTILELE DE LA SUPAPELE FAC UN TEST ORCUM AM CUMPARAT ALT MOTOR DE GS 500 E PROBAT MERGE DECAT SA MA MILOGESC DE UNU SI ALTU ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as face infarct si m-as consuma pentru toti p... care stau in fata unui calculator, si cred ca stiu mecanica, as fi fost mort de mult!

Fii fericit in prostia ta! :hug:

 

Te rog inceteaza !

 

multumesc mult pentru timpul acordat ........ gata mie imi ajunge tu esti destept restu sunt prosti .... moron.gif

ne auzim ... chiar nu imi vine sa cred ce stupid poti sa fi boid.gif, tu citesti ce scri ? nu vezi ca iar te dai mare ca sti mecanica esti de 2 ori stupid, stupidu-le.

Editat de BELgoR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa tot ce am citit aici "zdreamta'' , impertinentul si prost crescutul est tu "bleg-or " .nu mi-o lua in nume de rau dar ti-o spun cu toata sinceritatea unui om care vede problema din afara....peace biatch

 

bash.gif si da esti din afara biatch

Editat de BELgoR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine mai am comis-o ce mai vreti acum ? thumb.gifpow.gif6.gifeeeeeek.gif45.gifwink.gifohmy.gifyikes.gifdrink.gifmwink.gifrock.gifrock.giflaugh.gifbash.gifbash.gifblink.gifbaldy.gifbaldy.gif

 

 

ba tu trebuie sa iei pastile..nu iti trebuie pastile la motor...

 

lumea incearca sa te ajute si tu te dai mare basit..daca nu erai praf in mecanica ti'l faceai singur si nu mai postai aici toata diareea "verbala"

Editat de laurbalaurcbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti un nesimtit taran si 2 lei nu dau pe tine .... eu incerc dar tu ma iei cu nu sti mecanica esti praf ... pai asa se vorbeste zdreanta cu omu daca nu le are ... nu abuza ... mai trebuia sa iti fac o felatie ca poate sa imi faci moto

In primul rand GS ul e un motor simplu si realmente greu de stricat,deci ori gigeii aia pe care i-ai adus tu sa iti repare motoreta sunt total incapabili,ori scrie pe fruntea ta'prostiti-ma,mi-o merit'...

In al doilea rand TNG a avut, reparat si a facut tunning la motociclete de care tu nici la expozitii nu te-ai apropiat. Si chiar e in masura sa iti spuna ca esti departe de mecanica,fara sa fie arogant,ci doar realist.si are atat de mult bun simt in el incat nu se coboara la mintea tuturor frustratilor ca sa iti raspunda dupa merit.

P.S. Stai linistit,ca nu duce lipsa de clienti,nu de asta ti-a raspuns,ci ca sa te ajute...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand GS ul e un motor simplu si realmente greu de stricat,deci ori gigeii aia pe care i-ai adus tu sa iti repare motoreta sunt total incapabili,ori scrie pe fruntea ta'prostiti-ma,mi-o merit'...

In al doilea rand TNG a avut, reparat si a facut tunning la motociclete de care tu nici la expozitii nu te-ai apropiat. Si chiar e in masura sa iti spuna ca esti departe de mecanica,fara sa fie arogant,ci doar realist.si are atat de mult bun simt in el incat nu se coboara la mintea tuturor frustratilor ca sa iti raspunda dupa merit.

P.S. Stai linistit,ca nu duce lipsa de clienti,nu de asta ti-a raspuns,ci ca sa te ajute...

 

vezi ca nici tu nu citesti tot am scris :

 

au venit vre-o 2 mecanici pe la mine cu faze hai sa-l desfacem sa vedem ce are!

 

motorul nu a fost desfacut ... am zis ca mai astept pe cine care VREA sa il faca.

..... am deja alt motor pt motoreta ... poate vad eu lucrurile altfel ...

 

ba tu trebuie sa iei pastile..nu iti trebuie pastile la motor...

 

lumea incearca sa te ajute si tu te dai mare basit..daca nu erai praf in mecanica ti'l faceai singur si nu mai postai aici toata diareea "verbala"

 

sa inteleg ca moto din pozele de la tng este al tau cum i se zice Hayabusa .....

 

bash.gif

Editat de BELgoR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...