Sari la conținut

Detinatori de Aprilia RSV


freeman
 Share

Postări Recomandate

Falco e un fel de sport-touring, cam acolo bateau ei. Era sub RSV. Tuono e nakedul, Futura era touring adevarat si Caponord un fel de Dumnezeu :)


» Post actualizat in 09 Mar 2016 21:19

Astea le am pana acum dar o sa mai fac pe parcurs

A fost luata de la noi din tara? Cineva a mers cu bomba aia pe drumurile patriei??? :)

 

PS: credeam ca eu mi-am luat o gioarsa.


» Post actualizat in 09 Mar 2016 21:22

De mine radea azi mecanicul - m-am dus sa-i duc uleiul si facea misto de mine: "Faci ca si cu VTR-ul: iei o cazatura, bagi bani cu galeata in ea, o faci cum trebuie sa fie si apoi o vinzi pe nimic?!?! Urmatoarea ce o sa fie, TLR?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuck me!

 

Prin Bucuresti eu nu am vazut decat un singur Falco - asta acum cativa ani buni. Mergeam in paralel si nu stiam ce e :) Visinie era. Iar RSV nu am vazut decat unul singur pe la BIG, mai acum vreo 2 ani. Era parcat mereu pe acolo si odata l-am vazut si in mers, dar fara carene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Falco e un fel de sport-touring, cam acolo bateau ei. Era sub RSV. Tuono e nakedul, Futura era touring adevarat si Caponord un fel de Dumnezeu :)

 

N-are cam puțină carenă pentru un ST? Nu știu, întreb :)

 

Da cineva din bucuresti mergea cu ea asa ... fara itp de 5 6 ani si in halul asta

 

Cazul tip care dă naștere legendelor despre fiabilitatea italienelor...

 

Ce-i drept, dacă era Honda poate trecea ITP-ul și așa ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-are cam puțină carenă pentru un ST? Nu știu, întreb :)

 

Cred ca se cam batea cu Honda VTR Firestorm si Suzuki TLS, Ducati ST2 sau ST4 (ce era pe vremea aia). RSV-ul era cu SP1, 916.

» Post actualizat in 09 Mar 2016 21:53

Hahah

» Post actualizat in 09 Mar 2016 21:45

Am mai gasit pozele astea 2

Daca din aia scoti o motocicleta functionala, jos palaria!

 

E trist ca astfel de motociclete ajung in halul asta, pur si simplu bataie de joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am ascultat sfaturile și am luat modelul cu APRC. Sper ca până în week-end să rezolv și cu partea administrativă, s-o înmatriculez și s-o pot scoate la o tură.

Cred că va fi amuzant: motocicleta este ediție Max Biaggi, iar eu am o cască replica Rossi (nu sunt fanul niciunuia dintre ei) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si.. halatul?

 

...Stă frumos în cui :) Cred că niciunul dintre noi nu se așteaptă să facă o afacere bună când își cumpără o Aprilia. Dar nu acesta este scopul, nu-i așa?

 

Când vii pe la capital pe două roți, dă un semn. Dau eu berea :)

 

felicitari,o sa-ti placa

 

Mulțumesc cmd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ascultat sfaturile și am luat modelul cu APRC. Sper ca până în week-end să rezolv și cu partea administrativă, s-o înmatriculez și s-o pot scoate la o tură.

Cred că va fi amuzant: motocicleta este ediție Max Biaggi, iar eu am o cască replica Rossi (nu sunt fanul niciunuia dintre ei) :)

 

Poze, poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff.. pai nu prea stiu.

 

Parca as veni si pt Futura desi situatia aia incurcata cu actele nu'mi place deloc.. parca as venit si doar asa de dragu de a face o tura .

Dar 18-19 e sigur no no, ca asta ar insemna sa ajung inapoi in CT tarziu in noapte si se lasa frig & shlt.

Daca vin, cel mai tarziu ar trebui sa plec din capitala pe la un 16:00, maxim 17:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...