Sari la conținut

Oct 28 2006: M-a Lovit 1 Acum 10 Minute


Vizitator Andr3y
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Andr3y

am fost la politie...l`au chemat..are inca semne pe bara...ma duc sa ma int maine cu el sa vedem daca o dam la pace....adica sa nu il dau in judecata...urati`mi norok :cheers: dupa cum mi`a dat mesaj parea calm si binevoitor...sper sa o rezolvam cu bine si mult fair`play :drink: asfalt uskat :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la politie...l`au chemat..are inca semne pe bara...ma duc sa ma int maine cu el sa vedem daca o dam la pace....adica sa nu il dau in judecata...urati`mi norok :cheers: dupa cum mi`a dat mesaj parea calm si binevoitor...sper sa o rezolvam cu bine si mult fair`play :drink: asfalt uskat :friends:

Deci, pana la urma, a fost ca mine: nu piciorul era problema; vroiai mai multi bani, de fapt.

Si cand te gandesti ca exista un Dumnezeu pentru fiecare!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

Deci, pana la urma, a fost ca mine: nu piciorul era problema; vroiai mai multi bani, de fapt.

Si cand te gandesti ca exista un Dumnezeu pentru fiecare!!!!

 

tu ai auzit de daune ? :cheers: nu vreau bani...imi e rusine ca ii cer,da cu adidasi mei cum ramane,banii de medicamente,absentzele la scoala,zilele care nu am putut sa merg... :drink: asta nu le mai socotesti..daca vroiam banii,ma duceam si facem plangere penala si ii ceream daune de 15000 cat valora audi al lui...ca mi`a pus viata in pericol,a mea si a celorlalti oameni din jur(mentionez ca unde s-a intamplat accdentu e o statie de ratb..daca dadeam peste 2-3 oameni si ii omoram ? din cauza unu idiot...tu nu te gandesti ce consecinte ar putea sa produca....),vatamare corporala,fuga de la locul accdentului + plus incalcarile codului rutier...(stationare la mai putin de 25 de m de trecere de pietoni,intoarcerea pe linie continua..) avocat aveam ( unu bun,tatal unui prieten,care a zis ca nu are pretentii) asa ca eu nu vreau sa jepcaresc pe nimeni,vreau doar sa isi indrepte greseara cat e posibil,nu sa`mi dea 500 de mii care nici o pereche de soste nu iti iei cu ei... :what: am si eu frica de DUMNEZEU,sunt credincios..si nu m`am gasit sa imi iau casa pe spatele lu altu :blink: capishi ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai auzit de daune ? :blink: nu vreau bani...imi e rusine ca ii cer,da cu adidasi mei cum ramane,banii de medicamente,absentzele la scoala,zilele care nu am putut sa merg... :drink: asta nu le mai socotesti..daca vroiam banii,ma duceam si facem plangere penala si ii ceream daune de 15000 cat valora audi al lui...ca mi`a pus viata in pericol,a mea si a celorlalti oameni din jur(mentionez ca unde s-a intamplat accdentu e o statie de ratb..daca dadeam peste 2-3 oameni si ii omoram ? din cauza unu idiot...tu nu te gandesti ce consecinte ar putea sa produca....),vatamare corporala,fuga de la locul accdentului + plus incalcarile codului rutier...(stationare la mai putin de 25 de m de trecere de pietoni,intoarcerea pe linie continua..) avocat aveam ( unu bun,tatal unui prieten,care a zis ca nu are pretentii) asa ca eu nu vreau sa jepcaresc pe nimeni,vreau doar sa isi indrepte greseara cat e posibil,nu sa`mi dea 500 de mii care nici o pereche de soste nu iti iei cu ei... :D am si eu frica de DUMNEZEU,sunt credincios..si nu m`am gasit sa imi iau casa pe spatele lu altu :what: capishi ? :friends:

NU! N-am inteles! Cand ai luat cei 50 RON, nu te-ai gandit ca nu-ti ajung decat de sosete, iar tu vroiai Mercedes? Si tot n-am inteles: si stationa la mai putin de 25 m de trecerea de pietoni si intorcea pe linie continua in acelasi timp???? Si ce mai facea? Facea si spagatul pe aragaz????

Eu zic s-o lasi moarta si sa faci ce vrei.DPMDV esti dezgustator. :cheers: capishi????

Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

NU! N-am inteles! Cand ai luat cei 50 RON, nu te-ai gandit ca nu-ti ajung decat de sosete, iar tu vroiai Mercedes? Si tot n-am inteles: si stationa la mai putin de 25 m de trecerea de pietoni si intorcea pe linie continua in acelasi timp???? Si ce mai facea? Facea si spagatul pe aragaz????

Eu zic s-o lasi moarta si sa faci ce vrei.DPMDV esti dezgustator. :) capishi????

 

 

Cit poti fi de deranjanta!Si bineinteles asa cum ti-a scris si Alexutzzz. Oare ce s-ar fi intimplat daca nu poluai topicul cu insultele si rationamentul asta de 2 lei(2ROL !) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cit poti fi de deranjanta!Si bineinteles asa cum ti-a scris si Alexutzzz. Oare ce s-ar fi intimplat daca nu poluai topicul cu insultele si rationamentul asta de 2 lei(2ROL !) ?

 

Shhhh ca se trezeste restul lumii ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Opa ce se intampla pe aici? ati inviat un topic vechi si nu mi-ati spus si mie.

Ia sa bagam si noi un post aiurea aici sa fim in pas cu vremurile nuh?

 

P.S. Am mai spus si o repet, topicurile pe care nu se mai posteaza timp de cateva luni trebuie inchise sa nu se mai ajunga la astfel de lucruri.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesanta poveste... si instructiva. de ce lipseste finalul????? cum s-a incheiat targul?????

 

 

eu cred ca suferi de actiune , chill out . nu au mai aparut threaduri cu accidente si te-ai gandit sa scormoni putin? come on..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...