Sari la conținut

Bikes on Ice 2012


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Multumim tuturor participantilor ,sper ca a ajuns toata lumea acasa fara evenimente .

 

Sa ne vedem la anul care vine si mai multi .

 

Si acum sa curga pozele (cei care au facut ) :cheers:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Noi multumim.

Sunteti intr-adevar, "fruncea".

Respecte maxime si la multe intalniri frumoase.

 

@all - oameni care sa aiba grija de toate detaliile , pana la a se muta ei in favoarea ospetilor, mai rar. Si asta la ore la care gainile dorm de juma' de noapte.

Locatia de vis, natura a tinut cu noi.

Conditiile de cazare , super. la fel si papa si preturile. MAi ca mi era rusine sa dau 3 ron pe o bere..daca ma duc in fata blocului la "butique" o iau mai scump.

Focul de tabara deja nu il mai povestesc - se vede in pozele deja puse.

Salutam toti bucurestenii din marea comunitate ce au participat si le dorim un sezon fain. :bounce:

 

 

Cei 7 zimbrii impresionanti din rezervatie ne-au amintit de stema reala a noastra...

 

Restul " e " poze mai incolo.

 

Tibi,cu iertaciune, dar suvenirul "cheie" e la noi. Asa cum am vorbit, orice trebuie rezolvat , "factureaza mi" si da mi de stire.

 

La multi ani oameni frumosi.

 

acum care e motociclist isi arata valoarea...care ai ural sau nipra cu atas rupele gura

 

nu am apucat sa te salut la intrunire, scuze, eram mai mult la plimbare.

 

sa fii sanatos si multi km.:-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor participantilor ,sper ca a ajuns toata lumea acasa fara evenimente .

 

Sa ne vedem la anul care vine si mai multi .

 

Si acum sa curga pozele (cei care au facut ) :cheers:

 

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000124824079#!/media/set/?set=a.391072727573551.108102.100000124824079&type=1

Pe forum nu mai am spatiu destul din pacate.

Multumiri Road Patrool! Aceeasi grija pentru noi si solicitudine ca intotdeuna. Pacat ca nu ne-am adunat mai multi, dar noah si vremea a fost cum a fost, iar soselele departe de a fi curate. O intrunire de nota 10! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc prietenilor care au facut intrunirea un eveniment reusit, in pofida putinelor motoare participante.

 

Am si eu un necaz daca ma poate ajuta( organizatorii), mi-am uitat pe undeva o cagula de windstopper si o masca de fata din neopren. Cred ca la jinarsul de binevenit (care s-au transformat in fara numar)le-am ratacit. Apreciez o informatie valabila.

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu avem toti cont de facebook..

:cheers:

Cei care am pus linkurile avem acces public din setari si probabil spatiul pe contul de forum epuizat. Cu citeva click-uri ti-ai facut cont, nu trebuie sa-l folosesti decit in situatii de genul. Ai avantajul unui motor de upload rapid si momentan spatiu nelimitat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care am pus linkurile avem acces public din setari si probabil spatiul pe contul de forum epuizat.

 

Ar putea si moderatorii sa faca o selectie mai atenta la cei care au ceva de postat ( istoric referitor la calitatea postarilor ) si sa dea spatiu suplimentar celor care au ceva de adaugat acestui forum. Sunt si asa destui care doar fac umbra pe aici si nu au nimic de facut decit sa carcoteasca , dar au spatiu rezervat ... acest spatiu ar putea fi redistribuit ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care posteaza albume de pe facebook, vedeti ca in subsolul paginii albumului exista optiunea "Want to share your album? You can give friends or relatives this link:" si puneti linkul ala, nu linkul din bara de adresa; atunci vor putea sa vada pozele din albumul respectiv si cei care nu au cont de facebook.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Varianta si ptr cei fara Facebook :

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.393787493968114.110433.100000106001175&type=3&l=91e7c779ce

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar doua motociclete? :huh:

[/quot asta spune multe despre ''MOTOCICLISTUL'' din romaniai:),nu inteleg ce te mira faptul asta :crack: regretul meu este ca nu il mai am pe ROMMEL,dar vreau sa rezolv problema anul asta poate gasesc un ural cu atas cu vf-u sau cu cbr-u nu am nici o sansa sa ajung acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care posteaza albume de pe facebook, vedeti ca in subsolul paginii albumului exista optiunea "Want to share your album? You can give friends or relatives this link:" si puneti linkul ala, nu linkul din bara de adresa; atunci vor putea sa vada pozele din albumul respectiv si cei care nu au cont de facebook.

super! merci pt info! :cheers:

Asa dar pozele mele:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...