Sari la conținut

FESTIVAL moto cu caracter SOFT ENDURO


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si eu cam tot la ora 18 plec din cluj asa ca ne vedem la omv ,da mai vb pana atunci .....:moto:

 

 

eu si luci la aceeasi ora....18 :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare !

 

as dori sa ajung si eu la meeting , maine incerc sa fac tot posibilul sa nu lucrez in weekendul asta,

Daca voi reusi am sa plec din bucuresti , asa ca m-am gandit sa va intreb inainte de toate, fratilor care dintre voi si la ce ora plecati din bucuresti ??

eu am un varadero 1000 xl , si experienta ma indeamna sa cred ca nu e bine la drum lung singur .

o sa fiu cu ochii pe forum ;)

 

 

Permiteti-mi sa salut echipa pentru aceasta deosebita initiativa !

 

numai bine !

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare !

 

as dori sa ajung si eu la meeting , maine incerc sa fac tot posibilul sa nu lucrez in weekendul asta,

Daca voi reusi am sa plec din bucuresti , asa ca m-am gandit sa va intreb inainte de toate, fratilor care dintre voi si la ce ora plecati din bucuresti ??

eu am un varadero 1000 xl , si experienta ma indeamna sa cred ca nu e bine la drum lung singur .

o sa fiu cu ochii pe forum ;)

 

 

Permiteti-mi sa salut echipa pentru aceasta deosebita initiativa !

 

numai bine !

 

Noi plecam vineri dimineata pe la 10 doua KLE-uri din Bucale. Traseul Bucuresti-Brezoi-Obarsie-Sugag-La Carari. Alte doua KLE-uri o sa plece vineri pe la ora 16 tot din Bucuresti. Si inca un Varadero+un KLE si un CB500(cred) sambata dimineata. Daca vrei sa te lipesti la vreunu din grupuri, da de veste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu plec "caine surd la vanatoare", stie cineva daca ma tine un mitas C-04 care mai are 8mm crampoane pe spate, 500 km pe asfalt cat am eu dus intors (pus pe Dr350)?

Eu merg incet 70-80 km/h.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu plec "caine surd la vanatoare", stie cineva daca ma tine un mitas C-04 care mai are 8mm crampoane pe spate, 500 km pe asfalt cat am eu dus intors (pus pe Dr350)?

Eu merg incet 70-80 km/h.

 

 

Salutare

 

Acum 3 ani si eu am avut un suzuki dr 350 , si am fost de 2 ori in aceeasi situatie cu anvelopele ......... eu spun ca te descurci sigur , iar la 8 mm grosime , sigur nu se termina anvelopa in 500 km .

 

Te asteptam beer.gif

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'll Be Back ,vin si eu cu voi de data asta .Cand se pleaca vineri??? :friends:

 

 

buey sa aduci licoare,eu aduc cola!!!!!!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'll Be Back ,vin si eu cu voi de data asta .Cand se pleaca vineri??? :friends:

 

 

 

Vineri pe primul traseu , se pleaca intre ora 15.30 - 16.00

 

Sambata pe traseul 2 : se pleaca undeva la 9.30 - 10.00

 

Duminica pe traseul 3 care va cobora inspre Sebes , cine doreste sa participe , ne intelegem acolo cu ora de plecare , vedem cum vom sta cu euforia dupa focul de tabara -- drink.gif -- si distractia de noaptea rock.gif

 

 

 

Sa ne vedem cu bine sus !!! HAI CANICULA HAI !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey sa aduci licoare,eu aduc cola!!!!!!! :banana:

No ma KIKI de Licoare iti arde ???eu nu am asa ceva, cu MOLECULE te pot servii :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na bun , care sunt orele de plecare ale Clujenilor , postati aici sa vad care este mai convenabila pentru programul mieu :cheers:

Avand in vedere reactia avuta vis a vis de o actiune a motociclistilor clujeni prezenta ta la intrunirea soft enduro nu este dorita, atit de mine cat si de prietenii mei.Voi dicuta si cu organizatorul. Grobianismul si nesimtirea se sanctioneaza. Daca totusi apari, iti voi cauta si angajatorul pentru a avea o discutie cu dansul in privinta criteriilor de performanta in conditiile concurentei de pe piata si a oportunitatii de a angaja oameni decenti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere reactia avuta vis a vis de o actiune a motociclistilor clujeni prezenta ta la intrunirea soft enduro nu este dorita, atit de mine cat si de prietenii mei.Voi dicuta si cu organizatorul. Grobianismul si nesimtirea se sanctioneaza. Daca totusi apari, iti voi cauta si angajatorul pentru a avea o discutie cu dansul in privinta criteriilor de performanta in conditiile concurentei de pe piata si a oportunitatii de a angaja oameni decenti.

 

 

Domnule Galen, nu prea am inteles de ce acest Vlady , pe care by the way nu-l cunosc, ca sa nu fiu acuzata de subiectivism, a fost grobian si nesimtit.

Daca a avut o atitudine necorespunzatoare cu alte ocazii , sau v-a raspuns indecent pe mesaj privat, ma retrag.

In cazul de fata, ca sa nu ii speriati si pe alti doritori care vor sa participe la eveniment dupa ce au citit invitatia postata pe un forum public, poate ne luminati de ce l-ati amenintat.

 

Probabil doar ati glumit cu Vlady, puneti si un emoticon smiley ca sa radem si noi ca prea ne-ati speriat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Galen, nu prea am inteles de ce acest Vlady , pe care by the way nu-l cunosc, ca sa nu fiu acuzata de subiectivism, a fost grobian si nesimtit.

Daca a avut o atitudine necorespunzatoare cu alte ocazii , sau v-a raspuns indecent pe mesaj privat, ma retrag.

In cazul de fata, ca sa nu ii speriati si pe alti doritori care vor sa participe la eveniment dupa ce au citit invitatia postata pe un forum public, poate ne luminati de ce l-ati amenintat.

 

Probabil doar ati glumit cu Vlady, puneti si un emoticon smiley ca sa radem si noi ca prea ne-ati speriat.

Cand e de glumit e de glumit, particip si eu :cheers: Aici insa nu mai este de gluma. Lipsa de moderare a forumului incepe sa aiba consecinte concrete.Userul Vlady impreuna cu altii CITIVA de teapa lui a incercat sa saboteze o actiune antiaccident initiata in mod voluntar de doi tineri motociclisti clujeni care meritau in opinia mea toata stima si sprijin. Aceasta in conditiile cind CULMEA este cadru tehnic de protectia muncii. Apoi a incercat sa asmuta comunitatea impotriva cuiva care a luat atitudine concreta. Avand in vedere ca aici este vorba de vieti omenesti, consider ca cei care actioneaza din frustrare personala si marlanie impotriva comunitatii si impotriva altor motociclisti nu mai au ce cauta in mijlocul nostru. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...