Sari la conținut

Accident Mortal, prietena noastra, Miha


partizan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Condoleante!!!

 

Durere mare in sufletele noastre si eterna recunostinta pentru ca a existat.

 

O sa infiintez o scoala de cazaturi, fara diploma careia sa nu se poata lua permisul....o poate pati oricine.

 

RIP si Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24 de ani... Dumnezeule! Ai mila!

 

:cheers: :) :D :) Odihneasca-se in pace!

 

:) :) numai accidente .... chiar nu inteleg ce se intampla

 

RIP :puke: :P :smoke:

Da, se intampla intr-adevar ceva... Ceva cu planetele am inteles. Nu ma pricep la chestii de genul asta, dar tot in acest ultim timp am avut si eu o cumpana. Am fost doar mult mai norocoasa decat Miha. Dupa ce m-am rasturnat cu masina, fizic nu am patit absolut nimic. Soarta sau este mai sigura totusi masina? In vara asta mi-am luat si eu A-ul. Dar sincer, nu prea ma mai tenteaza sa-mi cumpar motor. Prea multa moarte si asa, prea multa durere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24 de ani... Dumnezeule! Ai mila!

 

:cheers: :) :D :) Odihneasca-se in pace!

Da, se intampla intr-adevar ceva... Ceva cu planetele am inteles. Nu ma pricep la chestii de genul asta, dar tot in acest ultim timp am avut si eu o cumpana. Am fost doar mult mai norocoasa decat Miha. Dupa ce m-am rasturnat cu masina, fizic nu am patit absolut nimic. Soarta sau este mai sigura totusi masina? In vara asta mi-am luat si eu A-ul. Dar sincer, nu prea ma mai tenteaza sa-mi cumpar motor. Prea multa moarte si asa, prea multa durere...

 

 

am incercat aseara sa dezleg si eu misterul cu ajutorul unor carti de tarot. e totul clar, pregatesc un referat si vi-l dau spre lecturare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

girls on bikes...most vulnerable drivers. am plans in liniste cand am vazut la tv, am plans in liniste cand am citit pe forum...nu mai pot sa plang....god please take my life instead....R.I.P.

sotia mea- 38 ani- ar vrea permis, da' n-o incurajez. kid- fata, 4 ani, e innebunita dupa motoare, da' n-o incurajez.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleanta familiei

R. I. P

pacat

 

o pasiune ucisa

 

 

 

 

 

 

Condoleante :cheers: :) :D

 

 

TE INTELEG! EU DUPA CE M-AM DAT PE JOS DIN PRICINA UNUI TAXIMETRIST CARE DIN ,,ORGOLIU" NU M-A LASDA T SA-L DEPASESC...................NU AM MAI LUAT VCOPILUL PE MOTOR(13 ANI)..RISC MARE..EU CA EU DAR FATA MEA CARE IUBESTE EFECTIV MOTOCICLETELE?????CE VINA AR AVEA?....NU 1000% DE ACORD CU TINE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

girls on bikes...most vulnerable drivers. am plans in liniste cand am vazut la tv, am plans in liniste cand am citit pe forum...nu mai pot sa plang....god please take my life instead....R.I.P.

sotia mea- 38 ani- ar vrea permis, da' n-o incurajez. kid- fata, 4 ani, e innebunita dupa motoare, da' n-o incurajez.....

 

nu trebuie sa te temi de ele...pur si simplu cand te sui pe motor tre sa fi constient ca exista riscuri..oricum, eu nu mi-as lasa prietena sa se urce pe motor sa plece singura...o cunosc, stiu ce fel de pers este, f fragila, si spre bucuria mea, nu este atat de indragostita dupa motoare...asadar, riscuri la tot pasul...de aceea e bine sa ai grija atat de tine cat si de ceilalti participanti la trafic si pietoni....suntem oameni...eu nu am dat de carnet categ B datorita faptului ca stiu ca nu sunt capabil si decat sa risc viata familiei mele, a mea, sau a altora, mai bine stau in banca mea, lucru pe care nu multi idioti il gandesc, si uite unde se ajunge...multi tampiti pe strazi si moare lume nevinovata :) nu pot spune despre replica ta "girls on bikes...most vulnerable drivers" ca este adevarata...are uns ambure de adevar...fetele sunt mai fragile...dar, sunt de aprere ca un motociclist este mult mai atent in trafic decat un sofer pe un automobil...nu asculta muzica, nu vb cu pers de langa el, etc...este atent la trafic, la orice miscare, si are simturile mult mai dezvoltate...pacat...

 

Dumnezeu sa o aibe in paza...

RIP Miha :cheers:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa te temi de ele...pur si simplu cand te sui pe motor tre sa fi constient ca exista riscuri....de aceea e bine sa ai grija atat de tine cat si de ceilalti participanti la trafic si pietoni....suntem oameni...eu nu am dat de carnet categ B datorita faptului ca stiu ca nu sunt capabil si decat sa risc viata familiei mele, a mea, sau a altora, mai bine stau in banca mea, lucru pe care nu multi idioti il gandesc, si uite unde se ajunge...multi tampiti pe strazi si moare lume nevinovata :) nu pot spune despre replica ta "girls on bikes...most vulnerable drivers" ca este adevarata...are uns ambure de adevar...fetele sunt mai fragile...dar, sunt de aprere ca un motociclist este mult mai atent in trafic decat un sofer pe un automobil...nu asculta muzica, nu vb cu pers de langa el, etc...este atent la trafic, la orice miscare, si are simturile mult mai dezvoltate...pacat...

 

Dumnezeu sa o aibe in paza...

RIP Miha :cheers:

 

p-asta o stii? am 500.000 km pe vreo 30+ motoare. tumbe, cazaturi, accidente, peste 30. dupa 20 de ani de mers pe moto fara chestii naspa m-am dat peste cap cu un enduro la 70 la ora, la drum de intors...la dus mersasem blana, 120-130+. ideea e k se poate intampla oricui, oricand. ce m-a izbit la fata asta a fost k a avut ACELASI cauciuc pe spate cu care mi-am bagat io 2 tije in picior. cinstit, enduro pe asfalt= naspa..cat despre permis b, in virtutea meseriei,, am trecut cu 120 pe rosu peste st. cel mare la pranz, des...se pune?

cu solentza, k asta aveam de la munca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p-asta o stii? am 500.000 km pe vreo 30+ motoare. tumbe, cazaturi, accidente, peste 30. dupa 20 de ani de mers pe moto fara chestii naspa m-am dat peste cap cu un enduro la 70 la ora, la drum de intors...la dus mersasem blana, 120-130+. ideea e k se poate intampla oricui, oricand. ce m-a izbit la fata asta a fost k a avut ACELASI cauciuc pe spate cu care mi-am bagat io 2 tije in picior. cinstit, enduro pe asfalt= naspa..cat despre permis b, in virtutea meseriei,, am trecut cu 120 pe rosu peste st. cel mare la pranz, des...se pune?

cu solentza, k asta aveam de la munca....

 

ai experienta...si mare dreptate la faza cu cauciucul...dar, stii cum e...nici experienta nu te poate salva uneori :cheers: pana la urma tind sa cred ca trebuie sa ai si un gram de noroc...nu stiu ce sa zic...pur si simplu e prea mult in ultimul timp...dureros...ramai fara cuvinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honestly, ma bucur k nu pot sa merg dacat in carje...la ce sezon a fost...eram mort demult.....dar fetele motocicliste ar trebui sa scape, la draq....stiu ce inseamna pt o femeie mersu' pe motor...arde-ne pe noi, care dam 160 in orash si o meritam, pisha-m-as pe ea de soarta...scuze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honestly, ma bucur k nu pot sa merg dacat in carje...la ce sezon a fost...eram mort demult.....dar fetele motocicliste ar trebui sa scape, la draq....stiu ce inseamna pt o femeie mersu' pe motor...arde-ne pe noi, care dam 160 in orash si o meritam, pisha-m-as pe ea de soarta...scuze...

 

tocmai asta subliniam mai sus...macar tu esti unul care recunoaste...si meriti felicitari...tu ai avut norocul sa nu patesti ca ea sau sa nu aduci pe cineva in starea ei...dar, altii? :cheers: ar trebui avut mare grije...nu stiu ce sa zic...vezi accidente azi, maine, si te gnadesti ca poate vei fi tu cel care o poate pati...acum, soseaua nu mai e sigura :) cat despre cei cu tiruri...hell_boy a fost calcat pe umar de un tir dupa ce l-a inghesuit intr-un oltcit..si ala din tir nici macar nu a oprit...sa nu fi simtit sau vazut faza?nu stiu ce sa zic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

one day, o sa avem frecvenza noastra.... la cati siuntem.....am niste manusi cu kevlar...stii ce bine dau intr-un parbriz de duba?...cat despre gasti de tiruri, taxi....in 3 insi avem 400 kg...se pune?

 

nu cred ca bataile ar fi solutia...cred ca ar trebui sa se inteleaga de vorba buna...pana la urma, nu si-a cump nimeni strada, nu? dar, din pacate unii se pare ca au reusit, si mai si comit accidente mortale...pacat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca bataile ar fi solutia...cred ca ar trebui sa se inteleaga de vorba buna...pana la urma, nu si-a cump nimeni strada, nu? dar, din pacate unii se pare ca au reusit, si mai si comit accidente mortale...pacat...

Un om intelege din vorba , animalele nu inteleg decat batute , si , din pacate , prea multe animale au ajuns sa circule pe soselele Romaniei :P

:cheers: :) :D Reast in peace :) :) :)

In ultimele 2 saptamani nu am auzit decat de accidente :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un om intelege din vorba , animalele nu inteleg decat batute , si , din pacate , prea multe animale au ajuns sa circule pe soselele Romaniei :P

:cheers: :) :D Reast in peace :) :) :)

In ultimele 2 saptamani nu am auzit decat de accidente :smoke:

 

ingrozitor...este trist ce se intampla...poate dupa sezonul friguros se vor mai linisti apele, si pe aceasta rubrica se va asterne praful...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat aseara sa dezleg si eu misterul cu ajutorul unor carti de tarot. e totul clar, pregatesc un referat si vi-l dau spre lecturare :cheers:

Bavareze, ne spui ceva? Poate macar reusim si noi sa intelegem de ce s-a stins fetita asta, de ce mor atat de multi, de ce e viata din ce in ce mai tragica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calareste acum pe cimpiile Elizee.......R.I.P.......Doamne cred ca mi-er fii frica sa ma dau in Ro....Va rog faceti ceva .....Sincere condoleante. :cheers: :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...