Sari la conținut

Service Moto Racing Zone


Postări Recomandate

Centrul de Informare si Prestari Servicii <<<MOTO RACING ZONE>>>v-a pregatit 2 surprize placute!!! :)

1.Service moto-Consumabile de orice fel, piese de schimb pentru toate marcile(si piese imposibile!)

2.Gazduire moto-Stocarea motocicletelor pe perioada iernii si nu numai!Pe parcursul gazduirii se pot executa lucrari mecanice de orice fel pentru ca primavara sa va gaseasca gata de drum!!!Va asteptam!!! :cheers:

Adresa este:

Bdul Energeticienilor 120 -122

langa cet sud vitan

programul este

10.30 - 19.00 de LUNI pana VINERI si

10.30 - 14.30 SAMBATA

Ne puteti gasi si la

0726 449 749

0765 515 923

Editat de Moto*Racing*Zone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Centrul de Informare si Prestari Servicii <<<MOTO RACING ZONE>>>v-a pregatit 2 surprize placute!!! :drink:

1.Service moto-Consumabile de orice fel, piese de schimb pentru toate marcile(si piese imposibile!)

2.Gazduire moto-Stocarea motocicletelor pe perioada iernii si nu numai!Pe parcursul gazduirii se pot executa lucrari mecanice de orice fel pentru ca primavara sa va gaseasca gata de drum!!!Va asteptam!!! :friends:

Adresa este:

Bdul Energeticienilor 120 -122

langa cet sud vitan

programul este

10.30 - 19.00 de LUNI pana VINERI si

10.30 - 14.30 SAMBATA

Ne puteti gasi si la

0726 449 749

0765 515 923

 

E pe bune treaba cu piese de schimb pentru toate marcile "si piese imposibile"?

Nu de alta dar chiar am nevoie de cateva piese si nu le gasesc sau mai precis dupa ce trimit mail-uri cu ce-mi trebuie nu mai primesc nici un raspuns de la unele firme.

Daca aduceti piese la comanda si pentru Aprilia Red Rose Customs de 125cm din 1994 va trimit cateva poze cu piesele care i-mi trebuie, pentru ca nu stiu cum se numesc si este mai bine sa le vada cineva care se pricepe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pe bune treaba... :lol: ...daca mecanicul sef a zis ca se poate ...atunci se poate!Cel mai bine ar fi sa treci pe la noi pe la magazin si sa vorbesti direct cu el!Si daca e...poti sa trimiti si pozele! Deci...ne onorezi cu prezenta? :beer:

 

E foarte bine, numai ca nu pot ajunge pana acolo de aceea prefer sa comunicam prin intremediul mesajelor pentru inceput. Detineti cumva un manual pentru motor Rotax 123 sau un manual service pentru Aprilia Red Rose 125? Ex. vreau melcul de kilometraj de la roata de fata, sau pinioane+lant. Va pot ajuta cu ceva fotografii daca este nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa l intreb pe mecanicul sef si o sa ti zic!Poti sa trimiti si pozele!Le astept!

 

O parte din poze. Daca ma puteti ajuta suntati mari, daca nu tot la fel dar nu am eu noroc :lol:

post-12309-1163686565_thumb.jpg

post-12309-1163686671_thumb.jpg

post-12309-1163686766_thumb.jpg

post-12309-1163686863_thumb.jpg

Editat de krom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place graffiti-u dupa usa :banana: trec zilnic pe langa voi, ca am serviciu aproape...marfa motoarele...credeam ca e magazin de unde iti cump moto acolo ;) am un sfat daca nu-i cu sparare...pune poza cu grafu la avatar... :lol:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar gasiti de toate, la ce bani gasiti un amortizor central ptr. Aprilia Pegaso 600 din '90? Kitul de lant si placute frana fata & spate si pinioanele de distributie + rola intinzatoare se gasesc si ele si la ce pret?

Apreciez daca puteti sa-mi dati un raspuns pe adresa de e-mail sa nu bantui forumu' in cautarea topicului...

Merci

 

Andy

andrei_stefan_balan@yahoo.com

Editat de BAlanuS-u'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IMI CER SCUZE CA NU V AM MAI RASPUNS DAR D ABIA AM REVENIT LA MUNCA DUPA APROAPE DOUA SAPTAMANI DE BOALA(FARINGITA SI MAI NOU CRED CA SINUZITA!)IMI CER SCUZE DIN NOU SI VOI POSTA SI RASPUNSURILE!CAT MAI CURAND

 

ceva piese vechi pt simson sr2e aveti? :wave: desi nu prea cred, poate totusi aveti o idee unde gasesc un claxon si niste table pt caroserie(capace, etc)..merci mult :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ...asa ceva nu cred ca putem gasi....dar o sa ma interesez si eu pe la cunoscuti! :peace:

 

Apropo...claxon nu cred ca merge doar de Simson sau ce ai tu...poti sa incerci cu un claxon banal luat din targ!Zic si eu! :wave:

Editat de Moto*Racing*Zone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ...asa ceva nu cred ca putem gasi....dar o sa ma interesez si eu pe la cunoscuti! :wave:

 

Apropo...claxon nu cred ca merge doar de Simson sau ce ai tu...poti sa incerci cu un claxon banal luat din targ!Zic si eu! :ok:

 

acum am vazut..scrisesem gresit...nu claxon ci kilometraj...scuze....oricum, merci mult :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...