Sari la conținut

Revelion 2007 - Pentru Motociclisti


DORUMASTER
 Share

Postări Recomandate

@Axa cu Scame - noi suntem sigur 6 pers. + patru de pe forum ( @gacsenior si

@sensei ) care au spus ca vin sigur + honda xx - 2 pers. = 12 pers.

 

Vedeti si voi cati sunteti..... si hai sa dam avansul ( 250 ron/pers.)

 

@Legionaru - spune repede cati sunteti si vino cu banii de avans ( Luni 13.11.06 sa

strangem banii )

 

@ Honda xx - astept raspunsul tau pana Luni.

 

Doru - 0745157641

 

:blink: :drink: :what: :friends: :D :cheers:

deci, ?cum ramane?

:)se face ori ba?:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu vreau sa fiu carcotas dar unde este reducerea pentru motociclisti (avand in vedere ca ii ocupam toata cabana) :drink:

 

Ca sa explic : http://predeal-cazare.ro/cazare-vidraru.html

 

Oricum ma intereseaza si pe mine dar dau un tel la week-end ca sa stabilim ce si cum :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gandeste-te ca era deja rezervata, iar daca pana luni ne adunam suficienti, e a noastra, so... (corect Doru?) Oricum nu a zis nimeni ca e vorba de vreo reducere, ci de o favoare, ca ne-o da noua, motociclistilor.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LUME, LUME!!!! Oferta e inca valabila. Din pacate Doru Master a aflat ca trebuie sa fie in Bucuresti pe 31 decembrie, asa ca am preluat eu organizarea de la el. Termen limita de achitare a avansului: joi, in Etrusco (vineri trebuie sa fiu in alta parte). Pana acum suntem 13 persoane cu avansul achitat, dar inca vreo 10 sunt in stand-by (urmeaza sa imi confirme numarul de persoane zilele astea). Astept doritorii atat pe thread-ul asta, cat si pe PM (prefer pe PM). Doar cei ce vor achita avansul vor avea locuri rezervate.

 

De asemenea, camerele de 2 persoane sunt ocupate.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LUME, LUME!!!! Oferta e inca valabila. Din pacate Doru Master a aflat ca trebuie sa fie in Bucuresti pe 31 decembrie, asa ca am preluat eu organizarea de la el. Termen limita de achitare a avansului: joi, in Etrusco (vineri trebuie sa fiu in alta parte). Pana acum suntem 13 persoane cu avansul achitat, dar inca vreo 10 sunt in stand-by (urmeaza sa imi confirme numarul de persoane zilele astea). Astept doritorii atat pe thread-ul asta, cat si pe PM (prefer pe PM). Doar cei ce vor achita avansul vor avea locuri rezervate.

 

De asemenea, camerele de 2 persoane sunt ocupate.

Detaliaza putin chestia cu "camerele de 2 persoan sunt ocupate"????? :friends:

 

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ;)

Oferta nu mai este valabila, intrucat s-au ocupat deja toate locurile.

 

Va multumesc.

Imi pare rau ca nu pot sa imi petrec revelionul cau voi, dar va doresc din tot sufletul distractie placuta si sper sa ca anul viitor sa facem cit mai multe iesiri de sfirshit de sapatamina :crack: poate in acest fel vom reusi sa ne stringem mai multi si in afara reuniunilor din diferite orase. :banana: VA UREZ DISTRACTIE PLACUTA DE REVELION :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita unor probleme personale, 3 persoane nu mai pot veni, deci mai sunt 4 locuri libere! Anyone? Reamintesc: avans 250 RON (se vor achita restul de 300 RON pe data de 30 decembrie, dupa ce ajungem la cabana). Acest avans il trimit eu mai departe catre cabanier. Cabana e deja rezervata TOATA de catre mine, cu amabilitatea lui DoruMaster care, cu regret, nu va fi alaturi de noi. Astept raspuns cat mai urgent.

Distractia va fi asigurata, intrucat garantez ca vor fi minim 3 laptop-uri, o pereche de boxe buna si asteptam confirmarea sa vedem daca va fi si un videoproiector. ATENTIE! Cei care ati platit deja avansul, daca nu aveti Orange nu veti putea da telefoane de revelion de acolo, intrucat Cosmote, Zapp si Vodafone nu functioneaza (noi am vrut sa luam un Zapp dupa noi sa sincronizam la fix laptop-urile ptr ora 0. Deh, IT-isti nebuni...). Asa ca luati-va eventual o cartele Orange, daca vreti sa dati telefon in noaptea de revelion, si nu numai. Vom stabili inainte de plecare cu o saptamana cum vom merge si la ce ora vom pleca vineri, 29 decembrie, din Bucuresti.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu precizari: NU SUNT CAMERE DE 2 PERSOANE! Toata lumea a vrut camere de 2 persoane. Nici eu nu voi sta intr-una de 2 persoane. Voi sta intr-una de 4 sau de 6. Deci nu mai intrebati de camere de 2 persoane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...