Sari la conținut

Accident mortal centura Brasov


Kassu
 Share

Postări Recomandate

ma uit la motocicleta...E NIMIC, ce am putut sa-mi dau seama ca toba era stoc,furca de fata era normala(nu upside down),posibil honda ca ea are prinderea de toba in felul ala :(

Dumnezeu sa-L ierte

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R I P Claudiu "Bolo" :(

anul asta a renuntat la motociclism ,il stiam ne dadeam impreuna ............. si-a gasit moartea cu un motor de-al unui prieten.

teribil fara cuvinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bolo un om de nota 10 ! nu l-am cunoscut foarte bine dar am fost amici ...intodeauna saritor la necazul omului , amator de o plimbare ,de o ciorba in padurea bogatii :(

ne-am inteles dintr-un gest si doua vorbe :"mergem ?mergem !"

cu cateva minute inainte de accident era online pe mess..acum imi pare rau ca nu am spus un "salut"

poate intarziam graba lui spre moarte... :((

 

ma uit pe telefonul meu ....l-am sunat pe 28 iun ....aveam nwevoie de niste slidere...raspunsul lui:

"man am vandut echipamentul si am promis si sliderele dar uite cum facem...vino la mine si ti le imprumut pe ziua de azi"

 

apoi un alt apel pe 20 iunie...de ziua mea ....la o cola in garaj,au mesterit de zor la acel vtr 1000 ....a fost ultima data cand am vorbit cu el fata-n fata:

 

"man renunt la motociclism...cel putin pe sezonul asta...cand ma sui pe motor parca iese diavolul din mine....am vandut motorul in iarna ,echipamentul incet-incet..investesc in pescuit.nu rade ,sa stii ca e un sport la fel de costisitor ca si motociclismul..." :(

Ca o ironie a sortii ...a pierit in flacari

Nu stiu ..sper sa am puterea sa ajung la inmormantare ...odihneasca -se in pace si condoleante familiei :rose: :rose:

 

cateva poze vechi gasite-n calculator

post-19031-0-38840600-1341511539_thumb.jpg

post-19031-0-36407800-1341511569_thumb.jpg

post-19031-0-24436000-1341511580_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

obositul ala cu Duba care " este posibil sa fii intors " !!!!!!!!!

La puscarie pe viata cu el !!!!!!Si tot neamul lui !

 

RIP

 

Fuck the POLICE !

Basty

 

Ce cacati si reporterii astia.... E foarte clar ce s-a intamplat, din putinele imagini...puscaria sa-i manance !

Totusi, care e lectia noastra, daca suntem la rubrica la care ''sa invatam din greselile altora'' ? Chiar si un motorist cu experienta, o poate pati, chiar si acolo unde se asteapta mai putin, adica pe o sosea cu vizibilitate, drum intins, care te indeamna sa scoti diavolul pe toba....

 

 

Odihneasca-se in pace ! :rose:

Editat de SubInfluentza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum se vede ca este lovita in panou stg, deci nu cred ca motociclistul a intrat pur si simplu in el.

Daca nu era atent sau nu frana ma gandesc ca intra in usile din sp si nici decum in laterala stg sp.

Cumplit accident........

 

Cat poate sa minta reporterii. Merg la fata locului si ce spune unu si altu ei baga in reportaj.

Daca ala cu duba nu a facut stg cum ajungea motociclistu in panoul lui? Nu-ti trebuie multa carte ca sa-ti dai seama numai dupa cum arata duba lovita....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...