Sari la conținut

cheia astazi!


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

In anul de gratie 2008 cand fenomenul moto luase ceva amploare FLORIN V organiza astfel de plimbari multe din ele de 2 sau 3 zile(verificati arhiva) .

Din lipsa de timp acum nu se mai ocupa cu astfel de actiuni (poate a predat stafeta catre Beatrice)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde stii? Ai fost si tu cu noi?:wacko:

 

Am fost eu si intr-adevar s-a mers incetisor dar avand in vedere scopul plimbarii a fost perfect in regula. Eu si inca 2 motoristi am luat-o inspre Cheia de la Valeni.

 

A fost frumos si inedit. Felicitari organizatorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde stii? Ai fost si tu cu noi?:wacko:

 

Am avut rabdarea de a urmari cateva minute dintr-un filmulet postat de unul dintre participanti.

 

Astfel de plimbari nu sunt altceva decat mici incordari ale orgoliului personal. In cercul meu de prieteni, plimbarea presupune si altceva decat mersul cu 40 la ora , in coloana, catre masa "de nunta" din restaurant.De aici si numarul mic de "plimbareti".

 

Ma indoiesc ca Florin isi dorea o astfel de plimbare.

 

PS: Mai usor cu pliscul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Mai usor cu pliscul". :crack:

OMG, daca mi te si imaginez spunand asta, sunt pe jos de ras... :haha:

Ma gixule, de ce iti place sa bagi botu'-n curu' meu de fiecare data? Inca nu ti-a trecut? Care e problema ta de fapt?

 

Recunoaste ca de fapt tu vrei sa te bagi in seama cu mine, iar plimbarea a fost frumoasa si relaxata, fiecare a mers cum a simtit pe un drum nou chiar si pentru unii.

Si ghici ce, nu am mers cu "cercul tau de prieteni". Baietii care au vrut sa mearga tare, au mers, neavand pe nimeni in fata, apoi a fost grupul care a mers cu o viteza medie, apoi grupul din spate cu incepatorii. Nimeni nu s-a incurcat cu nimeni.

 

Si daca tot esti verde, muta discutia pe topicul care trebuie, sau continuam porcaiala pe PM, nu pe topicul lui Florin-V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost drumul clasic, dupa Siriu. Am ajuns la un moment dat pe un drumulet de la Magura spre manastirea Ciolanu, pe niste curbe destul de stranse si drum ingust, prin padure, apoi am deviat putin mai mult de la traseu: Lapos - Apostolache - Iordacheanu - Urlati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Mai usor cu pliscul". :crack:

OMG, daca mi te si imaginez spunand asta, sunt pe jos de ras... :haha:

Ma gixule, de ce iti place sa bagi botu'-n curu' meu de fiecare data? Inca nu ti-a trecut? Care e problema ta de fapt?

 

Recunoaste ca de fapt tu vrei sa te bagi in seama cu mine, iar plimbarea a fost frumoasa si relaxata, fiecare a mers cum a simtit pe un drum nou chiar si pentru unii.

Si ghici ce, nu am mers cu "cercul tau de prieteni". Baietii care au vrut sa mearga tare, au mers, neavand pe nimeni in fata, apoi a fost grupul care a mers cu o viteza medie, apoi grupul din spate cu incepatorii. Nimeni nu s-a incurcat cu nimeni.

 

Si daca tot esti verde, muta discutia pe topicul care trebuie, sau continuam porcaiala pe PM, nu pe topicul lui Florin-V.

 

:crack: Madam , esti ,ca de obicei, total pe langa. Discutia se va muta pe ignore, mai mult nu meriti. Spor la pescuit. :crack:

 

Poti sa muti discutia, pardon porcaiala unde vrei tu,tot aceiasi persoana de...ramai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost drumul clasic, dupa Siriu. Am ajuns la un moment dat pe un drumulet de la Magura spre manastirea Ciolanu, pe niste curbe destul de stranse si drum ingust, prin padure, apoi am deviat putin mai mult de la traseu: Lapos - Apostolache - Iordacheanu - Urlati.

Naspa pe curbe stranse prin padure... Tre' sa fi fost traumatizant...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In anul de gratie 2008 cand fenomenul moto luase ceva amploare FLORIN V organiza astfel de plimbari multe din ele de 2 sau 3 zile(verificati arhiva) .

Din lipsa de timp acum nu se mai ocupa cu astfel de actiuni (poate a predat stafeta catre Beatrice)

Ehe ce vremuri...alea erau facut pentru distractile de peste noapte.

 

 

 

Ma indoiesc ca Florin isi dorea o astfel de plimbare.

 

 

 

Respectele mele!

De data asta chiar nu...am vrut o plimbare mai de ,..viteza sa spunem

 

20120930_130303.jpg

20120930_124358.jpg

20120930_124409.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Madam , esti ,ca de obicei, total pe langa. Discutia se va muta pe ignore, mai mult nu meriti. Spor la pescuit. :crack:

 

Poti sa muti discutia, pardon porcaiala unde vrei tu,tot aceiasi persoana de...ramai.

 

Lăbică, imi zici si mie care e problema ta? Simti nevoia sa te manifesti de fiecare data cand imi vezi numele pe forum? Ai vreo fantezie ascunsa si ai ramas cu anumite frustrari?

 

Altfel... Sa dea dracu' daca inteleg de ce te bagi in seama cu mine de fiecare data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...