Sari la conținut

Excursie cu 500 EUR


Budd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da sigur, mai ales cand au o echipa de 20 de oameni in spate. La fel si Long Way Round. Oricum e misto ideea voastra :).

 

pai aia au plecat prin wilderness .. noi plecam prin europa, se strica ireparabil gunoiu demontezi placuta de inmatriculare ii faci vant intr-o rapa si pasager pan la prima gara/aeroport etc

 

masaj,piscina si sauna au fost in alte aventuri :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.twolefthands.nl/....putin off topic dar poate sa fie un partener heheh am gasit siteul...

 

acum ce sa zic si mi eimi face cu ochiul treba asta sa vad ce timp o sa am ...

 

Il cunosc de undeva pe Hildo. Avea el un Harleu mai vechi si facea burn proptit in poarta la unii? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

375 e prea scump la o jawa pe care nu ti-ar mai cumpara-o nimeni la destination. Gasesti mobre de la 250 pe marktplaats.nl . Depinde de noroc insa de obicei iarna piata moto e jalnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il cunosc de undeva pe Hildo. Avea el un Harleu mai vechi si facea burn proptit in poarta la unii? crackup.gif

da el eee si a facut liniuta cu unu cu cbr1000rr si la facut :))...ce sa zic omului ii place viata ....dar hai ca devenim off topic eu leam propus baietilor din NL sal contacteze ptr un eventual parteener de drum nu stiu da presimt ca sar baga la asa ceva.... :)

 

@emperor...pai optunile sunt deschise ptr orice fel de moto ...dar intradevar e f scumpa in ro le gasesti la 100 200 euro maxim si in stare mai buna poate...

 

sincer si eu as alege ceva 2T...

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da el eee si a facut liniuta cu unu cu cbr1000rr si la facut :))...ce sa zic omului ii place viata ....dar hai ca devenim off topic eu leam propus baietilor din NL sal contacteze ptr un eventual parteener de drum nu stiu da presimt ca sar baga la asa ceva.... :)

 

 

nu vad ce treaba are Hildo cu noi... nu-ti poti cauta anturaj cu japca.. sau cel putin eu nu caut

 

 

 

sincer si eu as alege ceva 2T...

 

vrei sa lasi o dara de fum sa gasesti drumul spre casa mai usor??:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis ca are vreo treaba doar ca e omul care se preteaza la stfel de excursii ca si partener atata tot creca cu japca e mult spus ...dar in fine sal lasam pe hildo/dildo:))))...

 

pai cam da ca europa e mare si te ratacesti repede:)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In concediul din 2011 am facut o tura pana in Germania si inapoi, pe ocolite, vreo 5000-5500km cu un VFR rc24 recuperat de la fier vechi.

Ceea ce vreti voi se poate, mai ales daca va orientati la o mobra mica , sa consume putin. La urma urmei daca se strica mobra sau nu mai aveti bani de benzina o schimbati pe o bicla sau un moped pe drum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...