Sari la conținut

17.11, spre Sighisoara?


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu m-am certat cu nimeni si nimic insa parerea mea este ca l.u.v. si phantom chiar daca au o varsta, sunt niste prosti, in p**ea. ar trebui sa aveti altceva in cap la varsta voastra. eu nu prea am posturi pe forumu asta, desi imi place sa citesc. oricum in mintea voastra sunt incepator, v-as invita candva vara (ca nu am BANI de echipamente scumpe) sa mergem la plimbare.... asta a fost parerea mea subiectiva. o seara buna! (parerea asta s-a format dupa ce am vazut posturile pe alte topicuri si tin sa subliniez ca nu ma cunoaste nimeni din acele topicuri, asta fiind o parere din exterior si ar trebui luata ca atare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare om bun ataea motoare puternice si nici unu sa te traga pana acasa cu mine nu ramaneai in drum si din germania tras acasa eu teaduceam aveam amandoi avari usurel ajungeam acasa asta a fost sa fie urmeaza schimbarea ambreiajuli costa depinde ceai sa schimbi la el si eu am aceiasi problema ambreiaju e dus bravo temerarilor cu care ai calatorit cu motoru nu se mere doar la plus 30 grade ci si la minus 30 grade sa fiti iubiti

post-20188-0-38182100-1353304884_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pompi, cum pana mea tii scuterila ala pe zapada ? eu am incercat si ...nu pot

 

nu m-am certat cu nimeni si nimic insa parerea mea este ca l.u.v. si phantom chiar daca au o varsta, sunt niste prosti, in p**ea. ar trebui sa aveti altceva in cap la varsta voastra. eu nu prea am posturi pe forumu asta, desi imi place sa citesc. oricum in mintea voastra sunt incepator, v-as invita candva vara (ca nu am BANI de echipamente scumpe) sa mergem la plimbare.... asta a fost parerea mea subiectiva. o seara buna! (parerea asta s-a format dupa ce am vazut posturile pe alte topicuri si tin sa subliniez ca nu ma cunoaste nimeni din acele topicuri, asta fiind o parere din exterior si ar trebui luata ca atare).

 

bai prostilor,da, da, voi aia , fantoma si luv-ul, moromete here, roger.

 

deh,. " niste tarani"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Pompi, nu avea rost sa chinuiesc oamenii aiurea cu problema mea, mai ales ca nu era niciun necaz asa mare, a mers cit a mers dupa care s-a oprit, daca nu gaseam s-o aduc acasa o lasam acolo intr-o benzinarie si o luam dupa doua/trei zile.

Problema care ma chinuia era alta, in seara aia eram de servici de noapte, intram la ora 20 si imi era ca il intarzii pe colegul meu, pina la urma am ajuns la ora 21.

Despre bani, vorba lui DoruBmw, noi sa fim sanatosi sa-i producem, sa avem unde-i cheltui..!

Pompi, tu esti cel mai mare motociclist pe care il cunosc, nu ma mir ca mergi si pe zapada..vorba ta, la 20 grade se da toata lumea..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e . Foxule, roger, niste haimanale astia de umbla cu mobrele pe frig, pierde-vara, ce mai. . Aici Fefeleaga. Over

 

Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare. beer.gif

 

pam pam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Plecati copii, plecati unde vedeti cu okii!

Am demontat ieri mobra, problema este de la un simering de palier care a cedat si mi-a bagat ulei de motor in carcasa cutiei de viteze, din cauza aia a iinceput sa patineze.

Ca un facut, mi s-a rupt si o nuca de la timoneria schimbatorului, de aia ramasese intr-a patra.

Asta e treaba simpla, se schimba nuca aia reglabila cu totul.

Nu am dat jos cutia inca, astazi sau maine, sunt curios sa masor uzura discului de ambreiaj, dar sunt sigur ca mai bagam multi kilometri cu el.

Cu ocazia asta schimb ce este de schimbat pe acolo+cam toate simeringurile, sa nu mai am probleme.

Drum bun oriunde mergeti :wave: .

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi sa masor si nu incap! Povestise ZigZag (/index.php?/topic/687279-tunelul-anotimpurilor-intre-toamna-si-iarna/) ca Dakarul lui a intrat la limita dar am sperat si eu. Asa ca eu nu mai merg vineri/sambata (poate doar daca facem cealalta bucata).

 

Altfel, vreme de vis, drumul liber.

post-53322-0-11921700-1354137590_thumb.jpg

post-53322-0-55240900-1354137670_thumb.jpg

post-53322-0-85613000-1354137707_thumb.jpg

post-53322-0-05144200-1354137746_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi sa masor si nu incap! Povestise ZigZag (http://www.motocicli...oamna-si-iarna/) ca Dakarul lui a intrat la limita dar am sperat si eu. Asa ca eu nu mai merg vineri/sambata (poate doar daca facem cealalta bucata).

 

Altfel, vreme de vis, drumul liber.

 

Vezi ca am raspuns destul de repede PM-ului de la tine. Nu stiu daca l-ai citit. Oricum, cel mai bine e ca te-ai dus sa vezi cu ochii tai. Pacat totusi ca nu ai ales partea nordica. E mai interesanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca am raspuns destul de repede PM-ului de la tine. Nu stiu daca l-ai citit. Oricum, cel mai bine e ca te-ai dus sa vezi cu ochii tai. Pacat totusi ca nu ai ales partea nordica. E mai interesanta.

 

Salut,

 

Am citit mailul, dar ma gandeam sa-ti raspund dupa ce am date noi. Oricum, multumesc frumos: ti-am ascultat sfatul si a iesit jumatate de TF si a fost fain. Si mie imi place mult mai mult partea nordica, dar eram constrans de timp si nu ma incadram. Poate reusesc sa pun azi niste filmulete...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau cu ambreiaju' in brate si voi o frecati..e normal?

 

Pai noi il frecam in cutie, asa ca e normal. Anormal e sa-l freci in brate!

 

http://www.youtube.com/watch?v=L-GuxYn0UCo

 

http://www.youtube.com/watch?v=nWsFodrhFGY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...