Sari la conținut

17.11, spre Sighisoara?


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Salut;

Colegii, o Sighisoara maine?

Se vehicula intalnire ora 8 in benzinaria MOL de la Otopeni.

Ideea este ca vreau sa ma intorc in Bucuresti pina la ora 18-18.30.

Mers intins, se stie ca beneficiem de serviciile statiei CB :wink:

Ce spuneti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai anunta aici pt.duminica, poate se strang si poimaine..

 

Nu tin neaparat la companie, de dragul de a fi mai multi. Prefer sa ies cu cei cunoscuti, de-aia imi pare rau pentru maine. Duminica o sa merg fara anunturi prealabile, pe unde mi s-o parea interesant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tin neaparat la companie, de dragul de a fi mai multi. Prefer sa ies cu cei cunoscuti, de-aia imi pare rau pentru maine. Duminica o sa merg fara anunturi prealabile, pe unde mi s-o parea interesant.

Te astept la Sinaia si ne intoarcem pe Cheia daca vrei. Ne auzim la un tel duminica dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Am un V-Strom de 650, nu cred ca fac fatza o zi intreaga la mers intins alaturi de matahalele voastre

Stai linistit, ai mobra competitiva..nu te gandi ca le alergam de le gasesc dracii, mergem cursiv in asa fel incat sa nu riscam carnetele aiurea..cine a mai fost cu noi ne stie stilul..

Te asteptam cu drag.

 

Ma bag si eu si sunt prezent dimineata la ora 8, dar din pacate va insotesc doar pana la Brasov unde ma si opresc dar poate am norocul sa ne lipim la intoacere din nou.

E bine si asa..ne auzim maine..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala..imediat dupa pod..

Pina acum avem:

-GTR1400

-K1200LT

-GSX650F

-R1200GS

-KAWA KLV1000

care mai doreste, care mai pohteste?

Incerc sa ajung si eu. Nu stiu daca reusesc sa fiu atat de matinal, dar am avut grija sa nu ma imbat prea tare in seara asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreb asa ca fapt divers, nu va e "cald" cu mobrele ? Sa nu "transpirati" cumva... Ajungeti la Sighisoara cuburi de ghiata :) Sau aveti echipamente speciale cu incalzire probabil.... Chiar sunt curios cum de rezistati la temp de sub 10 grade si la peste 100 km/h. :)

 

Scz de off.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si va mai luati de aia mici ca se plimba acum ca sunt la inceput si au chef de iesit. Dar voi oameni cu experienta pe vremea asta faceti plimbari la Sighisoara?

Toata vara am stat cu ochii pe forum ca am vrut sa fac si eu o Sighisoara pe vreme frumoasa si normala, de vara.

 

Va rog sa-mi aratati cate plimbari de genul asta au fost anuntate pe forum vara asta.

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt primul ajuns acasa, dar o sa radeti la Brasov soare de nu puteai sa stai imbracat(in echipament ma refer), pe putin 10 grade... de la Predeal in coace cred ca e lumea mai a draq ca pana la Buc nu au fost temperaturi mai mari de 3 grade nici la dus nici la intors :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Diego
Intreb asa ca fapt divers, nu va e "cald" cu mobrele ? Sa nu "transpirati" cumva... Ajungeti la Sighisoara cuburi de ghiata :) Sau aveti echipamente speciale cu incalzire probabil.... Chiar sunt curios cum de rezistati la temp de sub 10 grade si la peste 100 km/h. :)

Nu exista vreme era ci echipament nepotrivit. Problema e ca echipamentul potrivit pentru asemenea vreme costa de rupe si-l folosesti de cateva ori pe an. D'aia multi isi baga motoarele la iernat sub 10 grade.

 

 

 

Si va mai luati de aia mici ca se plimba acum ca sunt la inceput si au chef de iesit. Dar voi oameni cu experienta pe vremea asta faceti plimbari la Sighisoara?

Toata vara am stat cu ochii pe forum ca am vrut sa fac si eu o Sighisoara pe vreme frumoasa si normala, de vara.

 

Va rog sa-mi aratati cate plimbari de genul asta au fost anuntate pe forum vara asta.

Sa zicem ca pana in septembrie a fost canicula, dar daca te uiti pe forumul asta intr-adevar, ii apuca pe toti damblaua odata cu scaderea temperaturii.

 

Primavara cand inverzeste totul si e vremea ideala toti dispar de pe forum. Toamna iarasi cu timiditate. Cand da inghetul parca se iese doar din ambitie, "ia sa vad, ma mai dezlipesc de pe rezervor dupa o tura?". Cine nu merge pe 1 Ianuarie in Vama cu motorul nu e biker adevarat.

 

post-71034-0-92034100-1353179633_thumb.jpg

Editat de Diego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...