Sari la conținut

1 DECEMBRIE ........sa mi flutur steagul


ianachim
 Share

Postări Recomandate

La intrebarea ta directa despre ora si locul plecarii, ar fi trebuit ca Ianachim sa-ti dea raspunsul imediat ca esti pe lista lui neagra.

Repet insa, acesta este riscul de a te amesteca pe forumuri cu toti necunoscutii: intalnesti toata gama de caractere, de la potentiali prieteni, pina la ultimii ciudati.

Asa cum am mai vorbit noi, mai bine ne vedem de plimbarile noastre si o mai rarim cu forumul, asa cum au facut si altii care s-au cam saturat de tot felul de remarci destepte.

 

Te-ai gandit poate ca omu nu sta toata ziua pe forum ca multe alte babe de pe aici si alti POSESORI DE MOTOCICLETA (printre care si eu, numa dau mare zmeu).

Ianachim spune cand pleaca si traseul. Cine vrea sa mearga il suna si se stabileste ce si cum. Nu e plimbare de vara sa mearga 10 motoare, sa ne tot dam cu parerea pe forum.

nu ii iau neaparat apararea (cum te bagi tu in seama pt amicul tau GTRist)... Chir eu zic ca e ciudat si le are pe ale lui, dar e si unul din cei mai OK oameni pe care i-am cunoscut, iar cand vine vorba de MERS cu motorul, jos palaria.

Si daca te intrebi de ce ma gab in seama... am vb vineri seara la tel, i-am spus ca merg, am intarziat, m-a asteptat, am plecat, a fost super OK (ca majoritatea tureor cu Ianachim), m-am intors RUPT de oboseala, dar mi-ar fi parut rau sa nu merg. Si eram tentat sa stau cu monitorul in fata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu ii iau neaparat apararea (cum te bagi tu in seama pt amicul tau GTRist)

 

M-am bagat in seama, intr-adevar, pentru ca mi-e prieten si nu e nici o rusine.

Gresesti in afirmatiile tale: nu a precizat nici ora, nici traseul, nici telefonul. Se deduce clar ca nu a dorit sa-i raspunda lui Bogdan, desi i-a citit intrebarea inainte de ora plecarii.

Nici macar nu ma intereseaza parerile sau modul de a fi ale lui Ianachim, poate e un baiat in regula pentru multi din prietenii sai. Sfatul meu a fost pentru Bogdan, ca este mai bine sa ne vedem de ale noastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan, desi primul post arata ca o invitatie cu caracter general: "cine stie imnul si are tricolorul agatat IN BERNA pe catarg" ...pentru situatia tarii.... e bine venit", este evident ca scopul acestui topic este, ca de obicei, sa demonstreze ce motociclisti nemaivazuti sunt unii dintre noi, nicidecum strangerea unui grup.

La intrebarea ta directa despre ora si locul plecarii, ar fi trebuit ca Ianachim sa-ti dea raspunsul imediat ca esti pe lista lui neagra.

Repet insa, acesta este riscul de a te amesteca pe forumuri cu toti necunoscutii: intalnesti toata gama de caractere, de la potentiali prieteni, pina la ultimii ciudati.

Asa cum am mai vorbit noi, mai bine ne vedem de plimbarile noastre si o mai rarim cu forumul, asa cum au facut si altii care s-au cam saturat de tot felul de remarci destepte.

 

Ai dreptate, nu stiu ce mi-a venit sa presupun altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

M-am bagat in seama, intr-adevar, pentru ca mi-e prieten si nu e nici o rusine.

Gresesti in afirmatiile tale: nu a precizat nici ora, nici traseul, nici telefonul. Se deduce clar ca nu a dorit sa-i raspunda lui Bogdan, desi i-a citit intrebarea inainte de ora plecarii.

Nici macar nu ma intereseaza parerile sau modul de a fi ale lui Ianachim, poate e un baiat in regula pentru multi din prietenii sai. Sfatul meu a fost pentru Bogdan, ca este mai bine sa ne vedem de ale noastre.

 

si cum bine ziceai mai sus

ca priEten " al lui bogdan ..... nu puteai sa l suni..... sa i spui cele de mai sus.....

 

tocmai ce ne povesteai ca ati rarit o cu FORMUL.....

 

 

 

Bogdan, desi primul post arata ca o invitatie cu caracter general: "cine stie imnul si are tricolorul agatat IN BERNA pe catarg" ...pentru situatia tarii.... e bine venit", este evident ca scopul acestui topic este, ca de obicei, sa demonstreze ce motociclisti nemaivazuti sunt unii dintre noi, nicidecum strangerea unui grup.

La intrebarea ta directa despre ora si locul plecarii, ar fi trebuit ca Ianachim sa-ti dea raspunsul imediat ca esti pe lista lui neagra.

Repet insa, acesta este riscul de a te amesteca pe forumuri cu toti necunoscutii: intalnesti toata gama de caractere, de la potentiali prieteni, pina la ultimii ciudati.

Asa cum am mai vorbit noi, mai bine ne vedem de plimbarile noastre si o mai rarim cu forumul, asa cum au facut si altii care s-au cam saturat de tot felul de remarci destepte.

 

nu m am declarat prietenul nimanui.....

faptul ca nu i am raspuns iar TOT EL a comentat ulterior....." ca m am tras pe cwr...caca" de obicei" denota clar....care sunt ciudatii

 

iar cu oamnei ca pritenul tau bogdan..... care ma "f..e in gurA pe forum

mie nu mi place sa plec pe drum si mai ales sa manac la aceeasi masa

 

MESAJUL A FOST GENERAL dreptul de a alege o echipa, oameni, etc imi apartine

nu am nr de tel al tuturor cu care m am simtit bine prin plimbarile pe care le fac

Asa Ca am postat

 

nu stiu daca ne am dat impreuna dar daca ridicai mana nu te as fi refuzat....problema ta cu cine esti sau nu prieten.....

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca iti face placere sa ai ultimul cuvant. Daca esti multumit asa, foarte bine. Observ ca nu dai 2 bani pe opiniile mele, desi cred ca am fost corect in ceea ce am spus (adica trebuia sa-i zici clar omului ca nu vrei sa mergeti impreuna, inainte de plecare).

Norocul meu e ca si reciproca e valabila (referitor la opinii) si cu asta cred ca am incheiat interventia pe acest subiect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca iti face placere sa ai ultimul cuvant. Daca esti multumit asa, foarte bine. Observ ca nu dai 2 bani pe opiniile mele, desi cred ca am fost corect in ceea ce am spus (adica trebuia sa-i zici clar omului ca nu vrei sa mergeti impreuna, inainte de plecare).

Norocul meu e ca si reciproca e valabila (referitor la opinii) si cu asta cred ca am incheiat interventia pe acest subiect.

 

ps tu te ai bagat in discutie cu steagul ...prietenului bogdan .... sculat

 

 

bai ce mi plac mie baieteii" astia care se supara ca au " pierdut autocarul de excursie

 

stau cu porsul" in garaj, nu stiu unde sa se duca....si tot eu sunt de vina

 

iar cand se supara imi reproseaza mie ca nu am spermatozoizi vioi sau suna un prieten sa i planga pe umar

 

pacat de motocicletele de sub cwrul vostru.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Asteptam sa ma ,racoresc' cu niste poze din calatoria asta, incepuse bine, a aparut prima poza dar...

 

a postat aici poze, foarte happy dealtfel: /index.php?/topic/687558-1-decembrie-sa-mi-flutur-steagul/

 

i s-o fi facut omului scarba de ce balauri a citit p-acilea - a deschis alt topic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m am declarat prietenul nimanui.....

faptul ca nu i am raspuns iar TOT EL a comentat ulterior....." ca m am tras pe cwr...caca" de obicei" denota clar....care sunt ciudatii

 

iar cu oamnei ca pritenul tau bogdan..... care ma "f..e in gurA pe forum

mie nu mi place sa plec pe drum si mai ales sa manac la aceeasi masa

 

MESAJUL A FOST GENERAL dreptul de a alege o echipa, oameni, etc imi apartine

nu am nr de tel al tuturor cu care m am simtit bine prin plimbarile pe care le fac

Asa Ca am postat

 

nu stiu daca ne am dat impreuna dar daca ridicai mana nu te as fi refuzat....problema ta cu cine esti sau nu prieten.....

 

Nu stiu cand te-am f...t in gura cum spui, nu te-am jignit niciodata desi am considerat aroganta ta mai presus de bunul simt.

 

Insa asta a incetat, dupa cum ai putut vedea, nu am mai adaugat nimic si te-am lasat in pace maimutoiule.

 

Te-ai atacat cand ti-am spus ca esti un frustrat, am vazut asta din postul tau serios si mai ales corect scris, tu nu poti fi serios.

 

Mereu iti bati joc de restul care nu o "ard" cu 180 la ora sau care nu fac Buc-Alexandropuoli in 7 ore.

 

Bravezi asemenea unui om fara identitate, care nu stie cine este, vrei sa arati ceea ce nu esti si nu vei fi niciodata cu toate "vitejismele " tale de pe sosele patriei.

 

Toate astea se intampla cu un scop si anume acela de a compensa ceea ce constientizezi in sinea ta ca esti, un ratat ordinar.

 

ps tu te ai bagat in discutie cu steagul ...prietenului bogdan .... sculat

 

 

bai ce mi plac mie baieteii" astia care se supara ca au " pierdut autocarul de excursie

 

stau cu porsul" in garaj, nu stiu unde sa se duca....si tot eu sunt de vina

 

iar cand se supara imi reproseaza mie ca nu am spermatozoizi vioi sau suna un prieten sa i planga pe umar

 

pacat de motocicletele de sub cwrul vostru.......

Esti copil, asa cum ai recunoscut, sa crezi ca m-am suparat ca nu am mers cu tine. Nu te-am cautat niciodata si nici tu, te-am salutat cand ne-am vazut si ne-am intalnit accidental in excursii organizate de altii.

 

Probabil chestia asta iti alimenteaza orgoliul de "motociclist respectat" care crede ca toata lumea il cauta sau vrea sa fie ca el.

 

Iar cu asta ti-am oferit destula atentie.

 

Imi provoci doar mila.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate ca toate... Dar sa-i spui unui om ca are un handicap sexual pe un forum public, mi se pare de cea mai joasa speta, de parca ar fi avut vreo legatura cu subiectul de fata.

Apropo, sa nu poti face copii nu este un defect pentru unii.

Doar un anumit fel de oameni pot intelege asta, care au o alta perspectiva asupra vietii, si nu cea de turma. ;)

 

Ianachime, baga mare ca ai cu ce! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate ca toate... Dar sa-i spui unui om ca are un handicap sexual pe un forum public, mi se pare de cea mai joasa speta, de parca ar fi avut vreo legatura cu subiectul de fata.

Apropo, sa nu poti face copii nu este un defect pentru unii.

Doar un anumit fel de oameni pot intelege asta, care au o alta perspectiva asupra vietii, si nu cea de turma. ;)

 

Ianachime, baga mare ca ai cu ce! :cheers:

 

Inteleg ca nu te mai lasa flacaii tai sa latri in curtea la tine si pasesti timid la altii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Flacaii mei latra la unison cu mine, maestre. ;)

 

Eu doar mi-am zis parerea. Oricum, Ianachim a fost un domn ca nu s-a coborat pana la nivelul mai sus amintit.

In rest, asta e. Mai bine mai lasati forumul, cum a zis si prietenul tau, decat sa aruncati cu (cuvant urat) in stanga si-n dreapta. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi, baga si tu de unde pleci si la ce ora.

 

Vezi ca Sibiu si Rm Valcea ploua maine

http://www.yr.no/pla...˘mnicu_Vâlcea/

Cristi, ma miram sa fii tu serios, te-ai tras pe cwr comme d'habitude.

 

 

parca ziceai ca NU MAI CAUTAT NICIODATA....

 

Pai spune si tu cam pe unde ai vrea sa ti-l fluturi?

Pai spune si tu cam pe unde ai vrea sa ti-l fluturi?

 

?????????

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posted A minute ago

snapback.pngphantom21042003, on 30 November 2012 - 10:25 PM, said:

 

Cristi, baga si tu de unde pleci si la ce ora.

 

Vezi ca Sibiu si Rm Valcea ploua maine

http://www.yr.no/pla...258;˘lcea/

snapback.pngphantom21042003, on 01 December 2012 - 08:17 AM, said:

 

Cristi, ma miram sa fii tu serios, te-ai tras pe cwr comme d'habitude.

 

 

parca ziceai ca NU MAI CAUTAT NICIODATA....

 

snapback.pngphantom21042003, on 29 November 2012 - 02:57 PM, said:

 

Pai spune si tu cam pe unde ai vrea sa ti-l fluturi?

snapback.pngphantom21042003, on 29 November 2012 - 02:57 PM, said:

 

Pai spune si tu cam pe unde ai vrea sa ti-l fluturi?

 

?????????

 

Asta inseamna la tine cautat?

 

parca ziceai ca NU MAI CAUTAT NICIODATA....

 

Pana una alta invata sa scrii corect.

 

Am intrebat normal care e destinatia si de unde pleci intr-un topic pe care l-ai deschis la calatorii.

 

Esti greu de cap sau ce?

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps... dupa cum te vad pe topicurile deschise de mine....

 

stai cam mult in cwrul unui ratat ordinar

 

nu prea am fost la scoala.....

norocul societatii cu unii ca tine

 

 

Asta inseamna la tine cautat?

 

Pana una alta invata sa scrii corect.

 

ASTA INSEAMNA CA DINTRE NOI 2 tu esti cel ce se intereseaza sa mearga in "excursiile " gandite de mine.......

 

bai INTELIGENTULE

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps... dupa cum te vad pe topicurile deschise de mine....

 

stai cam mult in cwrul unui ratat ordinar

 

nu prea am fost la scoala.....

norocul societatii cu unii ca tine

 

 

 

ASTA INSEAMNA CA DINTRE NOI 2 tu esti cel ce se intereseaza sa mergi in "excursiile " gandite de mine.......

 

bai INTELIGENTULE

Stau eu pe topicuri deschise de tine? Da, le citesc uneori asa cum si tu le citesti pe ale mele sau raspunzi uneori la ele, insa de aici sa ajungi sa tragi concluzia ca sunt vreun urmaritor de-al tau, este exagerat.

 

Insa inteleg nevoia ta de a crede asta, este una din iluziile care te fac sa arati ceea ce nu esti.

Este prea mult spus "gandite de mine", te supraapreciezi flacau!

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Stau eu pe topicuri deschise de tine? Da, le citesc uneori asa cum si tu le citesti pe ale mele sau raspunzi uneori la ele, insa de aici sa ajungi sa tragi concluzia ca sunt vreun urmaritor de-al tau, este exagerat.

 

Insa inteleg nevoia ta de a crede asta, este una din iluziile care te fac sa arati ceea ce nu esti.

Este prea mult spus "gandite de mine", te supraapreciezi flacau!

 

si......pe unde ai fost sambata......?

cum fu vremea?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau

DAR DE BANII MEI VREAU SA MA BUCUR DOAR EU.....

 

Si daca vrei asta de ce postezi pe un forum public intentia ta de a pleca?

 

"cine stie imnul si are tricolorul agatat IN BERNA pe catarg" ...pentru situatia tarii.... e bine venit"

 

Esti doar o forma fara fond, care face incercari disperate sa aiba martori la escapadele sale vitejesti de pe sosele.

 

Toti cei care te-au vazut spun ca mergi ca un dement, incercand in disperarea ta de a arata ceea ce nu esti parca, sa sfidezi moartea.

 

Iti doresc drumuri bune.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o rugaminte si singurul meu post pe acest topic.

 

va respect si va iubesc, si ma iertati de va supar

 

suntem ultimii cred, din generatia " cu bac" , se alege praful daca si noi ne ...dezbinam

 

respecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si daca vrei asta de ce postezi pe un forum public intentia ta de a pleca?

 

"cine stie imnul si are tricolorul agatat IN BERNA pe catarg" ...pentru situatia tarii.... e bine venit"

 

Esti doar o forma fara fond, care face incercari disperate sa aiba martori la escapadele sale vitejesti de pe sosele.

 

Toti cei care te-au vazut spun ca mergi ca un dement, incercand in disperarea ta de a arata ceea ce nu esti parca, sa sfidezi moartea.

 

Iti doresc drumuri bune.

 

daca cuvintele

 

"cu morcovul in cwr" denota disperarea de a arata ceva .......e vai de capul tau....

 

si dupa cum bine stii, fata de ALTI MOTOCICLISTI pe care ii pupi in fund pe aici si care nu pot iesi din bucuresti fara FANFARA, am zeci de mii de km facuti SINGUR ... FARA MARTORI

 

MERG CA DEMENTUL ca mi permit, eu nu am "ruxacul" si grija/raspunderea lui dupa mine la fiecare iesire..... MI AM PLATIT SINGUR MOTORUL!!!!!!!!!!

 

ps merg cu vreau, mor cand va fi, stai linistit nu ti cer bani de inmormantare

 

o rugaminte si singurul meu post pe acest topic.

 

va respect si va iubesc, si ma iertati de va supar

 

suntem ultimii cred, din generatia " cu bac" , se alege praful daca si noi ne ...dezbinam

 

respecte

 

upsssss

m ai prins ..... nu am luat bacul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...