Sari la conținut

BIKES ON ICE 2013


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Marti sau miercuri se intoarce colegul de la Hunedoara cu toate informatiile si va putem spune cum stau lucrurile despre cazare , spatii , preturi , persoana contact . . . . Va exista si usa pe care sa scrie " Foxu " ! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu tuica , fara tuica , omul a ajuns ! Din momentul de fata , Tibi ( 0723 299485 ) se va ocupa de cazari si rezervari . Va readucem aminte ca incaperile nu sunt incalzite si de aceea ar fi bine sa va pregatiti din timp cu cate o sursa de incalzire ( preferabil sa fie electrica ) . Ptr corturi nu se plateste nimic , deoarece trebuie sa ai " cohones " ptr asta ! Chiar daca nu veniti sa dormiti in cort , puteti sa-l aduceti cu voi si sa incercati senzatia , cine stie , poate anul viitor . . . Preturile vor fi : 20 ron / noapte la cazare si 15 ron taxa de participare . Preturile la mancare si la bautura vor fi mai mult decat decente , speram ! ( ex. : o bere - 3 , 4 ron , o cafea 2 , 3 ron , gulasul 6 , 7 ron , etc ) . Sa auzim numai de bine si sa ne vedem sanatosi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dat deja prima camera :mexicanwave: , fericitul posesor de camera este din Bucuresti si a promis ca vine cu mobra .

 

Rezervarile se fac doar telefonic la 0723299485 (adica la mine) cu confirmare de participare cu doua -trei zile inainte de eveniment (e o chestie de bun simt )

 

Camerele sunt de 2 , 3 , 4 paturi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trisati. am spus ca pe prima sa scrie fox :)

dragos, suni tu la tibi ? ca pe mine e suparat si a dat deja camera

dubla sa fie ?:) eu aduc incalzitorul

confim "forumistic "cu o luna fata cateva zile

bagam si un avans ?


ura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Binenteles prezent........nu stiu inca daca singur. dar mai anunt. Escovent, nu am sunat inca dar o sa o fac sigur :) sper sa mai existe loc la camera pana atunci...daca nu dormim in masina ce naiba :))

asta daca nu mai vine nimeni cu mine...nu de alta da unde sa pun caloriferul :))) :tempted: . sa auzim de bine. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost ala cu prima rezervare.

Voi pleca din Bucuresti vineri in jur de 4- 5. Ora estimata pentru a ajunge la locatie este in jur de 11 noaptea - foarte clar ca va fi nevoie de tuica fiarta.

Mi-ar fi utila o harta cu ultimii kilometri - nu stiu zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Eddy.

 

Se pare ca pana la urma va mai bem o palinca de Baia Mare.

Ne vedem la Bike on ice.

Placerea va fi de partea mea, facem schimb de "experienta", ca de obicei, nuu??? Nu de alta, dar a2a zi, cafeaua nu si-ar avea farmecul...=)) ------ pe Fery, nu-l aduceti? Hai va rog eu... Doar o vorba sa-i mai spun, un "detz" sa-i mai pun... :))

Noh, drum fain, asfalt uscat pana in apropiere sa aveti, si sa ne vedem cu bine, ca sa bem si mai bine \m/

P.S: Il vreau prezent si pe Popa, ca Csaby nu poa` sa lipsasca! \M/

 

Eu am fost ala cu prima rezervare.

Voi pleca din Bucuresti vineri in jur de 4- 5. Ora estimata pentru a ajunge la locatie este in jur de 11 noaptea - foarte clar ca va fi nevoie de tuica fiarta.

Mi-ar fi utila o harta cu ultimii kilometri - nu stiu zona.

ok, la noi e greu cu tehnologia(harti,coordonate,gps,gprs), darrrrrrr... esti salvat: 0726169889=Edd! Din momentul asta nu ai cum sa te ratacesti! Te recuperez eu!

Editat de Eddy Metal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...